Jdi na obsah Jdi na menu
 


Deník Seoul

5. 9. 2007
Odbavení na novém letišti Incheon-Seoul je naprosto bez problému a bez čekání. Během pár minut stojím s báglem v letištní hale a hledám tourist info. Přípravě na pobyt v Seoulu jsem věnoval 15 minut na netu, během kterých jsem nenašel žádné užitečné informace. Kupovat knižního průvodce na těch pár dnů se mi taky nechtělo, jsem tedy znalostmi o Koreji absolutne nedotčen. Projevuje se to už na letišti, sleduju zprávy, teploty lámou rekordy, lidé padají jako mouchy a pláže jsou našlapané k prasknutí. Moje volba jeansů a zateplené softshelové mikiny nebyla správná, nevím proč, ale čekal jsem tu zimu. U informací se rovnou ptám na chinatown, většinou to bývá v asijských městech nejšpinavější a zároveň nejlevnější místo. Dostávám typ na downtown a zastávku Anguk, několik prospektů s levným bydlením. Přímo před letištěm staví busy jezdící na řadu míst v Seoulu. Cesta do města zabere 1 hod 15 min a stojí 8.000won=173kč. Vybírám si nejlevnější nabídku z prospektů dorm pro 6lidí za 15.000won=324kč, jednolůžák 27.000won=584kč, dvoulůžák 37.000won=800kč. Nečekal sem, že bude plno, v okolí je prý několik dalších levných ubytoven. Ve čtvrté plné obvolá příjemná recepční všechny ubytovny v okolí. Je very sorry, ale bez rezervace sem devátej. Pokouším se chytit směr na zastávku metra, nořím se do užších a užších uliček, zkouším motely který se objevujou, jeden z nich mě zachraňuje, cena 25.000won=540kč se po třech hodinách s báglem na zádech zdá docela sympatická.
V 9 ráno mě budí boucháním na dveře moje korejská známá, jelikož sem stále “nastavenej” na evropskej čas, mám 2 ráno(Korea + 7 hodin). Dostávám snídani, strašně pospíchá do officu a vypadá prý jako šlapka.
Krátká sukně a boty na podpatku, “Né, vypadáš dobře”
“Jo, ale ty bydlíš v bordelu, celá tahle čtvrť je vyhlášená“
Pokoj je na moje poměry hodně nadstandartní, TV, video, počítač s internetem, klima, masážní sprchovací kout, spousty drogerie.
“Dneska se stěhuju, v normálním backpackeru sem si na dnešek zarezervoval lůžko”
 Snídám na střeše hotelu, krásnej rozhled, v úzkejch uličkách pode mnou pomalu začíná novej den. Představa balení a stěhování není příliš lákavá, po zjištění, že u recepce je obrovská free videotéka (jenom porno, ale na to se dá taky koukat) zůstávám.
Podle mapky, kterou sem dostal, vidím, že Soul je nabitej památkama a zajímavostma. Mezi moderníma mrakodrapama jsou rozházený starý temply s rozlehlými parky. Prolejzám Gyeongbokgung, Changdeokgung a další s podobně složitýma názvama. V jednom z paláců právě probíhá natáčení historického filmu, pozoruju desítky komparsistů v barevných dobových kostýmech. Zajímavej je Changdeokgung Palace který má jako jeden z mála zachovalé i vnitřky. Možná proto je na seznamu UNESCO, je tu ale spousty lidí, prohlídky pouze s průvodcem a vstupné 3.000won=65kč. Skoro všude ve městě se dá narazit na místo, kde je aspoň malej parčík a pár laviček. Když už mám dost paláců, skáču na krtka a jedu do Olympic parku (1 hod, 1.200 won=26kč). Seoul ma 11 linek metra, párkrát musím přestupovat, vše je značený tak přehledně, že se nemusím ani jednou ptát. Olympijskej park předčí moje očekávání. Dá se v něm strávit půl dne a neprojdete všechny cesty. Mezi stromy jsou stadiony - gymnastika, plaveckej, velodrom, tenis, i když tu olympijské hry proběhly téměř před 20 lety, vše vypadá moderně a upraveně, jako by hlavní nápor teprv čekali.
Pokud Mari nemusí být v práci, poflakuje se po městě se mnou, což je mnohem lepší než chodit sám. Učím se korejsky, jíst hůlkama, dozvídám se kde je dům šamana a podobný užitečný věci. Taky vím, že nejnižší platy v Soulu jsou kolem 1000 usd, její plat v cestovce výrazně převyšuje moje bývalé CZ příjmy. Ceny jídla jsou naproti tomu docela v pohodě, dva lidi se v sockovej restauraci nají od 4000wonu=86kč, čvochy u stánků začínají na 500won=11kč, menu v KFC nebo v McD od 4.700wonu=100kč. Dá se taky zalézt do kavárny, kde čaj stojí 5.500wonů=120kč (ještěže jsem neplatil). Mari asi cítí povinnost tahat mě do drahejch “evropskejch” hospod, musím ji vysvětlit, že mám radši místní “bufáče” a jídlo, který občas nevypadá úplně zdravě. Kdybych chtěl chodit do evropskejch hospod, mohl jsem zůstat doma. To samý platí i pro bydlení, nejel jsem do Seoulu, abych bydlel s dalšíma 10 bělochama v hostelu. Radší bydlím v motelu, kde recepční neumí ani slovo anglicky, ale sedět v noci s pivem na střeše prakticky uprostřed města a sledovat pohyb ve čtvrti rudých lampiček je k nezaplacení (sama to pak uznává). Od tý doby už vymetáme pouze vhodný bary. V jednom z nich mají dokonce filipínský pivo St. Miquel, se kterým mám jen dobré zkušenosti už z Filipín (korejský pivo mě příliš nezaujalo). Po několika St. Migulech se večer vždycky příjemně rozmazává, Mari úměrně s vypitými pivy přechází z angličtiny do korejštiny, což mě vůbec nevadí, já ji naprosto přesně rozumím.
Obecně je město a lidi příjemný, bělocha potkáte výjmečně. Zbylá část Koreje určitě nabídne mnohem víc než Soul, delší dovolená by tady nemusela být vůbec špatná.
Po třech dnech nerad opouštím vyhřátý Soul a mířím do studeného, deštivého a hlavně prací zavánějícího Nového Zélandu.
 

Luděk U.
ludek.ulvr@post.cz 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Seoul

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Can you help me translate

(rardapemo, 1. 12. 2019 13:43)

i am from Italy hello. Can you help me translate? /rardor

posso usare litaliano

(rardapemo, 12. 11. 2019 3:44)

posso usare l'italiano or english

ciao a tutti vengo dall Italia

(itaAdeta, 9. 11. 2019 22:12)

Ciao a tutti vengo dall'italia / itawero

Buy Pain Pills, sleeping pills, ecstasy pills, men health pills and cannabinoids

(Phoenix, 30. 10. 2019 0:01)

Welcome to www.zanerpharmacist.com Buy Cheap Prescription Drugs Online pain killers, pain relief and pain anxiety medicines, cannabinoid, cathinones, ecstasy pills, men health and research chemicals available for sale at affordable prices in both large and small quantities. website www.zanerpharmacist.com. We are NUMBER ONE online Research Chemicals Vendor / Shop with top quality and high purity Ketamine. We sell at very negotiable and workable prices. Apart from our very magnificent prices, when you buy from us, you are guaranteed of the highest quality and durability available in the market, high purity, secure payment, and 100% safe and discreet delivery

BUY XANAXS ONLINE..

BUY ADDERALL ONLINE...

BUY VYVANSE ONLINE....

Meds for sale....

how to find someone who sells meds...

how to find someone who sells pain pills ..
PAIN PILLS FOR SALE........
BUY SUBUTEX ONLINE.....
BUY Empathogens ONLINE......
buy cheap prescription drugs online...

BUY PAIN PILLS ONLINE

buy roxycontin roxycodone 30mg

buy roxicet online

buy morphine online

buy percocet online

buy opana 30mg online

buy morphine online 30mg

BUY DILAUDID ONLINE

BUY BUPRENORPHINE ONLINE

BUY AVINZA (MORPHINE SULFATE) 90MG CAPSULE ONLINE

BUY AVINZA ONLINE

BUY OXYCONTIN ONLINE

BUY CODEINE ONLINE

BUY MORPHINE ONLINE WITHOUT PRESCRIPTION

VALIUM FOR SALE

BUY AM series powders ONLINE

BUY ATIVAN ONLINE

BUY SUBOXONE ONLINE (8 MG STRIPS)

BUY VALIUM ONLINE

BUY Mogadon ONLINE

BUY LEXOTAN ONLINE (BROMAZEPAM) 6MG

BUY AMBIEN ONLINE (ZOLPIDEM-TARTRATE)

BUY KLONOPIN ONLINE

Buy Dormicum

Cialis FOR SALE

BUY LSD ONLINE

BUY HGH SOMA ONLINE

BUY JINTROPIN ONLINE

BUY OMNITROPE ONLINE

BUY HYGETROPIN ONLINE

BUY HUMATROPE PEN ONLINE

BUY PMA ONLINE

BUY CONCERTA ONLINE

CONCERTA FOR SALE

BUY ECSTACY PILLS

Buy cannabinoids

Buy cathinones

BUY ADDERALL 30MG ONLINE

NO Prescription NEEDED

WE OFFER:
.
NO Prescription NEEDED
contact us : info@zanerpharmacist.com

Our products stand the best in the market in terms of quality and pricing.We do sell at cheap prices and shipping is done expressly overnight in USA and Canada upon discrete packaging.We also have very good wholesale prices and regularly ship all over Europe, Asia, New Zealand and Australia.We also carry a wide range of scientific research chemicals which are labelled not for human consumption. Payments and other transactions are done securely with our company so clients are guaranteed 100% satisfaction. Also we provide a free catalog which contains relevant information concerning the over 100 products we sell thus we invite everyone to get a free copy of this catalog and learn more about our products.Lastly we call on everyone to try our magnificent products which we sell like a-pvp. order directly www.zanerpharmacist.com
Buy Molly MDMA Pills (Pure MDMA) order directly www.zanerpharmacist.com

hi guys i am new on web

(rardapemo, 25. 10. 2019 2:02)

hi :) bross :)

Buy Counterfeits notes and Registered Passports,Driver license,i d cards online(jackvilson64@gmail.com)

(jackvilson, 9. 7. 2019 0:24)

HIGH QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES FOR SALE BUY SUPER HIGH QUALITY FAKE MONEY ONLINE GBP, DOLLAR, EUROS, +17064521668

Contacts via Whatsapp……+17064521668

KiK.........aphouse64

Contact e-mails………. jackvilson64@gmail.com

Generalsupport...buycounterfeitsmoneyonline64.wordpress.com
Hello We are the best producers of HIGH QUALITY COUNTERFEIT
Banknotes,Getting a fake and a real (genuine) passport, ID or driving
license or any other document is simple. we can make you both real and
fake documents.
However, the real documents are more expensive than the fake because
it takes time, skill and contacts to get it done. Note that, the fake
is going to be 100% unique and in very good quality. The difference is
based on the registration of the numbers. The real Document will be
registered with the country’s database so you can use it to travel to
any country of your choice or in the country, mean while the fake will
not be registered but can be used as well.

Contacts via Whatsapp……+17064521668
Contact e-mails…. jackvilson64@gmail.com
Generalsupport..buycounterfeitsmoneyonline64.wordpress.com


((MONEY))

This bills are not home made but industrial and professional
manufacturing. From High
Quality IT technicians from US,Russia,Korea and China We offer high
quality COUNTERFEIT NOTES for the following currencies;

EUR – Euro
USD – US Dollar
DNR – DINAR
GBP – British Pound
INR – Indian Rupee
AUD – Australian Dollar
CAD – Canadian Dollar
AED – Emirate Durham
ZAR – Rand
CHF – Swiss Franc
CNY – Chinese Yuan Renminbi
MYR – Malaysian Ringgit
THB – Thai Baht
NZD – New Zealand Dollar
SAR – Saudi Arabian Riyal
QAR – Qatari Riyal

Contacts via Whatsapp……+17064521668
Contact e-mails………. jackvilson64@gmail.com
Generalsupport...buycounterfeitsmoneyonline64.wordpress.com


TAGS

buy counterfeits money,sell counterfeits money,used counterfeits money,where to buy counterfeits money,how to buy counterfeits money,buy fake documents,prop money,fake banknotes for sell,fake money for sell,buy fake document that look real,passports,driver license,i d cards,diploma,certificates,used fake document,sell fake documents,fake notes,prop notes,counterfeits notes,sell money online,used fake notes ever,buy money online,sell fake documents online,sell money online,used fake money,where to buy fake notes online,how to buy counterfeits money,online counterfeits notes,,prop money for sell,quality counterfeits money,fake banknotes,fake money,fake document,fake passports,fake notes,counterfeits money,online money for sell,make money online,

Test, just a test

(rardapemo, 3. 7. 2019 7:04)

Hello. And Bye.

Køb et kørekort, pas (WHATSAPP ;; 16124703458)

(miminath, 24. 6. 2019 10:16)

Køb et kørekort, pas (WHATSAPP ;; 16124703458)

Registreret pas, kørekort, IELTS & TOEFL, køb af ESOL certifikater uden at bestå eksamen

KØB AF PASSPORTER, PILOTLICENSER, IDENTITETKORT, FØDELSESBEGRÆNSNINGER, BESØG, SSN, CERTIFIKATER FOR HJEMMELSE, AFDELING DOKUMENTER, US GREEN CARDS

KØB AF PASSPORTER, PILOTLICENSER, IDENTITETKORT, FØDELSESBEGRÆNSNINGER, BESØG, SSN, CERTIFIKATER FOR HJEMMELSE, AFDELING DOKUMENTER, US GREEN CARDS

Indkøb af IELTS, TOEFL IDE, GMAT, ESOL, DEGRE, DIPLOMER Vi organiserer og specialiserer os i registrering af certifikater af TOEFL, IELTS, IDP, ESOL, CELTA / DELTA GMAT, DEGRE, DIPLOMAS osv. Vi producerer TOEFL & IELTS, ESOL og CELTA / DELTA, GRADE, DIPLOMAS. Sprog med lethed.


(WHATSAPP; 16124703458)

(WHATSAPP; 16124703458)

KØB EN FALSK PASSPORT PASSPORT VISA SSN LICENSKORT

Vi har mange års erfaring med produktion af pas, identitetskort, kørekort og mange andre autentiske identitetsdokumenter til lande som Schweiz, Det Forenede Kongerige og USA. 'Amerika. Amerika, Spanien, Sverige, Australien, Østrig, Canada, Chile og Danmark. , Ecuador, Finland, Frankrig, Tyskland, Israel, New Zealand, Sydafrika osv. Der findes også smarte pas til Australien, Østrig, Finland, Tyskland, Malaysia, Holland, Sverige, Schweiz, Thailand og Det Forenede Kongerige. , USA osv. Vi kan også oprette dokumenter som arbejdstilladelser til Det Forenede Kongerige, USA og Italien, for blot at nævne nogle få. Du kan kontakte os direkte for at få yderligere oplysninger og at placere ordren på adressen nedenfor.

Registreret og uregistreret pas i alle lande. Visa, biometrisk pas, eksamensbeviser, kørekort, identitetskort. Uddannelsescertifikater, GCSE-eksamensbeviser, bachelorgrad, bachelorgrad, GMAT, MCAT og LSAT, fødsels-, ægteskabs- og dødscertifikater, nyhedspas og nye identitetspapirer, kopier, falske eksamensbeviser fra de fleste post-sekundære institutioner verden over har mere end 3.000 modeller), som alle synes at være identiske med originalen. Brugerdefineret udskrivning (hvis vi ikke har registreret skabelonen endnu, send os en kopi, og vi kan foretage ændringer i overensstemmelse med dine instruktioner.) For det andet skal nationalitet, identitetsdokumenter, identitetsdokumenter, diplomati, nationalitet, hvor og hvordan man får, køb, bygge , pass, identitetskort, britisk, honduras, uk, canada, canadisk, canadisk, udenlandsk, visum, switzerland, kort, identifikatorer, dokument, få, visa, udenlandske kort.

Kontakt email adresse .... benjack20008@gmail.com

Kontakt email adresse .... benjack20008@gmail.com


(WHATSAPP; 16124703458)

(WHATSAPP; 16124703458)

Køb originale og falske pas af høj kvalitet, kørekort og badges i Australien

Køb høj kvalitet, originale og falske pas, kørekort og id-kort i Østrig

Køb falske amerikanske pas, førerkort og højkvalitets ID-kort

Køb originale og falske pas af høj kvalitet, kørekort og badges i Storbritannien

Køb originale og falske pas af høj kvalitet, førerkort og mærker fra Canada

Køb høje kvalitet, originale og falske pas, kørekort og identitetskort fra Tyskland

Køb høj kvalitet, originale og falske pas, kørekort og id-kort fra Italien

Køb højkvalitets, originalt eller forfalsket pas, kørekort og id-kort fra Frankrig

Køb høj kvalitet, originale og falske pas, kørekort og adgangskoder i Finland

Køb høj kvalitet, originale og falske pas, kørekort og id-kort i Norge

Køb af høj kvalitet, originale og falske pas, kørekort og id-kort i Danmark

Køb høje kvalitet, originale og falske pas, kørekort og id-kort i Sverige

Køb pas og falske pas, kørekort og højkvalitets ID-kort

Køb højkvalitets, originalt og falsk pas, kørekort og ID-kort fra Kina

Køb høj kvalitet, originale og falske pas, kørekort og id-kort i Rumænien.

Køb høj kvalitet, originale og falske pas, kørekort og id-kort

Test, just a test

(rardapemo, 12. 6. 2019 3:59)

Hello. And Bye.

HIGH QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT AND REGISTERED DOCUMENTS+17064521668

(jacksuppliers, 29. 5. 2019 5:19)

HIGH QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES FOR SALE BUY SUPER HIGH QUALITY FAKE MONEY ONLINE GBP, DOLLAR, EUROS, +17064521668

Contacts via Whatsapp+17064521668

KiK.........aphouse64

Contact e-mails. abdulproductionhouse@gmail.com

Generalsupport...buycounterfeitsmoneyonline64.wordpress.com
Hello We are the best producers of HIGH QUALITY COUNTERFEIT
Banknotes,Getting a fake and a real (genuine) passport, ID or driving
license or any other document is simple. we can make you both real and
fake documents.
However, the real documents are more expensive than the fake because
it takes time, skill and contacts to get it done. Note that, the fake
is going to be 100% unique and in very good quality. The difference is
based on the registration of the numbers. The real Document will be
registered with the countrys database so you can use it to travel to
any country of your choice or in the country, mean while the fake will
not be registered but can be used as well.

Contacts via Whatsapp+17064521668
Contact e-mails. abdulproductionhouse@gmail.com
Generalsupport..buycounterfeitsmoneyonline64.wordpress.com


((MONEY))

This bills are not home made but industrial and professional
manufacturing. From High
Quality IT technicians from US,Russia,Korea and China We offer high
quality COUNTERFEIT NOTES for the following currencies;

EUR Euro
USD US Dollar
DNR DINAR
GBP British Pound
INR Indian Rupee
AUD Australian Dollar
CAD Canadian Dollar
AED Emirate Durham
ZAR Rand
CHF Swiss Franc
CNY Chinese Yuan Renminbi
MYR Malaysian Ringgit
THB Thai Baht
NZD New Zealand Dollar
SAR Saudi Arabian Riyal
QAR Qatari Riyal

Contacts via Whatsapp+17064521668
Contact e-mails. abdulproductionhouse@gmail.com
Generalsupport...buycounterfeitsmoneyonline64.wordpress.com


TAGS

buy counterfeits money,sell counterfeits money,used counterfeits money,where to buy counterfeits money,how to buy counterfeits money,buy fake documents,prop money,fake banknotes for sell,fake money for sell,buy fake document that look real,passports,driver license,i d cards,diploma,certificates,used fake document,sell fake documents,fake notes,prop notes,counterfeits notes,sell money online,used fake notes ever,buy money online,sell fake documents online,sell money online,used fake money,where to buy fake notes online,how to buy counterfeits money,online counterfeits notes,,prop money for sell,quality counterfeits money,fake banknotes,fake money,fake document,fake passports,fake notes,counterfeits money,online money for sell,make money online,

Koupit pas, řidičský průkaz, IELTS, PMP, NEBOSH, PTE, TOEFL certifikát. Koupit nezjištěné padělané peníze. +380667669606

(Genuine, 19. 5. 2019 16:54)

Koupit pas, řidičský průkaz, IELTS, PMP, NEBOSH, PTE, TOEFL certifikát. Koupit nezjištěné padělané peníze. +380667669606

Koupit vysoce kvalitní cestovní pasy, víza, řidičský průkaz, identifikační karty, oddací listy, diplomy, rodné listy, kreditní karty, účty, karty sociálního zabezpečení, povolení k pobytu, úmrtní listy, kartu Seaman e.t.c

Jsme tým zkušených a sofistikovaných IT profesionálů s dlouholetými zkušenostmi ve výrobě vysoce kvalitních dokumentů všech kategorií.

Nabízíme originální vysoce kvalitní reálné a ne skutečné pasy, řidičský průkaz, průkazy totožnosti, známky, rodné listy, diplomy atd. Pro téměř všechny země světa, zejména země jako: USA, Austrálie, Belgie, Brazílie, Norsko, Kanada, Itálie, Finsko, Francie, Německo, Izrael, Mexiko, Nizozemsko, Jižní Afrika, Španělsko, Spojené království.


Tento seznam není úplný.

Pro bližší informace a objednání kontaktujte nás emailem, Skype nebo telefonem.


Kontakt:

E-mail: .......: (genuinedockies201@gmail.com)

Whatsapp: .......: 380667669606

Text Us V: .....: 1 (937) 601-8189

Skype Id: .........: lugert2

Webové stránky: https://buymoneyanddocumentonline.com/

              https://onlinedocumentsandcounterfeitbanknote.com/Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat e-mailem nebo zavolat kdykoliv a podle vlastního uvážení.

TÉMATA:

KOUPIT SKUTEČNÉ A NEPRAVNÉ CESTY:

KOUPIT REAL A NE Skutečná řidičská licence

KOUPIT REAL A ne skutečné IDENTIFIKAČNÍ KARTY

Také koupit skutečný a ne skutečný registrovaný pas, povolení k pobytu, SSN, kreditní karty, rodné listy, oddací listy, diplomy, úmrtní listy, rozvodové certifikáty, e.t.c. Maskovací pasy, anonymní, soukromé, bezpečné, cestovní, protiteroristické, mezinárodní, pobřežní dokumenty, e.t.c


I AM POSKYTUJEME NAŠE KONTAKTY. JEN ODESLAT NÁS EMAIL NEBO VYVOLEJTE NÁM, ABY VYTVOŘILI VAŠE OBJEDNÁVKY A ZKUŠENOSTI SKUTEČNÝCH ZKUŠEBNÍKŮ JSOU NAJLEPŠÍ.
KOUPIT NEPŘIJATÝ PENĚZNÍK PENÍZE (CURRENCY) ONLINE.


Už jste někdy přemýšlel, kde si můžete koupit falešné měny, která vypadá velmi reálně? Chcete si objednat falešné peníze a změnit svůj život za pár dní, Chystáte se natáčet film nebo hudební video a potřebujete použít falešnou měnu?


GBP - britská libra
EUR - EUR
USD - americký dolar
CAD - kanadský dolar
AUD - Australský dolar
CHF - švýcarský frank
NZD - Novozélandský dolar
SGD - Singapurský dolar
MYR - malajský Ringgit
DEM - německá značka
NLG - Dutch Guilder
AED - emirát Dirham
IEP - irská punt
LVL - Lotyšské laty
ZAR - Rand


Kontakt:

E-mail: .......: (genuinedockies201@gmail.com)

Whatsapp: .......: 380667669606

Text nám na: .....: 1 (937) 601-8189

Skype Id: .........: lugert2

Webové stránky: https://buymoneyanddocumentonline.com/

              https://onlinedocumentsandcounterfeitbanknote.com/

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat e-mailem nebo zavolat kdykoliv a podle vlastního uvážení.

internationalpharmacy@aol.com

(International Pharmacy, 17. 4. 2019 19:52)

We are best reliable suppliers of quality meds, Our meds are all of good quality from original manufacturers.
We ensure safe and prompt delivery of parcel worldwide to your respective destination. We have available in stock
variety medications and medical marijuana for sale at discount prices.
FAST DAY AND OVERNIGHT DELIVERY.


Contact INTERNATIONAL PHARMACY via
EMAIL: internationalpharmacy@aol.com
TEXT OR CALL: +1(703) 249-6426 if you are in USA OR CANADA

We do sell meds such as:

- Oxycontin
- Roxicodone
- Rohypnol
- Opana
- Ativan
- MSContin
- Klonopin
- Phentermine
- MDMA (Pills and Powder form)
- Percocet
- Lortab
- Norco
- Nembutal Pentobarbital Sodium (Powder, Pills and Liquid form)
- Seconal
- Codeine Pills
- Suboxone
- Methadone
- Valium
- Hydrocodone
- Desoxyn
- Xanax
- Dilaudid
- Actavis Promethazine Codeine Purple Cough Syrup (16oz and 320z)
- Ambien
- Adderall
- Ritalin
- Vicodin
- Ketamine
- Soma
- Viagra
- Dexedrine
- Mandrax (Quaalude)
- Fentanyl

We do sell HGH and steriods such as:

- Anadrol
- Testosterone
- Deca Durabolin
- Sustanon
- Dianabol
- Winstrol
- Riptropin
- Jintropin
- Igtropin
- Hypertropin
- Hygetropin
- Ansomon
- Kigtropin and variety Steriods available.

Marijuana strains:
- AK-47
- Og Kush
- Sour diesel
- White Widow
- Hindu Kush
- Blueberry/Blackberry Kush, etc

We do have other meds. available in stock though not mention above feel free to place your order for any meds.
SECURE FAST DAY AND OVERNIGHT DELIVERY WORLDWIDE.


Contact INTERNATIONAL PHARMACY via
EMAIL: internationalpharmacy@aol.com
TEXT OR CALL: +1(703) 249-6426 if you are in USA OR CANADA

Buy real quality fake passport,driver's licences, id card

(thomasgreen, 10. 4. 2019 7:53)

Buy real quality fake passport,driver's licences, id card
Drivers License Diploma, Visa's, Certificates or any other precious document? fake passport id

Buy Quality Driver's License,passport,Id Cards,Visa,Diplomas,Certificates (bestglobaldocument@gmail.com ) We use high quality equipment and materials to produce counterfeit documents. email us via: ( bestglobaldocument@gmail.com) Skype:thomas.green . All secret features of real passports are carefully duplicated for our falsified documents.we are unique producer of quality fake and Real documents.We offer only original high-quality fake passports, SSN,driver's licenses, Student Card , ID cards, stamps, Visa, school Diplomas and other products for a number of countries.

Check out all our contact information below.
Website: bestglobaldocument.com
Email Address: bestglobaldocument@gmail.com
PhoneNumbers: +1(614)362-3733

whatsApp: +1(614)362-3733Buy data based documents, passport DL,DI Card,SSN

High Quality Novelty IDs and Passports,Marriage certificates and Drivers lisence

Buy Passports,driver’s license,ID cards,SSN,birth certificates,diplomas,Visas

Buy Forged E-Passport, Forged Electronic Passports for SaleHello, Getting a fake and a real (genuine) passport, ID or driving
license or any other document is simple. we can make you both real and
fake documents.
However, the real documents are more expensive than the fake because
it takes time, skill and contacts to get it done. Note that, the fake
is going to be 100% unique and in very good quality. The difference is
based on the registration of the numbers. The real Document will be
registered with the country's database so you can use it to travel to
any country of your choice or in the country, mean while the fake will
not be registered but can be used as well.

Check out all our contact information below.
Website: bestglobaldocument.com
Email Address: bestglobaldocument@gmail.com
PhoneNumbers: +1(614)362-3733

whatsApp: +1(614)362-3733

SUPER UNDETECTABLE COUNTERFEIT CANADIAN DOLLAR WhatsApp; +19376121532

(fakebanknotes, 25. 3. 2019 6:02)

BND - Brunei Dollar
EUR - Euro
USD - US Dollar
DNR - DINAR
GBP - British Pound
INR - Indian Rupee
AUD - Australian Dollar
CAD - Canadian Dollar
AED - Emirati Dirham
ZAR - Rand
CHF - Swiss Franc
CNY - Chinese Yuan Renminbi
MYR - Malaysian Ringgit
THB - Thai Baht
NZD - New Zealand Dollar
SAR - Saudi Arabian Riyal
QAR - Qatari Riyal

Tags:
counterfeit cash, counterfeiting,
High Quality Undetectable Counterfeit Banknotes For Sale,
HIGH QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES FOR SALE,
BUY SUPER HIGH QUALITY FAKE MONEY ONLINE GBP, DOLLAR, EUROS,
BUY 100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY L,$,€,
BEST COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, EURO NOTES AVAILABLE,
BUY TOP GRADE COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, EURO NOTES AVAILABLE,
TOP QUALITY COUNTERFEIT MONEY FOR SALE. DOLLAR, POUNDS, EUROS AND OTHER
CURRENCIES AVAILABLE
Counterfeit money for sale
money, banknotes, fake money, prop money,
EUROS,DOLLARS AND POUNDS AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS,ID
CARDS,GREEN CARDS AND DRIVERS LICENSE
counterfeit money for sale, buy fake money online, fake dollars, fake
pounds, fake euro, buy money online, fake money for sale. Buy Fake Dollars,
Buy Fake British Pounds, Buy Fake Euro, Money, where can i buy counterfeit
money?.

BUY UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY

Koupit pas, řidičský průkaz, průkaz totožnosti a věkovou kartu, víza. Koupit padělky nezjistitelné.Whatsapp: +380667669606

(Genuine, 7. 1. 2019 0:26)

Koupit pas, řidičský průkaz, průkaz totožnosti a věkovou kartu, víza. Koupit padělky nezjistitelné.Whatsapp: +380667669606
Koupit skutečné pasy, víza, řidičský průkaz, průkazy totožnosti, certifikáty, manželství

certifikáty, diplomy, rodné listy, kreditní karty, účty za služby, karty sociálního zabezpečení,

Povolení k pobytu, úmrtní listy, námořní karty atd.

Jsme týmem vysoce zkušených a sofistikovaných IT profesionálů s dlouholetými zkušenostmi.

zkušenosti s výrobou vysoce kvalitních dokumentů všech kategorií.

Nabízíme originální a skutečné pasy, vysokou kvalitu, řízení, průkazy totožnosti, razítka,

rodné listy, diplomy apod., pro téměř všechny země světa, především země

jako: Spojené státy, Austrálie, Belgie, Brazílie, Norsko, Kanada, Itálie, Finsko, Francie, Německo, Izrael,

Mexiko, Nizozemsko, Jižní Afrika, Španělsko, Velká Británie, e.t.c

Tento seznam není úplný.

Pro více informací a objednávku jednoduše kontaktujte emailem, skypem nebo telefonem.


Kontakt:

Email: .......: (genuinedockies201@gmail.com)

Whatsapp: +380667669606

Text nás na: .....: +1 (937) 601-8189

Skype ID: .........: lugert2

Webová stránka: https://buymoneyanddocumentonline.com

Neváhejte nás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky kdykoli a dle libosti.

TÉMATA:

KOUPIT REAL A NEŽIVOTNÍ PASIVA:KUPUJTE LICENČNÍ ŘÁDKOU PRO ŘÍDICÍ A NEŽNOVÉ ŘÍZENÍKOUPIT REÁLNÉ A NEŽNOVÉ IDENTITY KARTY

Kupte si také skutečný a neregistrovaný cestovní pas, registrované povolení k pobytu, SSN, úvěr.

Karty, rodné listy, manželské listy, diplomy, úmrtní listy, rozvod

certifikáty, e.t.c. Kamuflážní pasy, anonymní, soukromé, bezpečné, cestování, proti terorismu,

mezinárodní dokumenty, offshore dokumenty, e.t.c


POSKYTUJEME ZDE NAŠEM KONTAKT. ODESLÁTE NÁS E-MAILEM NEBO NÁS VÁM VÁM MUSÍTE ULOŽIT VÁŠ OBJEDNÁVKU

A ZKUŠENOSTI REÁLNÍ ODBORNÍCI DĚLIJI ČLENĚJI.
KOUPIT ONLINE ZRUŠENÝ SVĚT (PENĚŽ) NEODDĚLENÝ.


Přemýšleli jste někdy o tom, kde koupit falešné měny, které vypadají velmi skutečně? Chceš

Falešné peníze a změna života za pár dní, připravte se na natáčení filmu nebo

videoklip a potřebujete použít padělanou měnu?


GBP - britská libra
EUR - Euro
USD - americký dolar
CAD - Kanadský dolar
AUD - Australský dolar
CHF - švýcarský frank
NZD - Nový Zélandský dolar
SGD - Singapurský dolar
MYR - Malajský Ringgit
DEM - německá značka
NLG - holandský gulden
AED - Spojené arabské emiráty Dirham
IEP - Irský bod
LVL - lotyšské laty
ZAR - Rand


Kontakt:

Email: .......: (genuinedockies201@gmail.com)

Whatsapp: .......: +380667669606

Text nás na: .....: +1 (937) 601-8189

Skype ID: .........: lugert2

Webová stránka: https://buymoneyanddocumentonline.com/
Neváhejte nás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky kdykoli a dle libosti.

Odpovědět

Buy counterfeits money,driver license,passports and other documents(abdulproductionhouse@gmail.com)

(abdulproduction, 20. 10. 2018 17:48)

HIGH QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES FOR SALE BUY SUPER HIGH QUALITY FAKE MONEY ONLINE GBP, DOLLAR, EUROS, +17064521668

Contacts via Whatsapp+17064521668

KiK.........aphouse64

Contact e-mails. abdulproductionhouse@gmail.com

Generalsupport...buycounterfeitsmoneyonline64.wordpress.com
Hello We are the best producers of HIGH QUALITY COUNTERFEIT
Banknotes,Getting a fake and a real (genuine) passport, ID or driving
license or any other document is simple. we can make you both real and
fake documents.
However, the real documents are more expensive than the fake because
it takes time, skill and contacts to get it done. Note that, the fake
is going to be 100% unique and in very good quality. The difference is
based on the registration of the numbers. The real Document will be
registered with the countrys database so you can use it to travel to
any country of your choice or in the country, mean while the fake will
not be registered but can be used as well.

Contacts via Whatsapp+17064521668
Contact e-mails. abdulproductionhouse@gmail.com
Generalsupport..buycounterfeitsmoneyonline64.wordpress.com


((MONEY))

This bills are not home made but industrial and professional
manufacturing. From High
Quality IT technicians from US,Russia,Korea and China We offer high
quality COUNTERFEIT NOTES for the following currencies;

EUR Euro
USD US Dollar
DNR DINAR
GBP British Pound
INR Indian Rupee
AUD Australian Dollar
CAD Canadian Dollar
AED Emirate Durham
ZAR Rand
CHF Swiss Franc
CNY Chinese Yuan Renminbi
MYR Malaysian Ringgit
THB Thai Baht
NZD New Zealand Dollar
SAR Saudi Arabian Riyal
QAR Qatari Riyal

Contacts via Whatsapp+17064521668
Contact e-mails. abdulproductionhouse@gmail.com
Generalsupport...buycounterfeitsmoneyonline64.wordpress.com


TAGS

buy counterfeits money,sell counterfeits money,used counterfeits money,where to buy counterfeits money,how to buy counterfeits money,buy fake documents,prop money,fake banknotes for sell,fake money for sell,buy fake document that look real,passports,driver license,i d cards,diploma,certificates,used fake document,sell fake documents,fake notes,prop notes,counterfeits notes,sell money online,used fake notes ever,buy money online,sell fake documents online,sell money online,used fake money,where to buy fake notes online,how to buy counterfeits money,online counterfeits notes,,prop money for sell,quality counterfeits money,fake banknotes,fake money,fake document,fake passports,fake notes,counterfeits money,online money for sell,make money online,

Genuine

(Použít pro pas, řidičský průkaz, věkovou a průkazovou kartu, víza: Email: (genuinedockies201@hotmail.com), 15. 8. 2018 16:05)

Použít pro pas, řidičský průkaz, věkovou a průkazovou kartu, víza: Email: (genuinedockies201@hotmail.com)
Koupit vysoce kvalitní skutečné pasy, víza, řidičský průkaz, průkazy totožnosti, sňatečské průkazy, diplomy, rodné listy, kreditní karty, účetní doklady, karty sociálního zabezpečení, povolení k pobytu, osvědčení o úmrtí,

Jsme týmem vysoce zkušených a sofistikovaných IT profesionálů s dlouholetou praxí ve výrobě vysoce kvalitních dokumentů všech kategorií.

Nabízíme originální vysoce kvalitní reálné a ne reálné pasy, řízení řidičů, průkazy, razítka, rodné listy, diplomy atd. Pro téměř všechny země světa, většinou země jako: USA, AustrAalia, Belgie, Finsko, Francie, Německo, Izrael, Mexiko, Nizozemsko, Jižní Afrika, Španělsko, Spojené království atd

Tento seznam není úplný.

Chcete-li získat další informace a objednávku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu, skype nebo telefonu.


Kontakt:

Email: .......: (genuinedockies201@hotmail.com)

                 : (genuinedockies201@gmail.com)

Whatsapp: .......: +380667669606

Skype Id: .........: lugert2

Webová stránka: https://buyalldocumentsonline.webs.com/

Neváhejte nás kontaktovat e-mailem nebo volat kdykoliv a podle libosti.

TÉMATA:

KOUPIT REALNÍ A NEPRAVÉ PASSPORTY:


KOUPIT LICENČNÍ ŘIDIČNÍ REALIZACE A NESHODNÉ


KOUPIT REÁLNÉ A NEJNIŽŠÍ IDENTITY KARTY


Chcete-li získat další informace a objednávku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu, skype nebo telefonu.


Kontakt:

Email: .......: (genuinedockies201@hotmail.com)

                 : (genuinedockies201@gmail.com)

Whatsapp: .......: +380667669606

Skype Id: .........: lugert2

Webová stránka: https://buyalldocumentsonline.webs.com/

Novinka

(Ellis, 18. 3. 2013 13:33)

Aloha. Mezi čtenáři se právě šíří zajímavá možnost přivýdělku, vhodná pro lidi, co jsou doma.. Vydělávám si takto už od půlky ledna a jsem tím fascinována! Milionářku to ze mě sice neudělá, ale když to jde, tak toho využívám na maximum. Přečtěte si to taky na www.CervenaCerna.cz

VqdkisSXPrJQMizwCm

(jxaqdi@mgexfr.com, 25. 10. 2010 12:58)

vvS8Wt <a href="http://pdutumkoiken.com/">pdutumkoiken</a>, [url=http://uorrzyzhblhg.com/]uorrzyzhblhg[/url], [link=http://jgndibpgbezm.com/]jgndibpgbezm[/link], http://wkshqeewegwy.com/