Jdi na obsah Jdi na menu
 


Northland

18. 2. 2008
Northland 21.11.2006
V letadle z Taiwanského Taipei do Aucklandu si připadáme jak doma. Po skoro dvou měsících v Asii, kdy potkat bílýho byla vzácnost, teď slyšíme češtinu všude okolo nás. Vedle nás sedí partička, která celou dobu řeší, jak půjdeme na pohovor, kolik nás vrátí, apod. Po 11 hodinách letu přenáší lehkou nervozitu i na nás. V Aucklandu se my, ani ostatní Češi  k odbavení moc neženou. Vše ale probíhá skoro bez problémů a po hodině sedíme v příletové hale na lavičce (více o odbavení fakta).
Najednou není žádnej spěch. Asii jsme měli naplánovanou, pořád bylo kam spěchat. NZ jsme chtěli připravit na Filipínách, ale nevyšlo to, nebyl čas. Teď tady sedíme s letenkou zpět za 7 měsíců, žádnej tutovej plán, peníze na chvíli a spoustu času. Busem jedeme do Aucklandu, vystupujem přímo ve středu pod Skytower. Ubytováváme se v prvním backpackeru, kterej potkáme, Conors Top Flover za 52nzd za pokoj. Z jedné noci, kterou jsme tu chtěli strávit, jsou čtyři. Zařizujem věci jako IRD (více fakta), bankovní účet (více fakta) a telefon (více fakta). Projíždíme a procházíme Auckland. Dojem z „maloměsta“ kazí jenom střed okolo Skytower, kde je několik mrakodrapů. Jinak jsou v Aucklandu většinou dvoupodlažní domy, všude zahrádky. Ve městě vládne nezvyklej klid, málo aut, málo lidí, je to jak když člověk jede v neděli ráno po městě v CZ. Hodně se nám líbí čtvrt Dewenport a Aucklad museum. Po 4 nocích v backpackeru, kde každej večer jede nějaká párty, jsme zralí na přesun do klidnějších vod. Vybíráme si Northland, oblast na sever od Aucklandu.
Dáváme za pravdu všem, kteří nám říkali, že bez auta se nikam nedostanem. Autobusová doprava je hodně skromná a funguje pouze na hlavních tazích. Ostatní místa jsou dostupná vlastním autem, stopem, nebo zaplacením výletu v turistické kanceláři. Jedeme Aucklandským MHD (8nzd), co nejdál to jde, do osady Waiwera. Bus nás vysazuje u malé pláže, je tu pár baráků, autokemp a areál horkých pramenů (vstup 25, nebyli jsme tam). Na pláži je zapadlý auto, který se pokouší vyprostit mladej pár. Jak by řekl Joe Dirt: „Dobré věci se nás chystají potkat“, nemáme co dělat a tak jim jdeme pomoct. Auto je za chvilku venku, u stolečku si vybalujeme obzvláště dietní oběd (dohromady tuňáka a poslední 4 krajíčky chleba). Pár si k nám přisedá a kromě poděkování dostáváme vydatnej oběd – první výdělek. Po jejich odjezdu pokračujeme u stolečku v siestě, z kempu k nám přichází párek americkejch důchodců (čepice s vlajkama, odznáčky), který vše pozorovali z kempu. Povídají si s náma, zase slyšíme, jak je hezký, co jsme udělali, a dostáváme od paní tašku s opravdovými poklady jako je sýr, šunka, skoro plná hořčice. Je tam i několik věcí, který zprvu moc neoceňujeme, třeba 0,5kg jahodová poleva na zmrzlinu. Když za několik dní dojde marmeláda, vzpomínáme na paní a mažeme si polevu na chleba. Jednu noc trávíme v malým Wenderholm parku, pak stopem pokračujeme na sever do Waipu. Je to vesnice, která vypadá jak z americkejch filmů, dřevěný nízký baráky, pravidelný zahrádky a ulice, u silnice je krám, pošta a pomník. Pár dní zůstáváme v malým (pouze 3 pokoje), hodně dobrým Waipu lodge (52nzd).
Další důležitou zastávkou je město Whangarei. Už nechceme jezdit stopem a dáváme si za úkol koupit tady auto (více fakta). Pokukujem po něčem větším, po prvním test drivu a jízdě v „protisměru“ se domlouváme, že na začátek koupíme něco menšího. Protože ale očekáváme přírůstek do rodiny – chci si koupit kolo, musí to být kombík. Výběr není největší, v aukci kupujeme kombajna Nissana Ad v automatu (1470nzd). Jezdí se s tím krásně, žádný starosti s řazením a spojkou. Máme radost do tý doby, než zjišťujeme (za několik dní), že náš automat řadí pouze, když je studenej. Po zahřátí, na což mu stačí cca 20km, už dává pouze 1čku a 2ku, při max. rychlosti 50km, se kterou zdržujeme na silnici, je stejně spotřeba hodná  náklaďáku. Chce to holt přemýšlet, přesuny plánovat a dělat pravidelný pauzy na vychladnutí. Děláme několik výletů v okolí Whangarei: Whangarei falls, Whangarei Heads, Mount Manaia, Ocean Beach.
Z levných krajů okolo Whangarei se vydáváme do turisticky nejznámější oblasti Northlandu Bay of  Islands. Jednu noc zůstáváme těsně před Bay of Islands v kempu v Oakura. Dají se tady levně půjčit mořské kajaky. Pán nám dává několik rad: „Nejezděte do vedlejší zátoky, fouká vítr a zpět proti větru to moc nejezdí, taky byste museli přes otevřené moře a tam jsou vlny.“ Poté, co se nám podaří nasednout, aniž bychom se cvakli,  se pasujeme do role zkušených mořských vlků a jedeme do vedlejší zátoky. Tady jsou u pobřeží vlny, trocha cviku, pár vyklopení a učíme se s kajakama surfovat po vlnách.
V Bay of Islands zjišťujeme, že všechny výlety jsou cenově mimo naší ligu, potápění 190nzd, plavání s delfíny 105nzd, výlet lodí 65nzd. Necháváme auto kus před Rawhiti, balíme pár věcí a jdeme na trek k majáku na Cape Bret. Vycházíme pozdě cca v 14.00, dle ukazatelů to máme 8 hodin. Jde se po útesu vybíhajícím do moře, zpočátku lesem, potom otevřenou krajinou, výhledy krásný. Za 5 hodin docházíme k pohlednicovýmu majáku na konci útesu. Scházíme k domku hlídače, který má být předělaný na turistickou chatu. Je zamčeno na zámek s kódem, obcházíme chatu a hledáme nějakej „winterraum“. Nikde nic, ošklivě fouká, je zima, stmívá se, máme spacáky, ale nemáme stan, zpátky je to 6hod. rychlý chůze. Že je třeba treky rezervovat předem, víme, zkoušeli jsme to v Rawhity v info centru, ale bylo zavřeno, prý není sezóna. Znovu obcházíme chatu a hledáme, kde nechal tesař díru. Poslední okno vzadu není zaklaplý a dá se otevřít. Váháme, moje první „vloupačka“ a hned na Zélandu. Zima zvítězila nad strachem, lezem do luxusně vypadající chaty. Pročítáme instrukce, co leží na stole „po zadání kódu zmáčkněte C“. Že by tu byl alarm? Rozhlížíme se, na stropě je krabička, zabliká na mně červeně, když se k ní jdu podívat. Představuju si katastrofický scénáře, policejní výsadek z vrtulníku a deportace, nebo minimálně rangera s policajtem zítra u auta. Petr zjišťuje že světýlko bliká pravidelně po 54 sekundách, uklidňujeme se tím, že by to mohl být požární hlásič. Ráno je krásný počasí, balíme a jdem k majáku, válíme se tady skoro celý dopoledne a vychutnáváme si opuštěnost a konec světa tohoto místa. Zpátky si cestu prodlužujem přes rozpadlou old whalling station. Auto vyzvedáváme v pohodě, žádnej ranger ani policajt.
<![endif]-->

 

Dojíždíme do sympatického, ale drahého Russelu, vypadá jak město z divokýho Západu přesazený k moři, je taky všude prezentován jako město, které bylo „centrem lovců tuleňů, velryb a centrem neřesti Tichého oceánu“. Přes Paihii, nezajímavé turistické letovisko pomalu (doslova na dvojku max 50kou) dojíždíme do Kerikeri. Podle poutače ještě před městem odbočujeme k prvnímu ubytování Hideaway Lodge. Ptáme se na ubytování na jednu noc, 22nzd, chlapík nám nabízí bydlení na týden za 97nzd s tím, že nám dohodí práci.
Během chvíle se mění naše prázdninová cesta na pracovní (více o práci na NZ fakta). Hned další den jdeme makat. Já jdu na jeden den pomoct na stavbu, už tam makám přes měsíc. Petr se chytá ve firmě co dělá gardening. Ani mě nepřipadá že chodím do práce. Doma to byla povinnost, tady mám radost že můžu jít do práce a něco vydělat. Když k tomu ještě dělá člověk co ho baví, je to skoro zábava (asi přeháním:-). Změnil se taky náš denní režim, já makám od 7.30 do 17.00, pokud jdem ještě stěhovat včely mám chvilku na přesun, rychlej nákup v obchoďáku, něco sníst na terásce a od 19.30 další šichta. Okolo půlnoci upadám do komatu. Není žádnej problém vzít si volno v týdnu a jít makat o víkendu, práce je tu dost. Změnu v denním režimu mám při volném dnu. To potom dlouho vstávám, hodinová toustová(normální chleba ani rohlíky nemaj) snídaně při kterej si přečtu na netu všechny novinky z CZ, následuje ležení na sluníčku s knížkou angličtiny na obličeji abych se moc nespálil a aby se ta „angličtina drobet vsákla“. Nechci být za hulváta a konverzuji s okolobydlícimi, kteří se chtějí bavit, pro mě to ale s mojí angličtinou není žádnej oddech. Zjišťuju spousty zajímavejch věcí, třeba japonka mně nechce věřit že mám stejný křestní jméno jako táta a že je to u nás běžný, američani zas že dostat k nim víza je pro mě složitá věc. Lidi okolo sou většinou cestovatelé kteří tady vydělávaj na další cestu, nebo cestovatelé kteří tady jaksi zamrzli a o návratu už nemluví. Všichni žijou stejným polokočovným životem kterej už i mně připadá normální.
Stejně jako v CZ jezdím ráno do práce na poslední chvíli, v autě nadávám jak čert na babičku, která to přede mnou smaží 60kou po rovince, jedu za ní ukázněně v koloně (3auta už tady beru jak hustej provoz a kolonu) jako ostatní, nikdo nepředjíždí, ani se nelepí. Zpátky si vychutnávám krajinu, je hodně podobná Čechám, zvlněná, malý  kopečky, louky, lesy, farmy, sady. Oproti nám mně připadá čistější, uhlazenější, a hlavně každou chvíli někde za kopcem vykoukne modrej záliv s jachtama. Ježdění po špatnej straně mně připadá normální, ale pořád chodím ke dveřím na druhej straně a hledám volant. Kerikeri je malý město, všechno je tady soustředěný okolo hlavní ulice. Několik bank, obchodů, barů, sportů, dva obchoďáky, jeden McDonald. Žádný starosti s parkováním, žádný zácpy.
Bydlíme v Hideaway lodge, která je uzpůsobená na dlouhodobý nájmy, osazenstvo se tady moc nestřídá. Platíme každej 94nzd za týden, máme pěknej pokoj s teráskou do parčíku. Konečně jsme se usadili, což nám po 2,5 měsících docela vyhovuje. Máme už tolik krámů(stolní lampička, strojek na vlasy...), že naše auto je akorát, sbalit všechno do báglu bude nemožný. Jsme v části, kde neprobíhaj žádný párty, skoro všichni tady makaj, takže je tu obecně klid a v 22.00 chcípnul pes. Ve společný kuchyni si připadáme jak v Deutschlandu. Nevládne tu angličtina, ale němčina, typuju, že minimálně 75% bydlících jsou Němci, už se ani neptáme, odkud kdo je, skoro vždycky jsou to germáni, Čechů naopak potkáváme překvapivě málo.
Místní nás berou normálně, nikdo na nás nekouká skrz prsty, skoro každej je tady přistěhovalec, ani si tu nepřipadáme jak cizinci. Pravý domorodce Maory poznáme na první pohled, jsou snědý, mohutný, potetovaný a většinou dělají na silnicích. Na Northlandu, kde jsme, je jich 60% celé Zélandské populace. Berou je tady asi jako my naši etnickou menšinu v CZ, prý nechtějí makat a dělají bordel. Na rozdíl od té naší menšiny si to můžou dovolit, protože tu byli první. Taky je jim tady údajně spousty věcí tolerováno.
Už taky vím, proč všichni backpackeři kteří jsou tady dýl říkají, že na Zélandu je „easy life“. Když dochází peníze, jdete dělat, nejsou tady žádný pracovní smlouvy, zkušební doba, nahlašování na sociálku nebo zdravotní pojišťovnu.(píšu o sezoních backpackerskejch pracích). Peníze se dostávají většinou jednou týdně, u jednodenních prací ihned. Když Vás práce nebaví, řeknete že druhej den nepřijdete a jdete další den dělat někam jinam. Obecně se jeden den v týdnu vydělává na bydlení, jeden den na jídlo a na život, zbytek jde do kapsy. Pokud už chcete změnit místo bydliště, přesunete se do jinýho města, ubytujete se v lodgy a začínáte zas od začátku, nová práce, nový lidi okolo, nový zážitky. Když k tomu všemu člověk připočte krásnou krajinu, která má moře i hory, příjemný počasí, pohodový lidi, slušnej výdělek, ani se mu nebude chtít vracet.    
         
Včely - bad day
Když nám Brayen chlápek u kterýho bydlíme nabízí práci na večer, hned ji bereme. Něco říká  a dělá bzzz, tomu nerozumíme, ale na stěhování za 14nzd na hodinu slyšíme. V 19.00 nás vyzvedává boss, dozvídáme se že budeme převážet včelý úly do sadů. Ukazuje nám jak používat kurty, smoker(vykuřovadlo), dostáváme obleky s kuklama rukavice a holínky. Oblíkáme se do kombinéz, vypadáme jak kosmonauti. Rozsazujeme se do dvou velkých pick upů, jednoho nákláďáku a vyjíždíme. Sme spokojený, nakládáme pár úlů, vykládáme je v sadech, většinu času strávíme v autě, nebo na korbě nákláďáku, včely sou zalezlý, skoro je ani nepotkáme. V 22.00 jsme doma a práci máme v kapse na další tři týdny. Další den se docela těšíme, a to nemáme dělat. Celej den bylo zataženo a poprchávalo, teď už jako zkušený včelaři víme, že tohle počasí znamená večer nasraný a agresivní včely, tehdy jsme to ale netušili. Všechno se dělá ve spěchu, jeden úl váží cca 80kg a na dnešek máme 200 kousků. Když nakládáme náklaďák podruhý, začínají síly ubývat. V sadech vysazujeme po dvou úlech což je peklo, musíme šoupnout úly po korbě slézt z náklaďáku vyložit je a zase nastoupit. Já po 9 hodinách na stavbě z náklaďáku víc padám než slejzám, taky místo toho abych odkurtovaný úly držel a jistil je na je korbě, držím se úlů abych při jízdě nespadnul. Včely sou extra vytočený, pořád se rojí, sleduju kosmonauta přede mnou kterej má na hlavě něco co připomíná účes Marge Simpsonové, další kosmonaut má na zádech malej bzučící batoh. Už sem dostal několik žihadel, třeba přes oblek po jeho našponování, nebo do rukou, když včela zaleze pod rukavice. Pak mně ale začíná něco lézt po zádech, včela to bejt nemůže, mám přece oblek. Že je to včela mně ujištuje žihadlo, pak cítím další pohyb v podpaží. Když se mně dostávají dvě včely do kukly na hlavě, nemám daleko od paniky. Jedna mně leze do ucha, druhá mně naráží do obličeje. Ptám se Dana co mám dělat, vůbec mu nerozumím ale mačká prsty. Do pr.. slíknout to ze sebe nemůžu, snažím se uklidnit, nehýbu se, včely si sedají na síťku před obličej. Musím je zničit na jeden zátah, zvenku se mně podaří jednu rozmáčknout přes síťku, druhou zabíjim u krku. Zbytek noci je peklo, žihadla přestávám počítat někde u osmýho, vracíme se po půlnoci psychicky i fyzicky úplně vyčerpaný. Když ze mně boss po návratu do skladu oklepává včely, říká „Fuck, máš na zádech pěknou díru“. Prohlížím si díru 2x2cm, která stačila aby mně včely pro dnešek zničily. V půl druhý v noci upadám do stavu mezi spánkem a bojem s včelama. V 6.45 vstávám spocenej a nateklej, těšim se, až na stavbě vezmu do ruky kladivo, nebo lopatu, od tý nemůžu čekat žádnej zákeřnej útok zezadu. S odstupem několika dnů a klidnějších služeb se už zase na včely těšíme. Se včelama se dostáváme na krásný místa který nejsou v žádnejch průvodcích a ještě za to dostáváme dobrý prachy.

 

 Luděk U   související :   Fakta a rady jak začít na NZ
 ludek.ulvr@post.cz    Cesta po JV Asii

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Buy Pain Pills, sleeping pills, ecstasy pills, men health pills and cannabinoids

(Phoenix, 30. 10. 2019 0:03)

Welcome to www.zanerpharmacist.com Buy Cheap Prescription Drugs Online pain killers, pain relief and pain anxiety medicines, cannabinoid, cathinones, ecstasy pills, men health and research chemicals available for sale at affordable prices in both large and small quantities. website www.zanerpharmacist.com. We are NUMBER ONE online Research Chemicals Vendor / Shop with top quality and high purity Ketamine. We sell at very negotiable and workable prices. Apart from our very magnificent prices, when you buy from us, you are guaranteed of the highest quality and durability available in the market, high purity, secure payment, and 100% safe and discreet delivery

BUY XANAXS ONLINE..

BUY ADDERALL ONLINE...

BUY VYVANSE ONLINE....

Meds for sale....

how to find someone who sells meds...

how to find someone who sells pain pills ..
PAIN PILLS FOR SALE........
BUY SUBUTEX ONLINE.....
BUY Empathogens ONLINE......
buy cheap prescription drugs online...

BUY PAIN PILLS ONLINE

buy roxycontin roxycodone 30mg

buy roxicet online

buy morphine online

buy percocet online

buy opana 30mg online

buy morphine online 30mg

BUY DILAUDID ONLINE

BUY BUPRENORPHINE ONLINE

BUY AVINZA (MORPHINE SULFATE) 90MG CAPSULE ONLINE

BUY AVINZA ONLINE

BUY OXYCONTIN ONLINE

BUY CODEINE ONLINE

BUY MORPHINE ONLINE WITHOUT PRESCRIPTION

VALIUM FOR SALE

BUY AM series powders ONLINE

BUY ATIVAN ONLINE

BUY SUBOXONE ONLINE (8 MG STRIPS)

BUY VALIUM ONLINE

BUY Mogadon ONLINE

BUY LEXOTAN ONLINE (BROMAZEPAM) 6MG

BUY AMBIEN ONLINE (ZOLPIDEM-TARTRATE)

BUY KLONOPIN ONLINE

Buy Dormicum

Cialis FOR SALE

BUY LSD ONLINE

BUY HGH SOMA ONLINE

BUY JINTROPIN ONLINE

BUY OMNITROPE ONLINE

BUY HYGETROPIN ONLINE

BUY HUMATROPE PEN ONLINE

BUY PMA ONLINE

BUY CONCERTA ONLINE

CONCERTA FOR SALE

BUY ECSTACY PILLS

Buy cannabinoids

Buy cathinones

BUY ADDERALL 30MG ONLINE

NO Prescription NEEDED

WE OFFER:
.
NO Prescription NEEDED
contact us : info@zanerpharmacist.com

Our products stand the best in the market in terms of quality and pricing.We do sell at cheap prices and shipping is done expressly overnight in USA and Canada upon discrete packaging.We also have very good wholesale prices and regularly ship all over Europe, Asia, New Zealand and Australia.We also carry a wide range of scientific research chemicals which are labelled not for human consumption. Payments and other transactions are done securely with our company so clients are guaranteed 100% satisfaction. Also we provide a free catalog which contains relevant information concerning the over 100 products we sell thus we invite everyone to get a free copy of this catalog and learn more about our products.Lastly we call on everyone to try our magnificent products which we sell like a-pvp. order directly www.zanerpharmacist.com
Buy Molly MDMA Pills (Pure MDMA) order directly www.zanerpharmacist.com

Buy Counterfeits notes and Registered Passports,Driver license,i d cards online(jackvilson64@gmail.com)

(jackvilson, 9. 7. 2019 0:29)

HIGH QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES FOR SALE BUY SUPER HIGH QUALITY FAKE MONEY ONLINE GBP, DOLLAR, EUROS, +17064521668

Contacts via Whatsapp……+17064521668

KiK.........aphouse64

Contact e-mails………. jackvilson64@gmail.com

Generalsupport...buycounterfeitsmoneyonline64.wordpress.com
Hello We are the best producers of HIGH QUALITY COUNTERFEIT
Banknotes,Getting a fake and a real (genuine) passport, ID or driving
license or any other document is simple. we can make you both real and
fake documents.
However, the real documents are more expensive than the fake because
it takes time, skill and contacts to get it done. Note that, the fake
is going to be 100% unique and in very good quality. The difference is
based on the registration of the numbers. The real Document will be
registered with the country’s database so you can use it to travel to
any country of your choice or in the country, mean while the fake will
not be registered but can be used as well.

Contacts via Whatsapp……+17064521668
Contact e-mails…. jackvilson64@gmail.com
Generalsupport..buycounterfeitsmoneyonline64.wordpress.com


((MONEY))

This bills are not home made but industrial and professional
manufacturing. From High
Quality IT technicians from US,Russia,Korea and China We offer high
quality COUNTERFEIT NOTES for the following currencies;

EUR – Euro
USD – US Dollar
DNR – DINAR
GBP – British Pound
INR – Indian Rupee
AUD – Australian Dollar
CAD – Canadian Dollar
AED – Emirate Durham
ZAR – Rand
CHF – Swiss Franc
CNY – Chinese Yuan Renminbi
MYR – Malaysian Ringgit
THB – Thai Baht
NZD – New Zealand Dollar
SAR – Saudi Arabian Riyal
QAR – Qatari Riyal

Contacts via Whatsapp……+17064521668
Contact e-mails………. jackvilson64@gmail.com
Generalsupport...buycounterfeitsmoneyonline64.wordpress.com


TAGS

buy counterfeits money,sell counterfeits money,used counterfeits money,where to buy counterfeits money,how to buy counterfeits money,buy fake documents,prop money,fake banknotes for sell,fake money for sell,buy fake document that look real,passports,driver license,i d cards,diploma,certificates,used fake document,sell fake documents,fake notes,prop notes,counterfeits notes,sell money online,used fake notes ever,buy money online,sell fake documents online,sell money online,used fake money,where to buy fake notes online,how to buy counterfeits money,online counterfeits notes,,prop money for sell,quality counterfeits money,fake banknotes,fake money,fake document,fake passports,fake notes,counterfeits money,online money for sell,make money online,

prodocsexpress@gmail.com

(william holgan, 3. 7. 2019 16:13)

BUY REGISTERED PASSPORTS, IELTS, RESIDENT PERMIT ID CARD, DRIVERS LICENSE, VISA, BIRTH CERTIFICATES, Diplomas SSN, SIN, TOEFL, (info@prodocsexpress.com)
.BUY
Original IELTS/TOEFL IBT Certificate ID CARD,.....WhatsApp ..... 44 782896359


HOW TO ACQUIRE REGISTERED PASSPORTS, IELTS, RESIDENT PERMIT ID CARD, DRIVERS LICENSE, VISA, BIRTH CERTIFICATES, Diplomas SSN, SIN, TOEFL, (info@prodocsexpress.com)


BUY REGISTERED PASSPORTS, IELTS, RESIDENT PERMIT ID CARD, DRIVERS LICENSE, VISA, BIRTHce
Buy Original IELTS/TOEFL Certificate WhatsApp..... 44 782896359
Are you trying to change your nationality?
Do you need work papers?
Do you want to travel?
Do you need papers you can't have?
If yes, then you are in the right place at the right time. We are an independent group of specialized IT professionals and data base technicians who are specialized in the production of Real and Novelty quality documents such as passports,drivers license,id cards,stamps,visas,diplomas of very high quality and other products for all countries: USA, Australia,UK, Belgium, Brazil, Canada, Italian, Finland, France, Germany, Israel, Mexico, Netherlands, South Africa, Spain, Switzerland

Website.......https://www.prodocsexpress.com
Email...........info@prodocsexpress.com
Website.......https://www.prodocsexpress.com
Email..........info@prodocsexpress.com
WhatsApp..... 44 7482896359


Website.......https://www.prodocsexpress.com
Email...........info@prodocsexpress.com
Website.......https://www.prodocsexpress.com
Email..........info@prodocsexpress.com
WhatsApp..... 44 7482896359

prodocsexpress@gmail.com

(william holgan, 3. 7. 2019 16:11)

BUY REGISTERED PASSPORTS, IELTS, RESIDENT PERMIT ID CARD, DRIVERS LICENSE, VISA, BIRTH CERTIFICATES, Diplomas SSN, SIN, TOEFL, (info@prodocsexpress.com)
.BUY
Original IELTS/TOEFL IBT Certificate ID CARD,.....WhatsApp ..... 44 782896359


HOW TO ACQUIRE REGISTERED PASSPORTS, IELTS, RESIDENT PERMIT ID CARD, DRIVERS LICENSE, VISA, BIRTH CERTIFICATES, Diplomas SSN, SIN, TOEFL, (info@prodocsexpress.com)


BUY REGISTERED PASSPORTS, IELTS, RESIDENT PERMIT ID CARD, DRIVERS LICENSE, VISA, BIRTHce
Buy Original IELTS/TOEFL Certificate WhatsApp..... 44 782896359
Are you trying to change your nationality?
Do you need work papers?
Do you want to travel?
Do you need papers you can't have?
If yes, then you are in the right place at the right time. We are an independent group of specialized IT professionals and data base technicians who are specialized in the production of Real and Novelty quality documents such as passports,drivers license,id cards,stamps,visas,diplomas of very high quality and other products for all countries: USA, Australia,UK, Belgium, Brazil, Canada, Italian, Finland, France, Germany, Israel, Mexico, Netherlands, South Africa, Spain, Switzerland

Website.......https://www.prodocsexpress.com
Email...........info@prodocsexpress.com
Website.......https://www.prodocsexpress.com
Email..........info@prodocsexpress.com
WhatsApp..... 44 7482896359


Website.......https://www.prodocsexpress.com
Email...........info@prodocsexpress.com
Website.......https://www.prodocsexpress.com
Email..........info@prodocsexpress.com
WhatsApp..... 44 7482896359

prodocsexpress@gmail.com

(william holgan, 3. 7. 2019 16:09)

BUY REGISTERED PASSPORTS, IELTS, RESIDENT PERMIT ID CARD, DRIVERS LICENSE, VISA, BIRTH CERTIFICATES, Diplomas SSN, SIN, TOEFL, (info@prodocsexpress.com)
.BUY
Original IELTS/TOEFL IBT Certificate ID CARD,.....WhatsApp ..... 44 782896359


HOW TO ACQUIRE REGISTERED PASSPORTS, IELTS, RESIDENT PERMIT ID CARD, DRIVERS LICENSE, VISA, BIRTH CERTIFICATES, Diplomas SSN, SIN, TOEFL, (info@prodocsexpress.com)


BUY REGISTERED PASSPORTS, IELTS, RESIDENT PERMIT ID CARD, DRIVERS LICENSE, VISA, BIRTHce
Buy Original IELTS/TOEFL Certificate WhatsApp..... 44 782896359
Are you trying to change your nationality?
Do you need work papers?
Do you want to travel?
Do you need papers you can't have?
If yes, then you are in the right place at the right time. We are an independent group of specialized IT professionals and data base technicians who are specialized in the production of Real and Novelty quality documents such as passports,drivers license,id cards,stamps,visas,diplomas of very high quality and other products for all countries: USA, Australia,UK, Belgium, Brazil, Canada, Italian, Finland, France, Germany, Israel, Mexico, Netherlands, South Africa, Spain, Switzerland

Website.......https://www.prodocsexpress.com
Email...........info@prodocsexpress.com
Website.......https://www.prodocsexpress.com
Email..........info@prodocsexpress.com
WhatsApp..... 44 7482896359


Website.......https://www.prodocsexpress.com
Email...........info@prodocsexpress.com
Website.......https://www.prodocsexpress.com
Email..........info@prodocsexpress.com
WhatsApp..... 44 7482896359

ACHETER DE L'ARGENT DE MONNAIES DE CONTREFAÇON DE HAUTE QUALITÉ À (WHATSAPP +16124703458)

(miminath, 24. 6. 2019 10:20)

ACHETER DE L'ARGENT DE MONNAIES DE CONTREFAÇON DE HAUTE QUALITÉ À (WHATSAPP +16124703458)

ET PASSPROT, ID, DL ET VISA
EUROS, DOLLARS, LIVRES ET NOUVEAUX DOCUMENTS COMME PASSEPORTS, CARTES D'IDENTITÉ, CARTES VERTES ET
PERMIS DE CONDUIRE. AND S.S.D PRODUITS CHIMIQUES.

Email ......benjack20008@gmail.com
WhatsApp… .. + 16124703458
contact….benjack20008@gmail.com
WhatsApp… .. + 16124703458

Pourquoi voudriez-vous acheter chez nous?

Nos billets de banque contiennent les éléments de sécurité suivants qui permettent
c’est du génie et nous avons la meilleure qualité de contrefaçon au monde, en euros et en dollars, ainsi que toutes les factures de votre choix

vouloir.
Caractéristiques de sécurité de nos billets de banque ci-dessous:
Impression en taille-douce
Filigranes
Fil de sécurité
Registre transparent
Feuille spéciale / éléments spéciaux de feuille
Rayures irisées / couleurs changeantes.

Où pouvez-vous dépenser l'argent?
MC DONALD’S, COMMERCES, RESTAURANTS, SUPERMARCHÉS, PETROL SHOPS, GAME GALL, ATM, BANKS, CENTRES COMMERCIAUX, JEU ET

PARCS D'ATTRACTION, MAGASINS ÉLECTRONIQUES, TAXI, MÉTRO ET GARE, UTILISÉS POUR PAYER LE BUS ET TOUT TRANSPORT ET PEUVENT ÊTRE

UTILISÉ À DES FINS PERSONNELLES ET PARTOUT …….

Email ......benjack20008@gmail.com
WhatsApp… .. + 16124703458
contact….benjack20008@gmail.com
WhatsApp… .. + 16124703458

EUR - Euro
USD - Dollar américain
GBP - Livre britannique
AUD - Dollar australien
CAD - Canadien

Mots clés:
contrefaçon, contrefaçon
Billets de banque contrefaits de haute qualité indétectables à vendre
BILLETS DE CONTREFAÇON INDETECTABLES DE HAUTE QUALITE A VENDRE
ACHETER EN LIGNE GBP, DOLLAR, EUROS
ACHETER DE L'ARGENT DE CONTREFAÇON 100% INDETECTABLE £, $, €
MEILLEURE CONTREFAÇON EN ARGENT EN LIGNE, DOLLARS, GBP, EURO NOTES DISPONIBLES
ACHETER EN LIGNE DE L'ARGENT COMPENSATEUR DE GRANDE QUALITÉ, EN DOLLARS, EN GBP ET EN EURO DISPONIBLE.
ARGENT DE CONTREFAÇON DE QUALITÉ SUPÉRIEURE À VENDRE. DOLLARS, LIVRES, EUROS ET AUTRES DEVISES DISPONIBLES
Fausse monnaie à vendre
argent, billets de banque, faux argent, argent prop,
EUROS, DOLLARS, LIVRES ET NOUVEAUX DOCUMENTS COMME PASSEPORTS, CARTES D'IDENTITÉ, CARTES VERTES ET PERMIS DE CONDUIRE
fausse monnaie à vendre, acheter de la fausse monnaie en ligne, faux dollars, faux livres, faux euro, acheter de l’argent en ligne, fausse monnaie pour

vente. Acheter de faux dollars, acheter de fausses livres britanniques, acheter de faux euros, argent, où puis-je acheter de la monnaie contrefaite?.

Email ......benjack20008@gmail.com
WhatsApp… .. + 16124703458
contact….benjack20008@gmail.com
WhatsApp… .. + 16124703458

HIGH QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT AND REGISTERED DOCUMENTS+17064521668

(jacksuppliers, 29. 5. 2019 5:20)

HIGH QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES FOR SALE BUY SUPER HIGH QUALITY FAKE MONEY ONLINE GBP, DOLLAR, EUROS, +17064521668

Contacts via Whatsapp+17064521668

KiK.........aphouse64

Contact e-mails. abdulproductionhouse@gmail.com

Generalsupport...buycounterfeitsmoneyonline64.wordpress.com
Hello We are the best producers of HIGH QUALITY COUNTERFEIT
Banknotes,Getting a fake and a real (genuine) passport, ID or driving
license or any other document is simple. we can make you both real and
fake documents.
However, the real documents are more expensive than the fake because
it takes time, skill and contacts to get it done. Note that, the fake
is going to be 100% unique and in very good quality. The difference is
based on the registration of the numbers. The real Document will be
registered with the countrys database so you can use it to travel to
any country of your choice or in the country, mean while the fake will
not be registered but can be used as well.

Contacts via Whatsapp+17064521668
Contact e-mails. abdulproductionhouse@gmail.com
Generalsupport..buycounterfeitsmoneyonline64.wordpress.com


((MONEY))

This bills are not home made but industrial and professional
manufacturing. From High
Quality IT technicians from US,Russia,Korea and China We offer high
quality COUNTERFEIT NOTES for the following currencies;

EUR Euro
USD US Dollar
DNR DINAR
GBP British Pound
INR Indian Rupee
AUD Australian Dollar
CAD Canadian Dollar
AED Emirate Durham
ZAR Rand
CHF Swiss Franc
CNY Chinese Yuan Renminbi
MYR Malaysian Ringgit
THB Thai Baht
NZD New Zealand Dollar
SAR Saudi Arabian Riyal
QAR Qatari Riyal

Contacts via Whatsapp+17064521668
Contact e-mails. abdulproductionhouse@gmail.com
Generalsupport...buycounterfeitsmoneyonline64.wordpress.com


TAGS

buy counterfeits money,sell counterfeits money,used counterfeits money,where to buy counterfeits money,how to buy counterfeits money,buy fake documents,prop money,fake banknotes for sell,fake money for sell,buy fake document that look real,passports,driver license,i d cards,diploma,certificates,used fake document,sell fake documents,fake notes,prop notes,counterfeits notes,sell money online,used fake notes ever,buy money online,sell fake documents online,sell money online,used fake money,where to buy fake notes online,how to buy counterfeits money,online counterfeits notes,,prop money for sell,quality counterfeits money,fake banknotes,fake money,fake document,fake passports,fake notes,counterfeits money,online money for sell,make money online,

Buy Alprazolam,Oxycodone,Adderall,Mescaline: Valium(Diazepam),xanax ,cocaine LSD, CRYSTAL METH, MDMA, WEED

(Roland Johnson, 28. 5. 2019 9:35)

FROM TRUSTED MANUFACTURERS TOP REGULAR SUPPLIES OF QUALITY PHARMACEUTICAL MEDICATIONS AND OTHER DRUGS AT VERY AFFORDABLE PRICES. WE DO OFFER DISCRETE OVERNIGHT SHIPMENTS TO BUYERS IN USA AND CANADA AND 48-72 HOURS DELIVERY TO BUYERS IN EUROPE AND ASIA DEPENDING ON YOUR LOCATION. WE DO PROVIDE TRACKING NUMBERS AS PROOF OF SHIPMENTS SO YOU CAN TRACK YOUR PARCELS TIMELY. SO IF INTERESTED JUST CONTACT US NOW FOR INSTANT RESPONSE

^BITCOIN PAYMENTS NOW ACCEPTED ^

U.S.A and Canada buyers..Text or call...+1 (253) 881-5330

Email:healthcarepharmacy47(AT)gmail.com

WHATSAPP:+12538815330

WICKR ME:Healthcare3

Ketamine ( FOR DEPRESSION )
Xanax .. alprazolam
Fentalyn patches boxes
Nembutal ( Pills, Liquid & Powder )
Norco
Ativan
Dilaudid
Seconal 100mg
Oxycontin 80mg
Percocet
Roxicodone
Quaaludes - Methaquallone pills
Adderall,
Open 40mg
Nolvadex (Tamoxifen Citrate)
hydrocodone,
dmt,
vyvanse 70mg,

send in your order through TEXT or EMAIL. we shall supply ( WITH OR WITHOUT
PRESCRIPTION )

U.S.A and Canada buyers..Text or call...+1 (253) 881-5330

Email:healthcarepharmacy47(AT)gmail.com

WHATSAPP:+12538815330

WICKR ME:Healthcare3

we offer fast
Overnight shipping
we are the definition of TRUE business You get the best for less! ( we shall make you offers you won't get anywhereelse ).

Do business with us for SAFETY,

LEGITIMACY and DISCREET. Our clients
are to us like FAMILY! So we treat them like ROYALTY. Don't hesitate to contact and place your order through text or email, as they say ( TIME WAITS FOR NO ONE ) . It Will be our pleasure to do business with you.

U.S.A and Canada buyers..Text or call...+1 (253) 881-5330

Email:healthcarepharmacy47(AT)gmail.com

WHATSAPP:+12538815330

WICKR ME:Healthcare3

Koupit pas, řidičský průkaz, IELTS, PMP, NEBOSH, PTE, TOEFL certifikát. Koupit nezjištěné padělané peníze. +380667669606

(Genuine, 19. 5. 2019 16:07)

Koupit pas, řidičský průkaz, IELTS, PMP, NEBOSH, PTE, TOEFL certifikát. Koupit nezjištěné padělané peníze. +380667669606

Koupit vysoce kvalitní cestovní pasy, víza, řidičský průkaz, identifikační karty, oddací listy, diplomy, rodné listy, kreditní karty, účty, karty sociálního zabezpečení, povolení k pobytu, úmrtní listy, kartu Seaman e.t.c

Jsme tým zkušených a sofistikovaných IT profesionálů s dlouholetými zkušenostmi ve výrobě vysoce kvalitních dokumentů všech kategorií.

Nabízíme originální vysoce kvalitní reálné a ne skutečné pasy, řidičský průkaz, průkazy totožnosti, známky, rodné listy, diplomy atd. Pro téměř všechny země světa, zejména země jako: USA, Austrálie, Belgie, Brazílie, Norsko, Kanada, Itálie, Finsko, Francie, Německo, Izrael, Mexiko, Nizozemsko, Jižní Afrika, Španělsko, Spojené království.


Tento seznam není úplný.

Pro bližší informace a objednání kontaktujte nás emailem, Skype nebo telefonem.


Kontakt:

E-mail: .......: (genuinedockies201@gmail.com)

Whatsapp: .......: 380667669606

Text Us V: .....: 1 (937) 601-8189

Skype Id: .........: lugert2

Webové stránky: https://buymoneyanddocumentonline.com/

              https://onlinedocumentsandcounterfeitbanknote.com/Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat e-mailem nebo zavolat kdykoliv a podle vlastního uvážení.

TÉMATA:

KOUPIT SKUTEČNÉ A NEPRAVNÉ CESTY:

KOUPIT REAL A NE Skutečná řidičská licence

KOUPIT REAL A ne skutečné IDENTIFIKAČNÍ KARTY

Také koupit skutečný a ne skutečný registrovaný pas, povolení k pobytu, SSN, kreditní karty, rodné listy, oddací listy, diplomy, úmrtní listy, rozvodové certifikáty, e.t.c. Maskovací pasy, anonymní, soukromé, bezpečné, cestovní, protiteroristické, mezinárodní, pobřežní dokumenty, e.t.c


I AM POSKYTUJEME NAŠE KONTAKTY. JEN ODESLAT NÁS EMAIL NEBO VYVOLEJTE NÁM, ABY VYTVOŘILI VAŠE OBJEDNÁVKY A ZKUŠENOSTI SKUTEČNÝCH ZKUŠEBNÍKŮ JSOU NAJLEPŠÍ.
KOUPIT NEPŘIJATÝ PENĚZNÍK PENÍZE (CURRENCY) ONLINE.


Už jste někdy přemýšlel, kde si můžete koupit falešné měny, která vypadá velmi reálně? Chcete si objednat falešné peníze a změnit svůj život za pár dní, Chystáte se natáčet film nebo hudební video a potřebujete použít falešnou měnu?


GBP - britská libra
EUR - EUR
USD - americký dolar
CAD - kanadský dolar
AUD - Australský dolar
CHF - švýcarský frank
NZD - Novozélandský dolar
SGD - Singapurský dolar
MYR - malajský Ringgit
DEM - německá značka
NLG - Dutch Guilder
AED - emirát Dirham
IEP - irská punt
LVL - Lotyšské laty
ZAR - Rand


Kontakt:

E-mail: .......: (genuinedockies201@gmail.com)

Whatsapp: .......: 380667669606

Text nám na: .....: 1 (937) 601-8189

Skype Id: .........: lugert2

Webové stránky: https://buymoneyanddocumentonline.com/

              https://onlinedocumentsandcounterfeitbanknote.com/

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat e-mailem nebo zavolat kdykoliv a podle vlastního uvážení.

internationalpharmacy@aol.com

(International Pharmacy, 17. 4. 2019 19:50)

We are best reliable suppliers of quality meds, Our meds are all of good quality from original manufacturers.
We ensure safe and prompt delivery of parcel worldwide to your respective destination. We have available in stock
variety medications and medical marijuana for sale at discount prices.
FAST DAY AND OVERNIGHT DELIVERY.


Contact INTERNATIONAL PHARMACY via
EMAIL: internationalpharmacy@aol.com
TEXT OR CALL: +1(703) 249-6426 if you are in USA OR CANADA

We do sell meds such as:

- Oxycontin
- Roxicodone
- Rohypnol
- Opana
- Ativan
- MSContin
- Klonopin
- Phentermine
- MDMA (Pills and Powder form)
- Percocet
- Lortab
- Norco
- Nembutal Pentobarbital Sodium (Powder, Pills and Liquid form)
- Seconal
- Codeine Pills
- Suboxone
- Methadone
- Valium
- Hydrocodone
- Desoxyn
- Xanax
- Dilaudid
- Actavis Promethazine Codeine Purple Cough Syrup (16oz and 320z)
- Ambien
- Adderall
- Ritalin
- Vicodin
- Ketamine
- Soma
- Viagra
- Dexedrine
- Mandrax (Quaalude)
- Fentanyl

We do sell HGH and steriods such as:

- Anadrol
- Testosterone
- Deca Durabolin
- Sustanon
- Dianabol
- Winstrol
- Riptropin
- Jintropin
- Igtropin
- Hypertropin
- Hygetropin
- Ansomon
- Kigtropin and variety Steriods available.

Marijuana strains:
- AK-47
- Og Kush
- Sour diesel
- White Widow
- Hindu Kush
- Blueberry/Blackberry Kush, etc

We do have other meds. available in stock though not mention above feel free to place your order for any meds.
SECURE FAST DAY AND OVERNIGHT DELIVERY WORLDWIDE.


Contact INTERNATIONAL PHARMACY via
EMAIL: internationalpharmacy@aol.com
TEXT OR CALL: +1(703) 249-6426 if you are in USA OR CANADA

Buy 100% Undetectable Counterfeit Money Grade A $,€,£ and SSD WhatsApp; +19376121532

(fakebanknotes, 25. 3. 2019 6:04)

BND - Brunei Dollar
EUR - Euro
USD - US Dollar
DNR - DINAR
GBP - British Pound
INR - Indian Rupee
AUD - Australian Dollar
CAD - Canadian Dollar
AED - Emirati Dirham
ZAR - Rand
CHF - Swiss Franc
CNY - Chinese Yuan Renminbi
MYR - Malaysian Ringgit
THB - Thai Baht
NZD - New Zealand Dollar
SAR - Saudi Arabian Riyal
QAR - Qatari Riyal

Tags:
counterfeit cash, counterfeiting,
High Quality Undetectable Counterfeit Banknotes For Sale,
HIGH QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES FOR SALE,
BUY SUPER HIGH QUALITY FAKE MONEY ONLINE GBP, DOLLAR, EUROS,
BUY 100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY L,$,€,
BEST COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, EURO NOTES AVAILABLE,
BUY TOP GRADE COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, EURO NOTES AVAILABLE,
TOP QUALITY COUNTERFEIT MONEY FOR SALE. DOLLAR, POUNDS, EUROS AND OTHER
CURRENCIES AVAILABLE
Counterfeit money for sale
money, banknotes, fake money, prop money,
EUROS,DOLLARS AND POUNDS AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS,ID
CARDS,GREEN CARDS AND DRIVERS LICENSE
counterfeit money for sale, buy fake money online, fake dollars, fake
pounds, fake euro, buy money online, fake money for sale. Buy Fake Dollars,
Buy Fake British Pounds, Buy Fake Euro, Money, where can i buy counterfeit
money?.

BUY UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY

jiansong19@gmail.com

(jiansong, 23. 3. 2019 17:30)

BK-EBDP, Dibutylone, U-47700, TH-PVP, 4C-PVP, EtizolamWe are professional producer of all kinds of research chemicals
in any quantity you want. Our products Includes;
Bk ebdp,
ADBF,
Fentanyl,
5mbdb2201,
Amb-f,
Adbf,
5fadb ,
Hexedrone ,
Xanax ,
LSD,
lysergic acid,
diethylamide ,
Ethylone,
Methylone,
MDMA,
Mephedrone,
Ketamine,
Heroine,
cocaine,
Speed,
Methamphetamine,
Amphetamine,
Meth Crystal,
MDPV,
A-PVP,
LSD,
Ephedrine hcl,
Pseudoephedrine hcl,
PIPERONYL METHYL KETONE OIL/POWDER,

Our quality is the best you can find around and we sell in small/large
quantities with guaranteed discreet delivery in good time.

skype id...................chupacker1

Place your order via email: jiansong19@gmail.com

BUY TOP GRADE COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, EURO NOTES AND SSD SOLUTION AVAILABLE. (notesfake7@gmail.com)

(globalbanks, 16. 1. 2019 14:45)

BUY TOP GRADE COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, EURO NOTES AND SSD SOLUTION AVAILABLE.
(notesfake7@gmail.com)

We meet face to face for a deals worth above $50000 in UK and ukraine

Email(s):notesfake7@gmail.com
Text or call us at +1(302) 786-5259
Whatsapp:......+380 (66) 039 36 27

We are the best and Unique producer of HIGH QUALITY Undetectable counterfeit Banknotes. With over a billion of our products circulating around the world. We offer only original high-quality counterfeit currency NOTES. We ship worldwide. We also print and sell Grade A banknotes of over 52 currencies in the world. Here is your chance to be a millionaire. Our money is perfectly reproduced, Indistinguishable to the eye and to the touch. We are sending in various sizes, packed and hidden. All our notes carries all the holograms and water marks and passes the light detector test. We will deliver the money directly to your home without the interference of customs . we have a Huge quantity ready in stock. EUROS,DOLLARS AND POUNDS AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS,ID CARDS,GREEN CARDS AND DRIVERS LICENSE.

Contact us for more information using the information below:

Email(s):notesfake7@gmail.com

Text or call us at +1(302) 786-5259
Whatsapp:......+380 (66) 039 36 27

We use latest technology to produce our notes so that it looks 100% identical to the real note. This thus implies all security features present in the real notes are present in the note we make. Our team is made up of Quality IT technicians from Morocco, US, Russia, India, Korea and China etc We offer high quality counterfeit NOTES for all currencies.

Why would you buy from us?

Our banknotes contain the following security features that make

it to be genius and we have the best grade counterfeit in the world both Euro and Dollar and any bills of your choice you want.

Security features of our bank notes below :

Intaglio printing

Watermarks

Security thread

See-through register

Special foil/special foil elements

Iridescent stripe / shifting colors.


Our banknotes are printed on 80% cotton 20% cellulose paper which differs substantially from normal paper. By using a special printing technique, several picture elements on the front of the banknote are identifiable by touch. The guidelines on detecting counterfeit currency give a comparison of genuine and falsified security features.

- Our bills/notes bypass everything, counterfeit pens and machines.

- Can be used in banks but can be used else where same like normal money

- We have the best HOLOGRAMS AND DUPLICATING MACHINES

- UV: YES


EUR - Euro

USD - US Dollar

DNR - DINAR

GBP - British Pound

INR - Indian Rupee

AUD - Australian Dollar

CAD - Canadian Dollar

AED - Emirati Dirham

ZAR - Rand

CHF - Swiss Franc

CNY - Chinese Yuan Renminbi

MYR - Malaysian RinggitTHB - Thai Bah

NZD - New Zealand Dollar

SAR - Saudi Arabian Riyal

QAR - Qatari Riyal

Email(s):notesfake7@gmail.com

Text or call us at +1(302) 786-5259

Whatsapp:......+380 (66) 039 36 27

BUY TOP GRADE COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, EURO NOTES AND SSD SOLUTION AVAILABLE. (notesfake7@gmail.com)

(globalbanks, 16. 1. 2019 14:45)

BUY TOP GRADE COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, EURO NOTES AND SSD SOLUTION AVAILABLE.
(notesfake7@gmail.com)

We meet face to face for a deals worth above $50000 in UK and ukraine

Email(s):notesfake7@gmail.com
Text or call us at +1(302) 786-5259
Whatsapp:......+380 (66) 039 36 27

We are the best and Unique producer of HIGH QUALITY Undetectable counterfeit Banknotes. With over a billion of our products circulating around the world. We offer only original high-quality counterfeit currency NOTES. We ship worldwide. We also print and sell Grade A banknotes of over 52 currencies in the world. Here is your chance to be a millionaire. Our money is perfectly reproduced, Indistinguishable to the eye and to the touch. We are sending in various sizes, packed and hidden. All our notes carries all the holograms and water marks and passes the light detector test. We will deliver the money directly to your home without the interference of customs . we have a Huge quantity ready in stock. EUROS,DOLLARS AND POUNDS AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS,ID CARDS,GREEN CARDS AND DRIVERS LICENSE.

Contact us for more information using the information below:

Email(s):notesfake7@gmail.com

Text or call us at +1(302) 786-5259
Whatsapp:......+380 (66) 039 36 27

We use latest technology to produce our notes so that it looks 100% identical to the real note. This thus implies all security features present in the real notes are present in the note we make. Our team is made up of Quality IT technicians from Morocco, US, Russia, India, Korea and China etc We offer high quality counterfeit NOTES for all currencies.

Why would you buy from us?

Our banknotes contain the following security features that make

it to be genius and we have the best grade counterfeit in the world both Euro and Dollar and any bills of your choice you want.

Security features of our bank notes below :

Intaglio printing

Watermarks

Security thread

See-through register

Special foil/special foil elements

Iridescent stripe / shifting colors.


Our banknotes are printed on 80% cotton 20% cellulose paper which differs substantially from normal paper. By using a special printing technique, several picture elements on the front of the banknote are identifiable by touch. The guidelines on detecting counterfeit currency give a comparison of genuine and falsified security features.

- Our bills/notes bypass everything, counterfeit pens and machines.

- Can be used in banks but can be used else where same like normal money

- We have the best HOLOGRAMS AND DUPLICATING MACHINES

- UV: YES


EUR - Euro

USD - US Dollar

DNR - DINAR

GBP - British Pound

INR - Indian Rupee

AUD - Australian Dollar

CAD - Canadian Dollar

AED - Emirati Dirham

ZAR - Rand

CHF - Swiss Franc

CNY - Chinese Yuan Renminbi

MYR - Malaysian RinggitTHB - Thai Bah

NZD - New Zealand Dollar

SAR - Saudi Arabian Riyal

QAR - Qatari Riyal

Email(s):notesfake7@gmail.com

Text or call us at +1(302) 786-5259

Whatsapp:......+380 (66) 039 36 27

Koupit pas, řidičský průkaz, průkaz totožnosti a věkovou kartu, víza. Koupit padělky nezjistitelné.Whatsapp: +380667669606

(Genuine, 7. 1. 2019 0:27)

Koupit pas, řidičský průkaz, průkaz totožnosti a věkovou kartu, víza. Koupit padělky nezjistitelné.Whatsapp: +380667669606
Koupit skutečné pasy, víza, řidičský průkaz, průkazy totožnosti, certifikáty, manželství

certifikáty, diplomy, rodné listy, kreditní karty, účty za služby, karty sociálního zabezpečení,

Povolení k pobytu, úmrtní listy, námořní karty atd.

Jsme týmem vysoce zkušených a sofistikovaných IT profesionálů s dlouholetými zkušenostmi.

zkušenosti s výrobou vysoce kvalitních dokumentů všech kategorií.

Nabízíme originální a skutečné pasy, vysokou kvalitu, řízení, průkazy totožnosti, razítka,

rodné listy, diplomy apod., pro téměř všechny země světa, především země

jako: Spojené státy, Austrálie, Belgie, Brazílie, Norsko, Kanada, Itálie, Finsko, Francie, Německo, Izrael,

Mexiko, Nizozemsko, Jižní Afrika, Španělsko, Velká Británie, e.t.c

Tento seznam není úplný.

Pro více informací a objednávku jednoduše kontaktujte emailem, skypem nebo telefonem.


Kontakt:

Email: .......: (genuinedockies201@gmail.com)

Whatsapp: +380667669606

Text nás na: .....: +1 (937) 601-8189

Skype ID: .........: lugert2

Webová stránka: https://buymoneyanddocumentonline.com

Neváhejte nás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky kdykoli a dle libosti.

TÉMATA:

KOUPIT REAL A NEŽIVOTNÍ PASIVA:KUPUJTE LICENČNÍ ŘÁDKOU PRO ŘÍDICÍ A NEŽNOVÉ ŘÍZENÍKOUPIT REÁLNÉ A NEŽNOVÉ IDENTITY KARTY

Kupte si také skutečný a neregistrovaný cestovní pas, registrované povolení k pobytu, SSN, úvěr.

Karty, rodné listy, manželské listy, diplomy, úmrtní listy, rozvod

certifikáty, e.t.c. Kamuflážní pasy, anonymní, soukromé, bezpečné, cestování, proti terorismu,

mezinárodní dokumenty, offshore dokumenty, e.t.c


POSKYTUJEME ZDE NAŠEM KONTAKT. ODESLÁTE NÁS E-MAILEM NEBO NÁS VÁM VÁM MUSÍTE ULOŽIT VÁŠ OBJEDNÁVKU

A ZKUŠENOSTI REÁLNÍ ODBORNÍCI DĚLIJI ČLENĚJI.
KOUPIT ONLINE ZRUŠENÝ SVĚT (PENĚŽ) NEODDĚLENÝ.


Přemýšleli jste někdy o tom, kde koupit falešné měny, které vypadají velmi skutečně? Chceš

Falešné peníze a změna života za pár dní, připravte se na natáčení filmu nebo

videoklip a potřebujete použít padělanou měnu?


GBP - britská libra
EUR - Euro
USD - americký dolar
CAD - Kanadský dolar
AUD - Australský dolar
CHF - švýcarský frank
NZD - Nový Zélandský dolar
SGD - Singapurský dolar
MYR - Malajský Ringgit
DEM - německá značka
NLG - holandský gulden
AED - Spojené arabské emiráty Dirham
IEP - Irský bod
LVL - lotyšské laty
ZAR - Rand


Kontakt:

Email: .......: (genuinedockies201@gmail.com)

Whatsapp: .......: +380667669606

Text nás na: .....: +1 (937) 601-8189

Skype ID: .........: lugert2

Webová stránka: https://buymoneyanddocumentonline.com/
Neváhejte nás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky kdykoli a dle libosti.

Odpovědět

Buy counterfeits money,driver license,passports and other documents(abdulproductionhouse@gmail.com)

(abdulproduction, 20. 10. 2018 17:50)

HIGH QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES FOR SALE BUY SUPER HIGH QUALITY FAKE MONEY ONLINE GBP, DOLLAR, EUROS, +17064521668

Contacts via Whatsapp+17064521668

KiK.........aphouse64

Contact e-mails. abdulproductionhouse@gmail.com

Generalsupport...buycounterfeitsmoneyonline64.wordpress.com
Hello We are the best producers of HIGH QUALITY COUNTERFEIT
Banknotes,Getting a fake and a real (genuine) passport, ID or driving
license or any other document is simple. we can make you both real and
fake documents.
However, the real documents are more expensive than the fake because
it takes time, skill and contacts to get it done. Note that, the fake
is going to be 100% unique and in very good quality. The difference is
based on the registration of the numbers. The real Document will be
registered with the countrys database so you can use it to travel to
any country of your choice or in the country, mean while the fake will
not be registered but can be used as well.

Contacts via Whatsapp+17064521668
Contact e-mails. abdulproductionhouse@gmail.com
Generalsupport..buycounterfeitsmoneyonline64.wordpress.com


((MONEY))

This bills are not home made but industrial and professional
manufacturing. From High
Quality IT technicians from US,Russia,Korea and China We offer high
quality COUNTERFEIT NOTES for the following currencies;

EUR Euro
USD US Dollar
DNR DINAR
GBP British Pound
INR Indian Rupee
AUD Australian Dollar
CAD Canadian Dollar
AED Emirate Durham
ZAR Rand
CHF Swiss Franc
CNY Chinese Yuan Renminbi
MYR Malaysian Ringgit
THB Thai Baht
NZD New Zealand Dollar
SAR Saudi Arabian Riyal
QAR Qatari Riyal

Contacts via Whatsapp+17064521668
Contact e-mails. abdulproductionhouse@gmail.com
Generalsupport...buycounterfeitsmoneyonline64.wordpress.com


TAGS

buy counterfeits money,sell counterfeits money,used counterfeits money,where to buy counterfeits money,how to buy counterfeits money,buy fake documents,prop money,fake banknotes for sell,fake money for sell,buy fake document that look real,passports,driver license,i d cards,diploma,certificates,used fake document,sell fake documents,fake notes,prop notes,counterfeits notes,sell money online,used fake notes ever,buy money online,sell fake documents online,sell money online,used fake money,where to buy fake notes online,how to buy counterfeits money,online counterfeits notes,,prop money for sell,quality counterfeits money,fake banknotes,fake money,fake document,fake passports,fake notes,counterfeits money,online money for sell,make money online,

Použít pro pas, řidičský průkaz, věkovou a průkazovou kartu, víza: Email: (genuinedockies201@hotmail.com)

(Genuine, 15. 8. 2018 16:18)

Použít pro pas, řidičský průkaz, věkovou a průkazovou kartu, víza: Email: (genuinedockies201@hotmail.com)
Koupit vysoce kvalitní skutečné pasy, víza, řidičský průkaz, průkazy totožnosti, sňatečské průkazy, diplomy, rodné listy, kreditní karty, účetní doklady, karty sociálního zabezpečení, povolení k pobytu, osvědčení o úmrtí,

Jsme týmem vysoce zkušených a sofistikovaných IT profesionálů s dlouholetou praxí ve výrobě vysoce kvalitních dokumentů všech kategorií.

Nabízíme originální vysoce kvalitní reálné a ne reálné pasy, řízení řidičů, průkazy, razítka, rodné listy, diplomy atd. Pro téměř všechny země světa, většinou země jako: USA, AustrAalia, Belgie, Finsko, Francie, Německo, Izrael, Mexiko, Nizozemsko, Jižní Afrika, Španělsko, Spojené království atd

Tento seznam není úplný.

Chcete-li získat další informace a objednávku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu, skype nebo telefonu.


Kontakt:

Email: .......: (genuinedockies201@hotmail.com)

                 : (genuinedockies201@gmail.com)

Whatsapp: .......: +380667669606

Skype Id: .........: lugert2

Webová stránka: https://buyalldocumentsonline.webs.com/

Neváhejte nás kontaktovat e-mailem nebo volat kdykoliv a podle libosti.

TÉMATA:

KOUPIT REALNÍ A NEPRAVÉ PASSPORTY:


KOUPIT LICENČNÍ ŘIDIČNÍ REALIZACE A NESHODNÉ


KOUPIT REÁLNÉ A NEJNIŽŠÍ IDENTITY KARTY


Chcete-li získat další informace a objednávku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu, skype nebo telefonu.


Kontakt:

Email: .......: (genuinedockies201@hotmail.com)

                 : (genuinedockies201@gmail.com)

Whatsapp: .......: +380667669606

Skype Id: .........: lugert2

Webová stránka: https://buyalldocumentsonline.webs.com/

XEvil will crash worldwide internet

(MashaFrera, 12. 12. 2017 19:16)

This message is posted here using XRumer + XEvil 4.0

XEvil 4.0 is a revolutionary application that can bypass almost any anti-botnet protection.
Captcha Recognition Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, BING, Hotmail, Yahoo,
Yandex, VKontakte, Captcha Com - and over 8.4 million other types!

You read this - it means it works! ;)
Details on the official website of XEvil.Net, there is a free demo version.

Check YouTube video "XEvil ReCaptcha2"

Kupte si řidičský průkaz registrovaný, (krusbert8@gmail.com) cestovní pas, občanský průkaz, diplom, víza

(Mata, 7. 3. 2017 13:16)

Jsme nejlepší výrobce vysoce kvalitních registrován občanství dokumentů s nejlepších strojů a hologramů duplikace jako datové základny registrovaných řidičského průkazu, občanských průkazů, pasů, biometrických pasů, povolením k pobytu, číslo sociálního zabezpečení SSN, narození a oddací listy, razítka, školní diplomy, IELTS a TOEFL, ESOL, víza, jako je podnikání, studentská a turistická a jiné produkty pro řadu zemí, jako je Německo, Rakousku, Maďarsku, Polsku, Kanadě, Švýcarsku, USA, Lucembursku, Švédsku, Norsku, Dánsku, Španělsku, České republice , Portugalsko, Itálie, Litva, Rusko, Portugalsko, Španělsko, Francie, Belgie, Austrálie, Chorvatsko, Japonsko, Čína a tak dále. Nabízíme také služby, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů, vám může pomoci získat skutečná vláda vydala občanský průkaz, kontrolu a spořicích účtů pro svůj nový občanský průkaz, kreditní kartou, trénující dostupné služby

Máme také zkušenosti s použitím vysoce kvalitních materiálů k výrobě falešných dokumentů.

Kontaktní e-mail .................. krusbert8@gmail.com

WhatsApp číslo ............ +436606502184

Skype .................. lukyvin

Moje partnery patří soukromé detektivy, imigrační úředníci, konzuly, diplomaty, osobní úředníky a ostřílení zkušených odborníků, mám silné vazby s růstem zaměstnanců ve všech oblastech občanského průkazu, pasu změny a další dokumenty. Všichni klienti, kteří potřebují žádný občanství dokument ze všech zemí jsou 100% pojištěny a zajištěnou pravá dat základních registrovaných dokumentů s vysokou kvalitou. Neváhejte a získat podrobné informace o našich službách. Upřímně doufám, že najít způsob, jak spolupracovat s vámi.

Kupte si řidičský průkaz registrovaný, (krusbert8@gmail.com) cestovní pas, občanský průkaz, diplom, víza

(Zlatan, 7. 3. 2017 13:16)

Jsme nejlepší výrobce vysoce kvalitních registrován občanství dokumentů s nejlepších strojů a hologramů duplikace jako datové základny registrovaných řidičského průkazu, občanských průkazů, pasů, biometrických pasů, povolením k pobytu, číslo sociálního zabezpečení SSN, narození a oddací listy, razítka, školní diplomy, IELTS a TOEFL, ESOL, víza, jako je podnikání, studentská a turistická a jiné produkty pro řadu zemí, jako je Německo, Rakousku, Maďarsku, Polsku, Kanadě, Švýcarsku, USA, Lucembursku, Švédsku, Norsku, Dánsku, Španělsku, České republice , Portugalsko, Itálie, Litva, Rusko, Portugalsko, Španělsko, Francie, Belgie, Austrálie, Chorvatsko, Japonsko, Čína a tak dále. Nabízíme také služby, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů, vám může pomoci získat skutečná vláda vydala občanský průkaz, kontrolu a spořicích účtů pro svůj nový občanský průkaz, kreditní kartou, trénující dostupné služby

Máme také zkušenosti s použitím vysoce kvalitních materiálů k výrobě falešných dokumentů.

Kontaktní e-mail .................. krusbert8@gmail.com

WhatsApp číslo ............ +436606502184

Skype .................. lukyvin

Moje partnery patří soukromé detektivy, imigrační úředníci, konzuly, diplomaty, osobní úředníky a ostřílení zkušených odborníků, mám silné vazby s růstem zaměstnanců ve všech oblastech občanského průkazu, pasu změny a další dokumenty. Všichni klienti, kteří potřebují žádný občanství dokument ze všech zemí jsou 100% pojištěny a zajištěnou pravá dat základních registrovaných dokumentů s vysokou kvalitou. Neváhejte a získat podrobné informace o našich službách. Upřímně doufám, že najít způsob, jak spolupracovat s vámi.