Jdi na obsah Jdi na menu
 


Deník Korea

23. 6. 2008

Po 9 měsících práce u včelařů nastává čas loučení a 3měsíčního volna. Poslední týden na NZ je peklo, prodat auto, vystěhovat a uskladnit věci… Nejhorší je loučení s mojí finskou eskymačkou, na chvíli začínám pochybovat, jestli mě cestování sem a tam ještě baví a jestli to za to stojí.
První zastávkou je Sunshine Coast v Austrálii. Mám 3 týdny a plán surfovat. Poprvé po příletu na letište nemusím nic řešit, čeká mě řidič s mým jménem a veze mě až k Rustymu(kámoš z NZ) před barák. Dům je 5minut chůze od pláže a z okna vidím jaký jsou vlny. Máme s Rustym na jeho novým baráku(500m obytný plochy) docela dost práce, za což jsem rád, protože se necítím vinen, když tu zadarmo spím, jím a vozím se po okolí. Rusty je surfař a tak objíždíme místní lokality.
Nejlepší surf je na Nossa pointu, world class break kam jezdí surfovat profíci z celýho světa, já se o 2 týdny minul s mistrem světa Mickem Fanningem. “Z domova” to mám na Nossu 15minut MHD a nikdo nic nenamítá když do busu lezu s mým 2,5m prknem, surfuje tady každý. Původní plán ject na týden na sever za potápěním na Great barrier reef nechávám na příště a trávím 3 pohodový týdny u Rustyho.
Ze Sunshine Coastu přelítám do Sydney a musím zde zůstat jednu noc před letem směr Evropa. Procházím hlavní atrakce operu, most…všude je neskutečně lidí, aut, hroznej spěch. Sydney se mě nelíbí a s úlevou odlétám do Soulu. Ráno v hotelu mě ještě postraší jeden němec kterej má stejnej let a bydlel tu týden, hostel je prej plnej bed bugs..Začínající svědění je naštěstí psychickýho rázu a drbat se přestanu ve chvíli, kdy zapomínam na jeho hlášku.
Při letu do Soulu, začínám studuvat průvodce a nadchnu se variantou strávit noc poblíž letiště na Eulwangni beach (letiště je na ostrově). Incheon Airport opouštím v podvečer, po poměrně dlouhém čekání na bus č. 306 za 1000w(nečekat v patře 2 jako já, jezdí z 3jky). S večerem, padající mlhou nebo smogem klesá viditelnost. Díky odlivu vidím z okna busu pouze lodě sedící v bahně, v cílové stanici moře opět jenom tuším, tentokrát se v mlze utápí písek. Parčík u pláže je obklopenej zástavbou, na spaní nic moc. Pár místních hotelů nechce jít pod 30.000w vracím se na letiště a do Soulu. Eulwangni beach za návštěvu nestojí, kdo je otrlej a chce ušetřit, v plážovém parku se dá přespat.
Ze spánku v buse mě vytrhává řidič, všichni vystupují a tak jdu taky, venku zjišťuji že tohle místo mně není povědomý. Jako z nebe se objevuje mladá anglicky mluvící asiatka(objevila se ze stejnýho busu jako já, jenom sem jí prospal). Vysvětluje mně, že je zavřená silnice, kvůli protestům proti dovozu masa z USA?!?! Na rozdíl ode mne ví, kde jsme a jakým metrem pokračovat, máme zhruba stejnou cestu. Je ze Singapuru a přiletěla na koncert, nepříjímám nabídku zeptat se na pokoj v jejím hostelu, ne že bych nechtěl, ale hledám něco levnýho a těším se do svýho oblíbenýho hodinovýho hotelu(kdo nezná viz. kapitola Soul).
Bloudím, když se po zemi začínaji válet vizitky a letáčky s polonahýma tanečnicema tuším že jsem blízko. Konečně ta správná ulička home sweat home!!! Cena 50.000w za noc(2x tolik co minule) mě posílá do kolen, začínám bloudit k normálnímu backpackeru, ketrej je někde o několik bloků dál. Vím že se něco děje, z korejských otázek rozumím jen
„ameriacano, americano“
„Ne jsem z Čeko, Čekoslovakia“, tahle formule rozjasňuje jeich tváře. Než se stačím vykroutit korejci kterej mě bere za ruku(místní zvyk vodit se s chlapem za ruku) a kterej ted ví že nejsem americano, vychází z hotelu holka z busu(jméno mě vypadlo). Ukazuje mně že jsem jednička, vysvětluju jí že to bylo ze slušnosti, jenom se směje. Je půlnoc, jsem vodvařenej a je mi jedno co si myslí.
Konečně bydlím, backpacker Korea, jednolůžák 24.000w včetně snídaně, netu, DVD, a ranních novin. Osazenstvo je namixovaný asiati-zbytek světa. Ráno si čtu noviny a vidím že nekecala. V Soulu jsou každovečerní protestní pochody proti smlouvě o dovozu hovězího z USA které může být nakaženo nemocí šílených krav. Já souhlasím s názorem, že tohle byl jen spouštěč k masovým projevům nespokojenosti a pravým důvodem je neobliba prezidenta, vlády a údajně zhoršující se ekonomická situace. K protestům se přidávají řidiči náklaďáků kvůli vysokým cenám nafty, nejnutnější věci začínají přepravovat armádní vozidla. Vypadá to že v Soulu probíhají policejní manévry celý korejský policie. Nejstřeženější je oblast kolem královského paláce, která je celá uzavřená. Korejci jsou „civilizovaný“ národ a všechno probíhá v klidu, bez násilností a se svíčkou v ruce.
Večer se Eun Young připojuji k 100.000 davu, můj protest netrvá dlouho, o ulici dál je kulečníkovej bar do ketrýho míříme. Slogan “Dynamic Korea” propagující zemi sedí, všechno je v pohybu.
Po pár dnech ve velkoměstě se vydávám na severovýchod k japonskému moři. Bus do Sokcha jezdí skoro pořád z Expres bus terminalu stojí 22.000w a trvá 4hod. Dvakrát denně v 9 a v 16 stojí jen 14.900, nestaví se nikde a celá cesta je po dálnici. V infrastruktuře, kultuře a kvalitě bydlení a hlavně elektronice jsme výrazně pozadu. Když bus sjíždí k japonskýmu moři sleduju vysokej plot, nekonečnej ostnatej drát a vojenská kontrolní stanoviště lemující pobřeží. Zdá se že spaní na pláži nebude úplně zadarmo, tentokrát se ale nehodlám vzdát pořád sebou tahám stan a aspoň jednou ho musím použít. Sokcho je pěkný město s obchodákem hned za expres bus terminálem. V oblasti kolem Sokcha mám dva cíle: na sever co nejblíž k severokorejské hranici a do vnitrozemí do skalnatého NP Seoraksan.

Začínám se severem, beru bus č. 1 nebo 1.1 a mířím do Daejinu na Hwajinpo beach 4360w cca 50minut. S klesající vzdáleností k hranici přibývají vojenská vozidla(i tanky jsem potkal), plot kolem pobřeží je vyšší a drát hustší. Daejin je poslední městečko, kam se dá dostat busem, 15km před DMZ demilitarizovanou zonou. Hwajimpo beach je populární letní letovisko na předměstí Daejinu, kromě července a srpna totálně opuštěný. Spaní na pláži je v pohodě, drát není na místech označených jako pláž, voda ledová. Zalejzám do podvodního světa a prolejzám 3vily korejských státníků. Že v jedné z nich pobýval severokrejský vůdce Kim Sung připmíná celá jedna černobílá fotografie. Celé území před korejskou válkou v roce 1950 spadalo pod severní Koreu. Dostat se posledních 15km k Goseong unification observation station na hranici je problém. V registration centru mě nechtí prodat lístek protože nemám auto, stop nebo pěšky není povoleno, bus mimo sezonu nejezdí. Odmítám taxi za 46.000w a jedu s Korejskou rodinou která slyšela náš rozhovor a vzala mě do auta. Od registration centra je spousta betonu, zátarsů a vyzbrojenejch vojáků. Konečně jsem u jedné z nejstřeženějších hranic světa, v komplexu budov hraničícím s 4km pruhem země nikoho DMZ. Koukám přes zátarasy do nepřístupné severní koreji, na severokorejská vojenská stanoviště a připadám si jak na hranicích se západním německem před 20lety. Ne všude skončila studená válka a otevřely se hranice.
Zpátky do Sokcha a busem 7 nebo 7.1 za 1000w do Seorak Dongu. Stan stavím v kempu 3.000w za noc. Procházim Seorak nadechuju horskej vzduch, mám pocit alpský horský vesnice. Vše umocňuje cinkání karabin a helm připnutejch na báglech. Korejci jsou milovníci trekování, hor a supermoderniho technickýho oblečení. V obchodech je k mání výbava od všech světových značek, jednoznačně ale vítězí North Face. Když poprvé vidím všude tolik lidí v North Facu, mylně se domnívám, že to pálej načerno v garáži. Přes noc začíná pršet a vytrvalej déšt hatí moje plány na dvoudenní přechod. Za lehkéhé mrholení se pouštím do několikahodinvého pochodu na vrchol Ulsanbawi. Ze zeleného borovicového porostu vystupují bílé žulové stěny a kolmé věže. Cestou je několik budhistických klášterů. Načasování je perfektní na vrcholu se mraky na několik minut otvírají, pak začíná hustě pršet. Na žulových stěnách je vidět řada odjištěných lezeckých cest. Za hustého deště se vracím do vlkého stanu **Hannah Lighter, kolekce extreme sereies p.c.4670kč stáří 4-5let, podlážka nasává vodu a vše co je na ní je ve chvíli mokré** .
Balím a vracím se do Soulu. Díky dešti mám jednu noc extra a chystám se jí strávit v nejlevnějším “hotelu“ obecně zvaném jjimjilbang-veřejné lázně. Z Central Soulu jedu metrem zhruba 1hodinu do stanice Bupyeong linka č1 1.400w, cca 15minut odtud se nachází moderní SpaRex. První část je oddělená muži-ženy, není povoleno žádné oblečení. Je třeba si zvyknout na pohyb “na Adama” mezi kupou nahejch korejců. Při mojí první návěteve s Eun Young před pár dny, mně to chvíli trvalo, teď už mně pozice bílé vrány ani nepřijde. Začíná se sprchou a pokračuje namáčením do různě horkých bazénků s různými přísadami. Relaxovat se dá ve vířivkách, masážních sprchách nebo saunách. Za příplatek je holič masér a profesionální umývač. Korejci tráví desítky minut sezením ve sprše a drhnutím těla. Já se pokouším-neúspešně potopit do bazénku s teplotou 44C. Dokonale očištěn se oblíkám do bílých kalhot a trička, které jsem vyfasoval u vstupu a kolem jedné ráno se přesunuji do společných prostor. Tady se dá koukat na TV, sedět u netu, v restauraci, číst komiksy, navštívit masáže, kyslíkovou místnost, solnou komoru. Mně se líbí poloha lázní, jsou v horním patře jednoho z mrakodrapů a prosklené stěny umožnují výhled na noční Incheon. Největší úchylárnou jsem ocenil ledové iglů, kde jsou stěny pokryty námrazou. Lidé spí na všech místech, zalézam do jedné z kobek připomínající rakev a za zvuku uspávající fontány upadám do komatu. Poránu jdu do fitka, na korejskej oběd, dávám ještě jedno kolečko ve výřivkách a příjemně unaven opouštím lázně, to vše za pouhých 5.000w
Protože jsem strávil příliš času flákáním s Eun Young začínám být krátkej s časem a na návštěvu NP Bhukansan mně zbývá pouze jedno odpoledne. Park je tak blízko rozrůstajícího se Soulu že je dostupný MHD metrem do stanice Gupabal linka č3 a pak busem 704 do stanice Bhukansan. Jedno odpoledne nestačí na výstup na žádný z vrcholů, dávám aspoň okruh k templu a zpět. Snadná dostupnost ze Soulu a korejská záliba v hikingu znamená tuny trekařů a v létě plné chaty. Park vypadá trochu jako Seoraksan v menším vydání.
Díky korejské oblíbenosti outdorovývh sportů jsou podmínky pro pobyt v horách témeř ideální, více jak 1700 značených cest všech stupnů obtížnosti a délek, mapy, chaty k přespání, dobré veřejné spojení. Komu nestačí chození najde zde bezpočet lezeckých cest převážně na žule. Dokonce i bajkerů na celopérech jsem potkal poměrně dost. Kdo už je unaven pokřikováním,obtěžováním, žebráním, smlouváním ceny u každého rohlíku, jeďte do Koreji. Stále zde budete mít pocit exotické země, ale zároveň dostanete jistotu vyspělého národa a standarty rovnající se nebo převyšující evropské normy. Samozřejmě za všechno se platí a budete muset šáhnout hluběji do kapsy než je zvykem v jiných asijských zemích.

Luděk U
ludek.ulvr@post.cz 

 

Náhledy fotografií ze složky severovýchod od Soulu

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Prodám pas, řidičský průkaz, IELTS, PMP, NEBOSH, PTE, TOEFL certifikát. Koupit nedetekované padělané peníze

(Genuine, 15. 2. 2020 12:35)

Prodám pas, řidičský průkaz, IELTS, PMP, NEBOSH, PTE, TOEFL certifikát. Koupit nedetekované padělané peníze (genuinedockies201@gmail.com)

Koupit vysoce kvalitní cestovní pasy, víza, řidičský průkaz, identifikační karty, oddací listy, diplomy, rodné listy, kreditní karty, účty, karty sociálního zabezpečení, povolení k pobytu, úmrtní listy, kartu Seaman e.t.c

Jsme tým zkušených a sofistikovaných IT profesionálů s dlouholetými zkušenostmi ve výrobě vysoce kvalitních dokumentů všech kategorií.

Nabízíme originální vysoce kvalitní reálné a ne skutečné pasy, řidičský průkaz, průkazy totožnosti, známky, rodné listy, diplomy atd. Pro téměř všechny země světa, zejména země jako: USA, Austrálie, Belgie, Brazílie, Norsko, Kanada, Itálie, Finsko, Francie, Německo, Izrael, Mexiko, Nizozemsko, Jižní Afrika, Španělsko, Spojené království.


Tento seznam není úplný.

Pro bližší informace a objednání kontaktujte nás emailem, Skype nebo telefonem.


Kontakt:

E-mail: .......: (genuinedockies201@gmail.com)

Whatsapp: .......: +16825149805

Text Us V: .....: +1 682 514 9805

Skype Id: .........: lugert2

Webové stránky:
https://onlinedocumentsandcounterfeitbanknote.com/Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat e-mailem nebo zavolat kdykoliv a podle vlastního uvážení.

TÉMATA:

KOUPIT SKUTEČNÉ A NEPRAVNÉ CESTY:

KOUPIT REAL A NE Skutečná řidičská licence

KOUPIT REAL A ne skutečné IDENTIFIKAČNÍ KARTY

Také koupit skutečný a ne skutečný registrovaný pas, povolení k pobytu, SSN, kreditní karty, rodné listy, oddací listy, diplomy, úmrtní listy, rozvodové certifikáty, e.t.c. Maskovací pasy, anonymní, soukromé, bezpečné, cestovní, protiteroristické, mezinárodní, pobřežní dokumenty, e.t.c


I AM POSKYTUJEME NAŠE KONTAKTY. JEN ODESLAT NÁS EMAIL NEBO VYVOLEJTE NÁM, ABY VYTVOŘILI VAŠE OBJEDNÁVKY A ZKUŠENOSTI SKUTEČNÝCH ZKUŠEBNÍKŮ JSOU NAJLEPŠÍ.
KOUPIT NEPŘIJATÝ PENĚZNÍK PENÍZE (CURRENCY) ONLINE.


Už jste někdy přemýšlel, kde si můžete koupit falešné měny, která vypadá velmi reálně? Chcete si objednat falešné peníze a změnit svůj život za pár dní, Chystáte se natáčet film nebo hudební video a potřebujete použít falešnou měnu?


GBP - britská libra
EUR - EUR
USD - americký dolar
CAD - kanadský dolar
AUD - Australský dolar
CHF - švýcarský frank
NZD - Novozélandský dolar
SGD - Singapurský dolar
MYR - malajský Ringgit
DEM - německá značka
NLG - Dutch Guilder
AED - emirát Dirham
IEP - irská punt
LVL - Lotyšské laty
ZAR - Rand


Kontakt:

E-mail: .......: (genuinedockies201@gmail.com)

Whatsapp: .......: +16825149805

Text Us V: .....: +1 682 514 9805

Skype Id: .........: lugert2

Webové stránky:
https://onlinedocumentsandcounterfeitbanknote.com/

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat e-mailem nebo zavolat kdykoliv a podle vlastního uvážení.

Buy Pain Pills, sleeping pills, ecstasy pills, men health pills and cannabinoids

(Phoenix, 29. 10. 2019 23:59)

Welcome to www.zanerpharmacist.com Buy Cheap Prescription Drugs Online pain killers, pain relief and pain anxiety medicines, cannabinoid, cathinones, ecstasy pills, men health and research chemicals available for sale at affordable prices in both large and small quantities. website www.zanerpharmacist.com. We are NUMBER ONE online Research Chemicals Vendor / Shop with top quality and high purity Ketamine. We sell at very negotiable and workable prices. Apart from our very magnificent prices, when you buy from us, you are guaranteed of the highest quality and durability available in the market, high purity, secure payment, and 100% safe and discreet delivery

BUY XANAXS ONLINE..

BUY ADDERALL ONLINE...

BUY VYVANSE ONLINE....

Meds for sale....

how to find someone who sells meds...

how to find someone who sells pain pills ..
PAIN PILLS FOR SALE........
BUY SUBUTEX ONLINE.....
BUY Empathogens ONLINE......
buy cheap prescription drugs online...

BUY PAIN PILLS ONLINE

buy roxycontin roxycodone 30mg

buy roxicet online

buy morphine online

buy percocet online

buy opana 30mg online

buy morphine online 30mg

BUY DILAUDID ONLINE

BUY BUPRENORPHINE ONLINE

BUY AVINZA (MORPHINE SULFATE) 90MG CAPSULE ONLINE

BUY AVINZA ONLINE

BUY OXYCONTIN ONLINE

BUY CODEINE ONLINE

BUY MORPHINE ONLINE WITHOUT PRESCRIPTION

VALIUM FOR SALE

BUY AM series powders ONLINE

BUY ATIVAN ONLINE

BUY SUBOXONE ONLINE (8 MG STRIPS)

BUY VALIUM ONLINE

BUY Mogadon ONLINE

BUY LEXOTAN ONLINE (BROMAZEPAM) 6MG

BUY AMBIEN ONLINE (ZOLPIDEM-TARTRATE)

BUY KLONOPIN ONLINE

Buy Dormicum

Cialis FOR SALE

BUY LSD ONLINE

BUY HGH SOMA ONLINE

BUY JINTROPIN ONLINE

BUY OMNITROPE ONLINE

BUY HYGETROPIN ONLINE

BUY HUMATROPE PEN ONLINE

BUY PMA ONLINE

BUY CONCERTA ONLINE

CONCERTA FOR SALE

BUY ECSTACY PILLS

Buy cannabinoids

Buy cathinones

BUY ADDERALL 30MG ONLINE

NO Prescription NEEDED

WE OFFER:
.
NO Prescription NEEDED
contact us : info@zanerpharmacist.com

Our products stand the best in the market in terms of quality and pricing.We do sell at cheap prices and shipping is done expressly overnight in USA and Canada upon discrete packaging.We also have very good wholesale prices and regularly ship all over Europe, Asia, New Zealand and Australia.We also carry a wide range of scientific research chemicals which are labelled not for human consumption. Payments and other transactions are done securely with our company so clients are guaranteed 100% satisfaction. Also we provide a free catalog which contains relevant information concerning the over 100 products we sell thus we invite everyone to get a free copy of this catalog and learn more about our products.Lastly we call on everyone to try our magnificent products which we sell like a-pvp. order directly www.zanerpharmacist.com
Buy Molly MDMA Pills (Pure MDMA) order directly www.zanerpharmacist.com

BUY HIGH QUALITY COUNTERFEIT CURRENCIES MONEY AT (WHATSAPP +16124703458)

(mimi nath, 7. 8. 2019 11:41)

BUY HIGH QUALITY COUNTERFEIT CURRENCIES MONEY AT (WHATSAPP +16124703458)

AND PASSPROT,ID,DL AND VISA
EUROS,DOLLARS AND POUNDS AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS,ID CARDS,GREEN CARDS AND
DRIVERS LICENSE.AND S.S.D CHEMICALS.

Email….benjack20008@gmail.com
WhatsApp…..+16124703458
contact….benjack20008@gmail.com
WhatsApp…..+16124703458

Why would you buy from us?

Our banknotes contain the following security features that make
it to be genius and we have the best grade counterfeit in the world both Euro and Dollar and any bills of your choice you

want.
Security features of our bank notes below :
Intaglio printing
Watermarks
Security thread
See-through register
Special foil/special foil elements
Iridescent stripe / shifting colors.

WHERE CAN YOU SPEND THE MONEY ?
MC DONALD’S , SHOPS , RESTAURANTS , SUPERMARKETS , PETROL SHOPS , GAME HALL , ATM, BANKS,SHOPPING MALLS , GAME AND

ATTRACTION PARKS , ELECTRONIC SHOPS , TAXI , METRO AND TRAIN STATION , USED TO PAY BUS AND ANY TRANSPORTATION AND CAN BE

USED FOR OTHER PERSONAL PURPOSE AND EVERYWHERE …….

Email….benjack20008@gmail.com
WhatsApp…..+16124703458
contact….benjack20008@gmail.com
WhatsApp…..+16124703458

EUR – Euro
USD – US Dollar
GBP – British Pound
AUD – Australian Dollar
CAD – Canadian

Tags:
counterfeit cash, counterfeiting
High Quality Undetectable Counterfeit Banknotes For Sale
HIGH QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES FOR SALE
BUY SUPER HIGH QUALITY FAKE MONEY ONLINE GBP, DOLLAR, EUROS
BUY 100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY £,$,€
BEST COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, EURO NOTES AVAILABLE
BUY TOP GRADE COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, EURO NOTES AVAILABLE.
TOP QUALITY COUNTERFEIT MONEY FOR SALE. DOLLAR, POUNDS, EUROS AND OTHER CURRENCIES AVAILABLE
Counterfeit money for sale
money, banknotes, fake money, prop money,
EUROS,DOLLARS AND POUNDS AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS,ID CARDS,GREEN CARDS AND DRIVERS LICENSE
counterfeit money for sale, buy fake money online, fake dollars, fake pounds, fake euro, buy money online, fake money for

sale. Buy Fake Dollars, Buy Fake British Pounds, Buy Fake Euro, Money, where can i buy counterfeit money?.

Email….benjack20008@gmail.com
WhatsApp…..+16124703458
contact….benjack20008@gmail.com
WhatsApp…..+16124703458

Buy Counterfeits notes and Registered Passports,Driver license,i d cards online(jackvilson64@gmail.com)

(jackvilson, 9. 7. 2019 0:23)

HIGH QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES FOR SALE BUY SUPER HIGH QUALITY FAKE MONEY ONLINE GBP, DOLLAR, EUROS, +17064521668

Contacts via Whatsapp……+17064521668

KiK.........aphouse64

Contact e-mails………. jackvilson64@gmail.com

Generalsupport...buycounterfeitsmoneyonline64.wordpress.com
Hello We are the best producers of HIGH QUALITY COUNTERFEIT
Banknotes,Getting a fake and a real (genuine) passport, ID or driving
license or any other document is simple. we can make you both real and
fake documents.
However, the real documents are more expensive than the fake because
it takes time, skill and contacts to get it done. Note that, the fake
is going to be 100% unique and in very good quality. The difference is
based on the registration of the numbers. The real Document will be
registered with the country’s database so you can use it to travel to
any country of your choice or in the country, mean while the fake will
not be registered but can be used as well.

Contacts via Whatsapp……+17064521668
Contact e-mails…. jackvilson64@gmail.com
Generalsupport..buycounterfeitsmoneyonline64.wordpress.com


((MONEY))

This bills are not home made but industrial and professional
manufacturing. From High
Quality IT technicians from US,Russia,Korea and China We offer high
quality COUNTERFEIT NOTES for the following currencies;

EUR – Euro
USD – US Dollar
DNR – DINAR
GBP – British Pound
INR – Indian Rupee
AUD – Australian Dollar
CAD – Canadian Dollar
AED – Emirate Durham
ZAR – Rand
CHF – Swiss Franc
CNY – Chinese Yuan Renminbi
MYR – Malaysian Ringgit
THB – Thai Baht
NZD – New Zealand Dollar
SAR – Saudi Arabian Riyal
QAR – Qatari Riyal

Contacts via Whatsapp……+17064521668
Contact e-mails………. jackvilson64@gmail.com
Generalsupport...buycounterfeitsmoneyonline64.wordpress.com


TAGS

buy counterfeits money,sell counterfeits money,used counterfeits money,where to buy counterfeits money,how to buy counterfeits money,buy fake documents,prop money,fake banknotes for sell,fake money for sell,buy fake document that look real,passports,driver license,i d cards,diploma,certificates,used fake document,sell fake documents,fake notes,prop notes,counterfeits notes,sell money online,used fake notes ever,buy money online,sell fake documents online,sell money online,used fake money,where to buy fake notes online,how to buy counterfeits money,online counterfeits notes,,prop money for sell,quality counterfeits money,fake banknotes,fake money,fake document,fake passports,fake notes,counterfeits money,online money for sell,make money online,

Køb et kørekort, pas (WHATSAPP ;; 16124703458)

(miminath, 22. 6. 2019 21:47)

Køb et kørekort, pas (WHATSAPP ;; 16124703458)

Registreret pas, kørekort, IELTS & TOEFL, køb af ESOL certifikater uden at bestå eksamen

KØB AF PASSPORTER, PILOTLICENSER, IDENTITETKORT, FØDELSESBEGRÆNSNINGER, BESØG, SSN, CERTIFIKATER FOR HJEMMELSE, AFDELING DOKUMENTER, US GREEN CARDS

KØB AF PASSPORTER, PILOTLICENSER, IDENTITETKORT, FØDELSESBEGRÆNSNINGER, BESØG, SSN, CERTIFIKATER FOR HJEMMELSE, AFDELING DOKUMENTER, US GREEN CARDS

Indkøb af IELTS, TOEFL IDE, GMAT, ESOL, DEGRE, DIPLOMER Vi organiserer og specialiserer os i registrering af certifikater af TOEFL, IELTS, IDP, ESOL, CELTA / DELTA GMAT, DEGRE, DIPLOMAS osv. Vi producerer TOEFL & IELTS, ESOL og CELTA / DELTA, GRADE, DIPLOMAS. Sprog med lethed.


(WHATSAPP; 16124703458)

(WHATSAPP; 16124703458)

KØB EN FALSK PASSPORT PASSPORT VISA SSN LICENSKORT

Vi har mange års erfaring med produktion af pas, identitetskort, kørekort og mange andre autentiske identitetsdokumenter til lande som Schweiz, Det Forenede Kongerige og USA. 'Amerika. Amerika, Spanien, Sverige, Australien, Østrig, Canada, Chile og Danmark. , Ecuador, Finland, Frankrig, Tyskland, Israel, New Zealand, Sydafrika osv. Der findes også smarte pas til Australien, Østrig, Finland, Tyskland, Malaysia, Holland, Sverige, Schweiz, Thailand og Det Forenede Kongerige. , USA osv. Vi kan også oprette dokumenter som arbejdstilladelser til Det Forenede Kongerige, USA og Italien, for blot at nævne nogle få. Du kan kontakte os direkte for at få yderligere oplysninger og at placere ordren på adressen nedenfor.

Registreret og uregistreret pas i alle lande. Visa, biometrisk pas, eksamensbeviser, kørekort, identitetskort. Uddannelsescertifikater, GCSE-eksamensbeviser, bachelorgrad, bachelorgrad, GMAT, MCAT og LSAT, fødsels-, ægteskabs- og dødscertifikater, nyhedspas og nye identitetspapirer, kopier, falske eksamensbeviser fra de fleste post-sekundære institutioner verden over har mere end 3.000 modeller), som alle synes at være identiske med originalen. Brugerdefineret udskrivning (hvis vi ikke har registreret skabelonen endnu, send os en kopi, og vi kan foretage ændringer i overensstemmelse med dine instruktioner.) For det andet skal nationalitet, identitetsdokumenter, identitetsdokumenter, diplomati, nationalitet, hvor og hvordan man får, køb, bygge , pass, identitetskort, britisk, honduras, uk, canada, canadisk, canadisk, udenlandsk, visum, switzerland, kort, identifikatorer, dokument, få, visa, udenlandske kort.

Kontakt email adresse .... benjack20008@gmail.com

Kontakt email adresse .... benjack20008@gmail.com


(WHATSAPP; 16124703458)

(WHATSAPP; 16124703458)

Køb originale og falske pas af høj kvalitet, kørekort og badges i Australien

Køb høj kvalitet, originale og falske pas, kørekort og id-kort i Østrig

Køb falske amerikanske pas, førerkort og højkvalitets ID-kort

Køb originale og falske pas af høj kvalitet, kørekort og badges i Storbritannien

Køb originale og falske pas af høj kvalitet, førerkort og mærker fra Canada

Køb høje kvalitet, originale og falske pas, kørekort og identitetskort fra Tyskland

Køb høj kvalitet, originale og falske pas, kørekort og id-kort fra Italien

Køb højkvalitets, originalt eller forfalsket pas, kørekort og id-kort fra Frankrig

Køb høj kvalitet, originale og falske pas, kørekort og adgangskoder i Finland

Køb høj kvalitet, originale og falske pas, kørekort og id-kort i Norge

Køb af høj kvalitet, originale og falske pas, kørekort og id-kort i Danmark

Køb høje kvalitet, originale og falske pas, kørekort og id-kort i Sverige

Køb pas og falske pas, kørekort og højkvalitets ID-kort

Køb højkvalitets, originalt og falsk pas, kørekort og ID-kort fra Kina

Køb høj kvalitet, originale og falske pas, kørekort og id-kort i Rumænien.

Køb høj kvalitet, originale og falske pas, kørekort og id-kort

jiansong

(MDPOP MDPHP201 eutylone 3F-PVP 4BR-PVP Diethylone Hexylone GBK EBK EUK BMDP MDPT MDPB NDH NEH NEP MED, 14. 6. 2019 6:17)

We are one of the leading pharmaceutical manufacturer
specialized in researching, exporting and manufacturing
pharmaceutical intermediates & chemicals for more than
10 years.Our main products include:

MDPOP
MDPHP201
eutylone
3F-PVP
4BR-PVP
Diethylone
Hexylone
GBK
EBK
EUK
BMDP
MDPT
MDPB
NDH
NEH
NEP
MED
THPVP
4MPD
HEP
4CDC
jwh-018
jwh-201
GE-018
5fsdb005
5fmdmb2201
4FADB
ADB-P
APP-B
FAB-144
FUB-144
5f-ur144
5CAKB48
5CADB
5famb
5femb
mmbfub-PIN
MMB-2201
5FNPB-22
5CL-ADB-A
4-BB-22
4F-PD
4-CN-BINACA
5-3-AB-CHMFUPPYCA
MMB022
SGT-263
SGT-151
SGT-78
SGT-67
SGT-24
SGT-25
SGT new
5F-SG151
2fdck
3fpm
3meopcp
alp
eti
dic
U48800
47981E1
47470
33770
C1770
Tianeptine sodium salt
Tetracaine
Our quality is the best you can find around and we sell in small/large
quantities with guaranteed discreet delivery in good time.
skype id...................chupacker1
Place your order via email: jiansong19@gmail.com

HIGH QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT AND REGISTERED DOCUMENTS+17064521668

(jacksuppliers, 29. 5. 2019 5:17)

HIGH QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES FOR SALE BUY SUPER HIGH QUALITY FAKE MONEY ONLINE GBP, DOLLAR, EUROS, +17064521668

Contacts via Whatsapp+17064521668

KiK.........aphouse64

Contact e-mails. abdulproductionhouse@gmail.com

Generalsupport...buycounterfeitsmoneyonline64.wordpress.com
Hello We are the best producers of HIGH QUALITY COUNTERFEIT
Banknotes,Getting a fake and a real (genuine) passport, ID or driving
license or any other document is simple. we can make you both real and
fake documents.
However, the real documents are more expensive than the fake because
it takes time, skill and contacts to get it done. Note that, the fake
is going to be 100% unique and in very good quality. The difference is
based on the registration of the numbers. The real Document will be
registered with the countrys database so you can use it to travel to
any country of your choice or in the country, mean while the fake will
not be registered but can be used as well.

Contacts via Whatsapp+17064521668
Contact e-mails. abdulproductionhouse@gmail.com
Generalsupport..buycounterfeitsmoneyonline64.wordpress.com


((MONEY))

This bills are not home made but industrial and professional
manufacturing. From High
Quality IT technicians from US,Russia,Korea and China We offer high
quality COUNTERFEIT NOTES for the following currencies;

EUR Euro
USD US Dollar
DNR DINAR
GBP British Pound
INR Indian Rupee
AUD Australian Dollar
CAD Canadian Dollar
AED Emirate Durham
ZAR Rand
CHF Swiss Franc
CNY Chinese Yuan Renminbi
MYR Malaysian Ringgit
THB Thai Baht
NZD New Zealand Dollar
SAR Saudi Arabian Riyal
QAR Qatari Riyal

Contacts via Whatsapp+17064521668
Contact e-mails. abdulproductionhouse@gmail.com
Generalsupport...buycounterfeitsmoneyonline64.wordpress.com


TAGS

buy counterfeits money,sell counterfeits money,used counterfeits money,where to buy counterfeits money,how to buy counterfeits money,buy fake documents,prop money,fake banknotes for sell,fake money for sell,buy fake document that look real,passports,driver license,i d cards,diploma,certificates,used fake document,sell fake documents,fake notes,prop notes,counterfeits notes,sell money online,used fake notes ever,buy money online,sell fake documents online,sell money online,used fake money,where to buy fake notes online,how to buy counterfeits money,online counterfeits notes,,prop money for sell,quality counterfeits money,fake banknotes,fake money,fake document,fake passports,fake notes,counterfeits money,online money for sell,make money online,

HIGH QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT AND REGISTERED DOCUMENTS+17064521668

(jacksuppliers, 29. 5. 2019 5:14)

HIGH QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES FOR SALE BUY SUPER HIGH QUALITY FAKE MONEY ONLINE GBP, DOLLAR, EUROS, +17064521668

Contacts via Whatsapp+17064521668

KiK.........aphouse64

Contact e-mails. abdulproductionhouse@gmail.com

Generalsupport...buycounterfeitsmoneyonline64.wordpress.com
Hello We are the best producers of HIGH QUALITY COUNTERFEIT
Banknotes,Getting a fake and a real (genuine) passport, ID or driving
license or any other document is simple. we can make you both real and
fake documents.
However, the real documents are more expensive than the fake because
it takes time, skill and contacts to get it done. Note that, the fake
is going to be 100% unique and in very good quality. The difference is
based on the registration of the numbers. The real Document will be
registered with the countrys database so you can use it to travel to
any country of your choice or in the country, mean while the fake will
not be registered but can be used as well.

Contacts via Whatsapp+17064521668
Contact e-mails. abdulproductionhouse@gmail.com
Generalsupport..buycounterfeitsmoneyonline64.wordpress.com


((MONEY))

This bills are not home made but industrial and professional
manufacturing. From High
Quality IT technicians from US,Russia,Korea and China We offer high
quality COUNTERFEIT NOTES for the following currencies;

EUR Euro
USD US Dollar
DNR DINAR
GBP British Pound
INR Indian Rupee
AUD Australian Dollar
CAD Canadian Dollar
AED Emirate Durham
ZAR Rand
CHF Swiss Franc
CNY Chinese Yuan Renminbi
MYR Malaysian Ringgit
THB Thai Baht
NZD New Zealand Dollar
SAR Saudi Arabian Riyal
QAR Qatari Riyal

Contacts via Whatsapp+17064521668
Contact e-mails. abdulproductionhouse@gmail.com
Generalsupport...buycounterfeitsmoneyonline64.wordpress.com


TAGS

buy counterfeits money,sell counterfeits money,used counterfeits money,where to buy counterfeits money,how to buy counterfeits money,buy fake documents,prop money,fake banknotes for sell,fake money for sell,buy fake document that look real,passports,driver license,i d cards,diploma,certificates,used fake document,sell fake documents,fake notes,prop notes,counterfeits notes,sell money online,used fake notes ever,buy money online,sell fake documents online,sell money online,used fake money,where to buy fake notes online,how to buy counterfeits money,online counterfeits notes,,prop money for sell,quality counterfeits money,fake banknotes,fake money,fake document,fake passports,fake notes,counterfeits money,online money for sell,make money online,

Koupit pas, řidičský průkaz, IELTS, PMP, NEBOSH, PTE, TOEFL certifikát. Koupit nezjištěné padělané peníze. +380667669606

(Genuine, 19. 5. 2019 16:57)

Koupit pas, řidičský průkaz, IELTS, PMP, NEBOSH, PTE, TOEFL certifikát. Koupit nezjištěné padělané peníze. +380667669606

Koupit vysoce kvalitní cestovní pasy, víza, řidičský průkaz, identifikační karty, oddací listy, diplomy, rodné listy, kreditní karty, účty, karty sociálního zabezpečení, povolení k pobytu, úmrtní listy, kartu Seaman e.t.c

Jsme tým zkušených a sofistikovaných IT profesionálů s dlouholetými zkušenostmi ve výrobě vysoce kvalitních dokumentů všech kategorií.

Nabízíme originální vysoce kvalitní reálné a ne skutečné pasy, řidičský průkaz, průkazy totožnosti, známky, rodné listy, diplomy atd. Pro téměř všechny země světa, zejména země jako: USA, Austrálie, Belgie, Brazílie, Norsko, Kanada, Itálie, Finsko, Francie, Německo, Izrael, Mexiko, Nizozemsko, Jižní Afrika, Španělsko, Spojené království.


Tento seznam není úplný.

Pro bližší informace a objednání kontaktujte nás emailem, Skype nebo telefonem.


Kontakt:

E-mail: .......: (genuinedockies201@gmail.com)

Whatsapp: .......: 380667669606

Text Us V: .....: 1 (937) 601-8189

Skype Id: .........: lugert2

Webové stránky: https://buymoneyanddocumentonline.com/

              https://onlinedocumentsandcounterfeitbanknote.com/Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat e-mailem nebo zavolat kdykoliv a podle vlastního uvážení.

TÉMATA:

KOUPIT SKUTEČNÉ A NEPRAVNÉ CESTY:

KOUPIT REAL A NE Skutečná řidičská licence

KOUPIT REAL A ne skutečné IDENTIFIKAČNÍ KARTY

Také koupit skutečný a ne skutečný registrovaný pas, povolení k pobytu, SSN, kreditní karty, rodné listy, oddací listy, diplomy, úmrtní listy, rozvodové certifikáty, e.t.c. Maskovací pasy, anonymní, soukromé, bezpečné, cestovní, protiteroristické, mezinárodní, pobřežní dokumenty, e.t.c


I AM POSKYTUJEME NAŠE KONTAKTY. JEN ODESLAT NÁS EMAIL NEBO VYVOLEJTE NÁM, ABY VYTVOŘILI VAŠE OBJEDNÁVKY A ZKUŠENOSTI SKUTEČNÝCH ZKUŠEBNÍKŮ JSOU NAJLEPŠÍ.
KOUPIT NEPŘIJATÝ PENĚZNÍK PENÍZE (CURRENCY) ONLINE.


Už jste někdy přemýšlel, kde si můžete koupit falešné měny, která vypadá velmi reálně? Chcete si objednat falešné peníze a změnit svůj život za pár dní, Chystáte se natáčet film nebo hudební video a potřebujete použít falešnou měnu?


GBP - britská libra
EUR - EUR
USD - americký dolar
CAD - kanadský dolar
AUD - Australský dolar
CHF - švýcarský frank
NZD - Novozélandský dolar
SGD - Singapurský dolar
MYR - malajský Ringgit
DEM - německá značka
NLG - Dutch Guilder
AED - emirát Dirham
IEP - irská punt
LVL - Lotyšské laty
ZAR - Rand


Kontakt:

E-mail: .......: (genuinedockies201@gmail.com)

Whatsapp: .......: 380667669606

Text nám na: .....: 1 (937) 601-8189

Skype Id: .........: lugert2

Webové stránky: https://buymoneyanddocumentonline.com/

              https://onlinedocumentsandcounterfeitbanknote.com/

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat e-mailem nebo zavolat kdykoliv a podle vlastního uvážení.

internationalpharmacy@aol.com

(International Pharmacy, 17. 4. 2019 19:52)

We are best reliable suppliers of quality meds, Our meds are all of good quality from original manufacturers.
We ensure safe and prompt delivery of parcel worldwide to your respective destination. We have available in stock
variety medications and medical marijuana for sale at discount prices.
FAST DAY AND OVERNIGHT DELIVERY.


Contact INTERNATIONAL PHARMACY via
EMAIL: internationalpharmacy@aol.com
TEXT OR CALL: +1(703) 249-6426 if you are in USA OR CANADA

We do sell meds such as:

- Oxycontin
- Roxicodone
- Rohypnol
- Opana
- Ativan
- MSContin
- Klonopin
- Phentermine
- MDMA (Pills and Powder form)
- Percocet
- Lortab
- Norco
- Nembutal Pentobarbital Sodium (Powder, Pills and Liquid form)
- Seconal
- Codeine Pills
- Suboxone
- Methadone
- Valium
- Hydrocodone
- Desoxyn
- Xanax
- Dilaudid
- Actavis Promethazine Codeine Purple Cough Syrup (16oz and 320z)
- Ambien
- Adderall
- Ritalin
- Vicodin
- Ketamine
- Soma
- Viagra
- Dexedrine
- Mandrax (Quaalude)
- Fentanyl

We do sell HGH and steriods such as:

- Anadrol
- Testosterone
- Deca Durabolin
- Sustanon
- Dianabol
- Winstrol
- Riptropin
- Jintropin
- Igtropin
- Hypertropin
- Hygetropin
- Ansomon
- Kigtropin and variety Steriods available.

Marijuana strains:
- AK-47
- Og Kush
- Sour diesel
- White Widow
- Hindu Kush
- Blueberry/Blackberry Kush, etc

We do have other meds. available in stock though not mention above feel free to place your order for any meds.
SECURE FAST DAY AND OVERNIGHT DELIVERY WORLDWIDE.


Contact INTERNATIONAL PHARMACY via
EMAIL: internationalpharmacy@aol.com
TEXT OR CALL: +1(703) 249-6426 if you are in USA OR CANADA

Buy 100% Undetectable Counterfeit Money Grade A $,€,£ and SSD WhatsApp; +19376121532

(fakebanknotes, 25. 3. 2019 6:02)

BND - Brunei Dollar
EUR - Euro
USD - US Dollar
DNR - DINAR
GBP - British Pound
INR - Indian Rupee
AUD - Australian Dollar
CAD - Canadian Dollar
AED - Emirati Dirham
ZAR - Rand
CHF - Swiss Franc
CNY - Chinese Yuan Renminbi
MYR - Malaysian Ringgit
THB - Thai Baht
NZD - New Zealand Dollar
SAR - Saudi Arabian Riyal
QAR - Qatari Riyal

Tags:
counterfeit cash, counterfeiting,
High Quality Undetectable Counterfeit Banknotes For Sale,
HIGH QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES FOR SALE,
BUY SUPER HIGH QUALITY FAKE MONEY ONLINE GBP, DOLLAR, EUROS,
BUY 100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY L,$,€,
BEST COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, EURO NOTES AVAILABLE,
BUY TOP GRADE COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, EURO NOTES AVAILABLE,
TOP QUALITY COUNTERFEIT MONEY FOR SALE. DOLLAR, POUNDS, EUROS AND OTHER
CURRENCIES AVAILABLE
Counterfeit money for sale
money, banknotes, fake money, prop money,
EUROS,DOLLARS AND POUNDS AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS,ID
CARDS,GREEN CARDS AND DRIVERS LICENSE
counterfeit money for sale, buy fake money online, fake dollars, fake
pounds, fake euro, buy money online, fake money for sale. Buy Fake Dollars,
Buy Fake British Pounds, Buy Fake Euro, Money, where can i buy counterfeit
money?.

BUY UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY

Koupit pas, řidičský průkaz, průkaz totožnosti a věkovou kartu, víza. Koupit padělky nezjistitelné.Whatsapp: +380667669606

(Genuine, 7. 1. 2019 0:25)

Koupit pas, řidičský průkaz, průkaz totožnosti a věkovou kartu, víza. Koupit padělky nezjistitelné.Whatsapp: +380667669606
Koupit skutečné pasy, víza, řidičský průkaz, průkazy totožnosti, certifikáty, manželství

certifikáty, diplomy, rodné listy, kreditní karty, účty za služby, karty sociálního zabezpečení,

Povolení k pobytu, úmrtní listy, námořní karty atd.

Jsme týmem vysoce zkušených a sofistikovaných IT profesionálů s dlouholetými zkušenostmi.

zkušenosti s výrobou vysoce kvalitních dokumentů všech kategorií.

Nabízíme originální a skutečné pasy, vysokou kvalitu, řízení, průkazy totožnosti, razítka,

rodné listy, diplomy apod., pro téměř všechny země světa, především země

jako: Spojené státy, Austrálie, Belgie, Brazílie, Norsko, Kanada, Itálie, Finsko, Francie, Německo, Izrael,

Mexiko, Nizozemsko, Jižní Afrika, Španělsko, Velká Británie, e.t.c

Tento seznam není úplný.

Pro více informací a objednávku jednoduše kontaktujte emailem, skypem nebo telefonem.


Kontakt:

Email: .......: (genuinedockies201@gmail.com)

Whatsapp: +380667669606

Text nás na: .....: +1 (937) 601-8189

Skype ID: .........: lugert2

Webová stránka: https://buymoneyanddocumentonline.com

Neváhejte nás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky kdykoli a dle libosti.

TÉMATA:

KOUPIT REAL A NEŽIVOTNÍ PASIVA:KUPUJTE LICENČNÍ ŘÁDKOU PRO ŘÍDICÍ A NEŽNOVÉ ŘÍZENÍKOUPIT REÁLNÉ A NEŽNOVÉ IDENTITY KARTY

Kupte si také skutečný a neregistrovaný cestovní pas, registrované povolení k pobytu, SSN, úvěr.

Karty, rodné listy, manželské listy, diplomy, úmrtní listy, rozvod

certifikáty, e.t.c. Kamuflážní pasy, anonymní, soukromé, bezpečné, cestování, proti terorismu,

mezinárodní dokumenty, offshore dokumenty, e.t.c


POSKYTUJEME ZDE NAŠEM KONTAKT. ODESLÁTE NÁS E-MAILEM NEBO NÁS VÁM VÁM MUSÍTE ULOŽIT VÁŠ OBJEDNÁVKU

A ZKUŠENOSTI REÁLNÍ ODBORNÍCI DĚLIJI ČLENĚJI.
KOUPIT ONLINE ZRUŠENÝ SVĚT (PENĚŽ) NEODDĚLENÝ.


Přemýšleli jste někdy o tom, kde koupit falešné měny, které vypadají velmi skutečně? Chceš

Falešné peníze a změna života za pár dní, připravte se na natáčení filmu nebo

videoklip a potřebujete použít padělanou měnu?


GBP - britská libra
EUR - Euro
USD - americký dolar
CAD - Kanadský dolar
AUD - Australský dolar
CHF - švýcarský frank
NZD - Nový Zélandský dolar
SGD - Singapurský dolar
MYR - Malajský Ringgit
DEM - německá značka
NLG - holandský gulden
AED - Spojené arabské emiráty Dirham
IEP - Irský bod
LVL - lotyšské laty
ZAR - Rand


Kontakt:

Email: .......: (genuinedockies201@gmail.com)

Whatsapp: .......: +380667669606

Text nás na: .....: +1 (937) 601-8189

Skype ID: .........: lugert2

Webová stránka: https://buymoneyanddocumentonline.com/
Neváhejte nás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky kdykoli a dle libosti.

Odpovědět

Order legit ielts,visas, passports,ID cards whatsapp: 27838808170

(legit jones, 19. 12. 2018 9:44)

Need Band 7, 8, 8.5 or 9 in Ielts, Or about 60 at the toefl exams? Here (27838808170) is Where You Can Get / Gain / Buy / Obtain Registered Ielts, GED, Toefl, Gre, Nebosh, Esol, Celta / Delta, Pte, Gmat.

Whats App: 27(83) 880-8170)Fake passport,drivers license/Save On Buy Ielts Certificate In Australia/italy

With our association we can help you obtain/save on get/save on buy/buy/original/request/order/Purchase/apply the original/registered/legit/real certified/verify/authentic/genuine ielts, toelf, gmat, gre, pte, nebosh, esol, toeic, celta/delta certificates without taking/attending/writing the exam/test.
(Skype us: raul bestpro .We are a group of Teachers and Examiners Working in various centers like British council, IDP centers, Ets, Gmat, Nebosh Etc... and we have teamed up to form a wide organization with the sole interest of providing reliable services for all our customers In Documentation and Travel consultancy.

Order legit ielts,visas, passports,ID cards whatsapp: 27838808170

Whats App: 27(83) 880-8170

General support: raulbestpro1@gmail.com

Email: raul.chavez28@yahoo.com

Buy counterfeits money,driver license,passports and other documents(abdulproductionhouse@gmail.com)

(abdulproduction, 20. 10. 2018 17:47)

HIGH QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES FOR SALE BUY SUPER HIGH QUALITY FAKE MONEY ONLINE GBP, DOLLAR, EUROS, +17064521668

Contacts via Whatsapp+17064521668

KiK.........aphouse64

Contact e-mails. abdulproductionhouse@gmail.com

Generalsupport...buycounterfeitsmoneyonline64.wordpress.com
Hello We are the best producers of HIGH QUALITY COUNTERFEIT
Banknotes,Getting a fake and a real (genuine) passport, ID or driving
license or any other document is simple. we can make you both real and
fake documents.
However, the real documents are more expensive than the fake because
it takes time, skill and contacts to get it done. Note that, the fake
is going to be 100% unique and in very good quality. The difference is
based on the registration of the numbers. The real Document will be
registered with the countrys database so you can use it to travel to
any country of your choice or in the country, mean while the fake will
not be registered but can be used as well.

Contacts via Whatsapp+17064521668
Contact e-mails. abdulproductionhouse@gmail.com
Generalsupport..buycounterfeitsmoneyonline64.wordpress.com


((MONEY))

This bills are not home made but industrial and professional
manufacturing. From High
Quality IT technicians from US,Russia,Korea and China We offer high
quality COUNTERFEIT NOTES for the following currencies;

EUR Euro
USD US Dollar
DNR DINAR
GBP British Pound
INR Indian Rupee
AUD Australian Dollar
CAD Canadian Dollar
AED Emirate Durham
ZAR Rand
CHF Swiss Franc
CNY Chinese Yuan Renminbi
MYR Malaysian Ringgit
THB Thai Baht
NZD New Zealand Dollar
SAR Saudi Arabian Riyal
QAR Qatari Riyal

Contacts via Whatsapp+17064521668
Contact e-mails. abdulproductionhouse@gmail.com
Generalsupport...buycounterfeitsmoneyonline64.wordpress.com


TAGS

buy counterfeits money,sell counterfeits money,used counterfeits money,where to buy counterfeits money,how to buy counterfeits money,buy fake documents,prop money,fake banknotes for sell,fake money for sell,buy fake document that look real,passports,driver license,i d cards,diploma,certificates,used fake document,sell fake documents,fake notes,prop notes,counterfeits notes,sell money online,used fake notes ever,buy money online,sell fake documents online,sell money online,used fake money,where to buy fake notes online,how to buy counterfeits money,online counterfeits notes,,prop money for sell,quality counterfeits money,fake banknotes,fake money,fake document,fake passports,fake notes,counterfeits money,online money for sell,make money online,

Buy counterfeits money,driver license,passports and other documents(abdulproductionhouse@gmail.com)

(abdulproduction, 16. 10. 2018 11:31)

HIGH QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES FOR SALE BUY SUPER HIGH QUALITY FAKE MONEY ONLINE GBP, DOLLAR, EUROS, +17064521668

Contacts via Whatsapp……+17064521668

KiK.........aphouse64

Contact e-mails………. abdulproductionhouse@gmail.com

Generalsupport...buycounterfeitsmoneyonline64.wordpress.com
Hello We are the best producers of HIGH QUALITY COUNTERFEIT
Banknotes,Getting a fake and a real (genuine) passport, ID or driving
license or any other document is simple. we can make you both real and
fake documents.
However, the real documents are more expensive than the fake because
it takes time, skill and contacts to get it done. Note that, the fake
is going to be 100% unique and in very good quality. The difference is
based on the registration of the numbers. The real Document will be
registered with the country’s database so you can use it to travel to
any country of your choice or in the country, mean while the fake will
not be registered but can be used as well.

Contacts via Whatsapp……+17064521668
Contact e-mails…. abdulproductionhouse@gmail.com
Generalsupport..buycounterfeitsmoneyonline64.wordpress.com


((MONEY))

This bills are not home made but industrial and professional
manufacturing. From High
Quality IT technicians from US,Russia,Korea and China We offer high
quality COUNTERFEIT NOTES for the following currencies;

EUR – Euro
USD – US Dollar
DNR – DINAR
GBP – British Pound
INR – Indian Rupee
AUD – Australian Dollar
CAD – Canadian Dollar
AED – Emirate Durham
ZAR – Rand
CHF – Swiss Franc
CNY – Chinese Yuan Renminbi
MYR – Malaysian Ringgit
THB – Thai Baht
NZD – New Zealand Dollar
SAR – Saudi Arabian Riyal
QAR – Qatari Riyal

Contacts via Whatsapp……+17064521668
Contact e-mails………. abdulproductionhouse@gmail.com
Generalsupport...buycounterfeitsmoneyonline64.wordpress.com


TAGS

buy counterfeits money,sell counterfeits money,used counterfeits money,where to buy counterfeits money,how to buy counterfeits money,buy fake documents,prop money,fake banknotes for sell,fake money for sell,buy fake document that look real,passports,driver license,i d cards,diploma,certificates,used fake document,sell fake documents,fake notes,prop notes,counterfeits notes,sell money online,used fake notes ever,buy money online,sell fake documents online,sell money online,used fake money,where to buy fake notes online,how to buy counterfeits money,online counterfeits notes,,prop money for sell,quality counterfeits money,fake banknotes,fake money,fake document,fake passports,fake notes,counterfeits money,online money for sell,make money online,

Použít pro pas, řidičský průkaz, věkovou a průkazovou kartu, víza: Email: (genuinedockies201@hotmail.com)

(Genuine, 15. 8. 2018 16:06)

Použít pro pas, řidičský průkaz, věkovou a průkazovou kartu, víza: Email: (genuinedockies201@hotmail.com)
Koupit vysoce kvalitní skutečné pasy, víza, řidičský průkaz, průkazy totožnosti, sňatečské průkazy, diplomy, rodné listy, kreditní karty, účetní doklady, karty sociálního zabezpečení, povolení k pobytu, osvědčení o úmrtí,

Jsme týmem vysoce zkušených a sofistikovaných IT profesionálů s dlouholetou praxí ve výrobě vysoce kvalitních dokumentů všech kategorií.

Nabízíme originální vysoce kvalitní reálné a ne reálné pasy, řízení řidičů, průkazy, razítka, rodné listy, diplomy atd. Pro téměř všechny země světa, většinou země jako: USA, AustrAalia, Belgie, Finsko, Francie, Německo, Izrael, Mexiko, Nizozemsko, Jižní Afrika, Španělsko, Spojené království atd

Tento seznam není úplný.

Chcete-li získat další informace a objednávku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu, skype nebo telefonu.


Kontakt:

Email: .......: (genuinedockies201@hotmail.com)

                 : (genuinedockies201@gmail.com)

Whatsapp: .......: +380667669606

Skype Id: .........: lugert2

Webová stránka: https://buyalldocumentsonline.webs.com/

Neváhejte nás kontaktovat e-mailem nebo volat kdykoliv a podle libosti.

TÉMATA:

KOUPIT REALNÍ A NEPRAVÉ PASSPORTY:


KOUPIT LICENČNÍ ŘIDIČNÍ REALIZACE A NESHODNÉ


KOUPIT REÁLNÉ A NEJNIŽŠÍ IDENTITY KARTY


Chcete-li získat další informace a objednávku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu, skype nebo telefonu.


Kontakt:

Email: .......: (genuinedockies201@hotmail.com)

                 : (genuinedockies201@gmail.com)

Whatsapp: .......: +380667669606

Skype Id: .........: lugert2

Webová stránka: https://buyalldocumentsonline.webs.com/

we offer novelty passports,visas,id cards,ssn etc(jamesvien@yahoo.con)

(we offer novelty passports,visas,id cards,ssn etc(jamesvien@yahoo.con), 27. 8. 2015 12:05)

Guaranteed 24 hour passport,citizenship, cards,driver's license,diplomas,degrees,certi ficates service available. Tourist and business visa services available to residents of all 50 states and all nationalities Worldwide. are unique producers of Authentic High Quality passports, Real Genuine Data Base Registered and unregistered Passports and other Citizenship documents.I can guarantee you a new Identity starting from a clean new genuine Birth Certificate, ID card, Drivers License,Passports, Social security card with SSN, credit files, and credit cards, school diplomas, school degrees all in an entirely new name issued and registered in the government database system.. We use high quality equipment and materials to produce authentic and counterfeit documents.All secret features of real passports are carefully duplicated for our Registered and unregistered documents.we are unique producer of quality false and Real documents.We offer only original high-quality Registered and unregistered passports, driver's licenses, ID cards, stamps, Visa, school Diplomas and other products for a number of countries like: USA, Australia,Belgium,Brazil, Canada, Italian,Finland, France, Germany, Israel, Mexico, Netherlands, South Africa,Spain, United Kingdom and worldwide.
Contact e-mails:=============================jamesvien@yahoo.com
SKYPE:===========================angel.production1
Contact Number:================================ +237651790289

We offer high quality counterfeit bills for the following currencies;
EUR - Euro
USD - US Dollar
GBP - British Pound
INR - Indian Rupee
AUD - Australian Dollar
CAD - Canadian Dollar
AED - Emirati Dirham
ZAR - Rand
CHF - Swiss Franc
CNY - Chinese Yuan Renminbi
MYR - Malaysian Ringgit
THB - Thai Baht

Paráda

(Denisa, 18. 3. 2013 10:25)

Aloha. Nedávno vznikla ojedinělá metoda, jak vydělat peníze - ideální na jaro, když je večer hodinka času! Já si takto přivydělávám již od ledna a jsem tím fascinována... Milionářka přes noc se ze mě sice nestala, ale i tak si tu chvilku na sebrání volných zlaťáků najdu. Píše o tom na www.CervenaCerna.cz

aYQvVxRF

(gxmupq@unmvhl.com, 27. 6. 2010 11:40)

TGaukR <a href="http://xrjjsjsngvfm.com/">xrjjsjsngvfm</a>, [url=http://efeqciymnbog.com/]efeqciymnbog[/url], [link=http://mdgwaxexuvcs.com/]mdgwaxexuvcs[/link], http://werljlybkrwk.com/

bVKQvLCw

(lymnru@fdpchu.com, 14. 3. 2010 21:07)

nsmgR4 <a href="http://sfubwqjefpxp.com/">sfubwqjefpxp</a>, [url=http://paxjxnhnqori.com/]paxjxnhnqori[/url], [link=http://dwvqyqvxsxay.com/]dwvqyqvxsxay[/link], http://iutczehbwktl.com/