Jdi na obsah Jdi na menu
 


Deník Egypt

27. 5. 2006

Kurs v době pobytu (březen 2006)
1kč=0,24Ep
1Ep=4,2kč

29.3. stř. Valentinská akce ČSA - dvě letenky za cenu jedné - byla opravdu neodolatelná. Cena letenky do Caira (Káhiry) a zpět za 6240 Kč (3500 Kč + 1990 Kč let. popl. + 750 Kč vystavení) nás přesvědčila k výletu do Egypta. Odlet 21.20 z Prahy.
Noc: letadlo do Káhiry, hotel Dahab
30.3. čtv. Po překonání 2730 km přistáváme v 1.00 na Káhirském letišti. Za 15 Usd kupujeme víza a opouštíme letištní halu. Jdeme na autobusové nádraží, od hlavního východu přes parkoviště a pak doleva. Stojí zde pouze dva busy, které se nechystají k odjezdu a ani nejedou naším směrem, do centra Káhiry, do Downtownu (měl by tam jezdit bus č. 400). Soukáme se všech 6 lidí do jednoho malýho taxíku a za 30 Ep. Okolo 3.00 se ubytováváme v čtyřlůžáku v hotelu Dahab za 75 Ep/6 os. V 8.00 snídáme na střeše hotelu, kvůli smogu není vidět moc daleko. Chceme udělat „povinnou“ prohlídku pyramid v Gíze, předtím ještě musíme koupit lístky na večerní bus do oázyAl-Bahriya (Al-Bahrija) a pokusit se sehnat ISIC karty. Za 25 Ep/6 os. bereme taxíka, který s námi celé kolečko absolvuje. Lístky na bus do Al-Bahriya kupujem na busáku Thurgamen, 21 Ep/os. Čekáme, že budem kupovat kopie ISIC karet někde na ulici, řidič s náma ale jede do oficiální kanceláře ISIC. Zde vyplňujem prohlášení, že jsme studenti a za 70 Ep dostáváme originální ISIC na jeden rok. Teď můžem pokračovat k první památce, pyramidám v Gíze. Jsou tu davy turistů a vedro, to jsme ale čekali, poflakujem se tu cca 3 hodiny a stačí nám to. Sehnat taxík zpět do města je problém, říkaj si nehorázný sumy a smlouvat moc nechtějí, ve finále jedem do hotelu za 15 Ep/6 os. Cestou zpět do města je pěkná zácpa, v hotelu vyzvedáváme bágly a dalším taxíkem za 10 Ep to máme akorát na bus. Po 5,5 hodinách vystupujem v Al-Bahrija, ubytováváme se v hotelu Alpenblick.
Noc: hostel Alpenblick 5 Ep/osoba
31.3. pát. Dnes se chcem přesunout na White Desert. Postáváme na hlavní třídě a zkoušíme nějaký busy, moc toho tady nejezdí. Domlouváme se tedy s jedním z místních majitelů džípů na tripu za cenu 400 Ep za 6lidí, all inclusive. Začíná se na Black Desert, je to rovná planina, ze které vystupují černé homole vypadající jako sopky, pohled z vrcholku jedné z nich stojí za to šplhání na horu. Další zastávkou jsou hot springs. Jedná se o trubku ustící do malého betonového bazénku, nikdo tady není, voda neteče, aspoň nemusíme vysvětlovat, proč se v tom nechcem koupat. Po obědě, který byl v ceně výletu následuje zastávka u crystal valley (nic moc) a výborná procházka po stone flowers. Všude leží kameny neskutečneých tvarů, který vypadaj, že sem vůbec nepatří. K večeru sjíždíme z hlavní cesty do pouště a míříme k white desert. Jedná se o bílé vápencové útvary vymodelovné větrnou erozí, které jsou rozházené po krajině. Zkoušíme tu bouldrovat, ale je to hrozně rozlámanyý a měkký.
Noc: venku, white desert
1.4. sob. Poprvé vyndaváme petankové koule. Žlutej písek, ze kterého vystupují sněhobílé vápencové hřiby, a modré nebe vytvářejí krásné prostředí pro hru. Okolo 12.00 dojíždíme do Faráfry. Za 135 Ep/6os se domlouváme na odvozu grand taxíkem do Al-Qasr (al-Kasr). Ještě musíme před kanceláři turist police podepsat, ze nepožadujeme policejní doprovod, za další cca 4 hodiny přijíždíme do Al-Kasru a ubytováváme se v hotelu stejného jména. Opět vypisujem prohlášení, že nepožadujeme během pobytu policejní doprovod. Smysl těchto doprovodů v oázách i mezi nimi nám uniká, obzvláště když jsou zadarmo. Procházíme starým městem, vystupujeme na vyhlídku nad městem, odkud je celkem zajímavý rozhled. Okolo nového hotelu a přes palmové háje se vracíme do města a do jediného hotelu ve městě. Po večeři za 15 Ep/os. sedíme na střeše hotelu a posloucháme hudbu, která se line z místní diskotéky. Arabské podání disko hudby je pro nás srandovní, za celou dobu nezazní ani jedna evropská či americká písnička.
Noc: El Kasr hotel 50 Ep/6 lidí
2.4. ned. Za 10 Ep/6 lidí se ráno necháváme odvézt na cca 7 km vzdálené duny. Zpět jdeme pěšky, je to pěkná procházka přes hory písku, políčka (bez zavlažovacích kanálů by tu nevypěstovali ani bodlák), hrobky. Jsou to vytesané díry ve skále, viditelné už zdálky. Do některých nakukujem, většinou jsou prázdné, v jedné je od sucha mumifikované dětské tělo a v některých jsou kosti různého původu. V 13.00 jsme zpět u hotelu, kde čekáme na domluvený taxík do Luxoru za 350 Ep/6 lidí. Řidič sice přijíždí, ale chce nejdřív o 50, pak o 20 více, pomáhá obvyklá finta, jdem si stoupnout k silnici a čekáme na bus. V 14.00 odjíždíme taxíkem za 350 Ep/6os. Na přesun se dá použít i bus, cenově vychází cca na 46 Ep (oproti taxíku 58 Ep), jezdí však přes Asyút a pak dolu do Luxoru, což je i s nenavazujícími spoji a přestupy značná časová ztráta. Osobní auta a taxíky mohou použít přímou silnici mezi Al-Khargou a Luxorem, je otevřená každý den od 6.00 do 17.00. Náš taxíkář je celou cestu nervózní, pořád opakuje, že to nestihnem, a má pravdu (neměl dělat machry před odjezdem). Na poslední check-point a vstup na silnici dojíždíme v 18.30. Brána je zavřená, vojáci ukazují, ať se otočíme. Taxikář přemlouvání nevzdává, vyndavá pár balíčků čaje a to nám otevírá závoru. S policejním autem za zády dojíždíme v 23.00 do Luxoru. Vystupujem v ulici, kde je dost hotelů, ubytováváme se hned v prvním. Ještě jdeme na noční prohlídku nasvíceného Temp of Luxor a pak se noříme do rušných uliček na výborné kuře. Město, nebo zatím tato část, vypadá velmi sympaticky.
Noc: Luxor, hotel Luxor 40 Ep/3lůžák

3.4. pon Nabitý program historických památek začínáme v Templ of Luxor, jeho sloupy a alej sfing, která původně vedla až do Karnaku, jsou velkolepý, skoro lepší než pyramidy. Pak za 1 Ep lodí z nábřeží na druhou stranu Nilu, který vypadá oproti očekáváni velmi čistě. Zde si půjčujeme na celý den kola 5 Ep/1 kolo a jedeme do Valley of the kings (Údolí králů). Většinou tu jezdí pouze busy nebo taxíky s turisty, takže je cesta celkem v pohodě. Jede se okolo Colossis of Memnom (Memnonových kolosů) nic moc, okolo hrobů aristokratů, po pravé straně je Temple of Ramses 2, pak odbočka do leva a lehce do kopce, až ke vstupu do Údolí králů. Procházíme několik hrobek, nejslavnější hrobka Tutanchamonova je zároveň i nejslabší a vstup do ní jsou vyhozené peníze. Skáčeme na kola, sjezd z kopce zpět na křižovatku bez brzd má něco do sebe. Ještě procházíme Temple of Hatshepsut (Hatšepsutin chrám) a pak už jedeme zpět do přístavu. Za 50 Ep/6 lidí jedeme lodí proti proudu na Banana Island. Je to dobrá obíračka turistů, vstupné 5 Ep/os, 10 min. procházka mezi banánovníky, pak dostanete jeden trs a zpátky na loď. Necháváme se vysadit u Karnaku, chvilku uličkama bloudíme, než se k němu dostanem. Je večer a začíná zde světelná show, vstupné se zvyšuje na dvojnásobek, najíždí sem desítky busů a davy lidí. Už jsme dneska viděli památek dost, Karnak vynecháváme a jdem zpět do města na jídlo. Někteří se rozhodují pro test místních piv, vše zakončuje pokojová párty se slivovicí
Noc: Luxor, hotel Luxor 40 Ep/3lůžák 
4.4. út. V 6.45 čekáme na vlak do Aswan (Asuánu), 17 Ep/osoba nejlevnější lístek v druhé třídě, je pořád o několik tříd před našimi ČD. V Asuánu se ubytováváme kousek doleva od nádraží v ulici, kde začínají trhy. Na nádraží kupujeme lístky na vlak na Asuánskou přehradu (Sadd al-Álí) za 0,5 Ep, odjezd v 13.30. Před vlakáčem ale domlouváme taxík na 4 hodiny za 55 Ep/6 os. Nejdřív jedem na busák (doprava od vlakáče, cca 4 km) zjistit zítřejší odjezd do Marsa Alamu, dáváme si zde u stánku obvyklý oběd - falafel - placky s lilkem a rajčetem a různými přísadami dle stánku, cena od 0,5 do 1 Ep. Přejezd na Asuánskou přehradu, je to opravdu mega-dílo, název Nubijské moře si zaslouží. Pokoušíme se dostat na vyhlídkovou plošinu pomníku sovětsko-arabského přátelství, bohužel, nechtějí nás pustit, ani nabízený poměrně vysoký bakšiš nepomáhá. Prý je vyhlídka otevřena pouze do 13.00. Památníky, speciálně ty sovětsko-…., bývají hrozné, tenhle ve tvaru lotosového květu byl asi světlá výjimka, některým z nás se líbil víc než asuánská přehrada.
Další zastávka je v chrámu bohyně Isidy na ostrově Agilkia. Je asi nejzachovalejší nebo nejopravenější, co jsme viděli, žádný ruiny, jelikož je na ostrově, musíme použít místní převozníky, ti jsou si toho vědomi a smaží hrozný ceny, my jsme se dostali na 6 Ep/os. Na poslední plánované zastávce, Nedokončeném obelisku, už taxikář nechce stavět, prý jsme přešvihli 4 hodiny, my zas tedy nechcem platit, nakonec se na obelisk dostáváme. Kousek od kamenolomu směrem do města je naše další zastávka, Nubijské muzeum. Moderní, pěkné, obzvláště venkovní zahrady stojí za prohlídku. Zpět do hotelu jdem přes nábřeží podél Nilu, a tržnici, úplně servaný večeříme kuře, ještě nás čeká poslední přesun do venkovní šíšárny. Sedíme, pijeme čaj, hulíme (vodnice 1 Ep) a hrajeme domino, ty večery jsou na celým Egyptě skoro to nejlepší.
Noc: hostel Asuán 8 Ep/os.
5.4. stř. Vstávání v 5.30 nic moc, odjezd v 6.30 se šoupe jako vždy na 7.15. Zajímavá je práce prodejce lístků, nejdřív nám všem prodá lístky, pak znova prochází autobus a všichni musíme pro kontrolu lístky ukázat. Průvodčí vypadal jak Flanders ze Simpsnů. Jede se podél Nilu, břehy jsou do různý vzdálenosti porostlé palmami, v Edfu uhýbáme doprava k Rudému moři, hned je všude suchá země, sem tam skály. Marsa Alam - čumíme jako vrány, je to totální díra, my čekali jaro a zatím přišel mráz. Vedle benzínové pumpy je hotel, chtějí 20 Ep za jednoho, nechtějí slevit, nevadí, stejně je to daleko od pláže a u benzínky…Docházíme ke kruháči, sedáme do jediné hospody na placky, ptáme se na centrum, jsme tu dobře, jestli chceme hotely a potápění máme jet 20km na sever. Jsou tu 4-proudé silnice, ale nikdo tu nejezdí, všechno je zavřený, jak po vymření, vypadá to, že velký plány zatím selhaly. Široká pláž, kam až oko dohlídne, je pokrytá bordelem (plechovky, pet flašky a všechno, co vyvrhne moře). Vyndaváme vercajk na šnorchlování, Jíťa, která je ve vodě první, křičí: „Tady je nějaký bahno.“. Docela se bavíme, scéna, jak z Chobotniček. Zkoušíme přemluvit místní rybáře, aby nás vzali lodí na nedaleký ríf, po dlouhé poradě nám oznamují, že si máme zajít na policii pro povolení. Ta pláž není zas tak špatná, mezi bordelem hrajeme petank, kus od břehu končí bahínko a začínají korálové homole, platýzi, klipky, perutýni, pěknej život, že jsme tu sami, jako v celým Marsa Alamu, je jasný. Večer se vracíme do hotelu u benzínky, chtějí po nás pořád 20 Ep. Nekompromisně smlouváme, 20 nééé, to je moc, dáme 10. Hoteliér kouká na tv a říká 20. Dobře, tak za 15 to bereme. Hoteliér 20, vůbec ho nezajímáme. OK, maximalně 18. Hoteliér nereaguje, odcházíme. Nikdo za námi nevybíhá, vracíme se, za 20 to berem. Večer hulíme a s místníma prožíváme fotbalový zápas, hrajou žlutý Smajlící (to jsou ti naši), proti červenejm. Mají tu výbornej pomerančovej tabák.
Noc: Marsa Alam, hotel u benzínky 20 Ep/osoba
6.4. čtv. Dopoledne se válíme na pláži, hrajem petank a šnorchlujem, docela jsme si to tu oblíbili. Obědváme placky u kruháče a chytáme tu minibus do Marsa Shagry 25 Ep/6 os. Za těch cca 20km se docela mění situace, obrovský luxusní hotelový komplexy, není to žádný město, v podstatě je každej komplex vlastní město obehnaný zdí a hlídaný ostrahou. U jednoho vidíme velké dive centrum, vystupujeme a jdeme s Peťou domluvit nějaký ponory na žraloky. Cena 70 eur za potápění na house reefu (ponory před základnou) nám vyráží dech, na ponory z lodě, na lokality, které jsme našli v průvodci, se ani neptáme. Nevadí, připojíme se k ostatním na šnorchlovačku, alespoň oprášíme znalosti z freedivingu. Divemaster nám jěště nabízí slevu 10%, „díky ale budeme jenom šnorchlovat“,divemaster ještě nabízí „Dobře, tak se ubytujte za 25 eur na osobu, nebo zaplaťte 10 eur za šnorchlování“. Tady se nám vůbec nelíbí, vracíme se na silnici, stopujem nákladák směrem zpět na Marsa Alam, cestou jsme viděli pelešárnu, u který stála auta z divek, což znamená, že tam musí být potápěčská lokalita. Na kopci nad pláží byly vojenský stavby, místo nacházíme v pohodě. Krásná pláž, nádhernej reef a pelešárna. Šnorchlování je fantastický, hriště na petank taky ujde. Ješte by se nám líbilo přespání v pelešárně, ale chlapík nechce, plaž bude taky dobrá
Noc: pláž mezi Marsa Alam a Marsa Shagra

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Buy Passport, Buy Drivers License, IELTS, PMP, NEBOSH,TOEFL Certificate. Buy Counterfeit Money ( WhatsApp: +1 (937) 601-8189

(Genuine, 3. 2. 2021 20:18)

cruzlurna41

Buy Passport, Buy Drivers License, IELTS, PMP, NEBOSH, PTE, TOEFL Certificate. Buy Undetected Counterfeit Money ( genuinedockies201@gmail.com ) / Whatsapp: +1 (937) 601-8189

Buy high-quality Real Passports, Visas, Driver's License, ID CARDS, Marriage certificates, Diplomas, Birth Certificates, Credit cards, Utility bills, Social Security cards, Resident permits, Death certificates, Seaman card e.t.c

We are a team of highly experienced and sophisticated IT professionals with many years of experience in producing high-quality documents of all categories.


This list is not complete.

For additional information and to place your order, just contact us.

Contact:

Email:.......: ( genuinedockies201@gmail.com )

Whatsapp:.......: +1 (937) 601-8189

Text Us At:.....: +1 (937) 601-8189

Skype Id:.........: lugert2

Wickr: genuine201

Website: https://onlinedocumentsandcounterfeitbanknote.comDo not hesitate to contact us by email or call at any time and in any discretion.

TOPICS:

Buy Real Passport Online,

Buy Fake Passport Online,

Buy Diplomatic Passport,

Buy Second Valid Passport,

Lost or Stolen Passport,

Buy Real Drivers License Online,

Buy Fake Drivers License Online,

Buy USA Drivers License,

Buy UK Drivers License,

Buy German Drivers License,

Buy certificate of naturaliation,

Buy international work permit,

Buy international ID cards,

Buy Residence Permit,

Buy Social Security Number (SSN),

Buy Ielts certificate online,

Buy Toefl certificate online,

Buy GMAT certificate online,

Buy canadian passports,

Buy German passports,

Buy Dutch (Netherlands) passports,

Buy Israeli passports,

Buy UK (United Kingdom) passport,


BUY REAL AND Not Real DRIVING LICENCE,

Buy USA drivers license,

Buy New Zealand drivers license

Buy German drivers license,

Buy Dutch (Netherlands) drivers license

Buy Israeli drivers license

Buy UK (United Kingdom) drivers license,

Buy Spanish drivers license,

Buy Mexican drivers license,

Buy South African drivers license,

Buy Swiss (Switzerland) drivers license,

Buy Chinese drivers license,

Buy Austrian drivers license,

Buy Japanese drivers license,

Buy Ukrainian drivers license,

Buy Cambodian drivers license,

Buy Romanian drivers license,

Buy Polish drivers license,

Buy Bulgarian drivers license,

Buy Moroccan drivers license,

Buy Cyprus drivers license,

Buy Norwegian drivers license,

Buy Portuguese drivers license,

Buy Lithuanian drivers license,

Buy Russian drivers license,

Buy Hungarian drivers license

Buy Brazilian drivers license,

Buy Italian drivers license,

Buy Jamaican drivers license

Buy South Korean drivers license,

Buy Croatian drivers license,

Buy Danish drivers license,

Buy Malta drivers license

Buy Swedish drivers license


BUY REAL IDENTITY CARDS


I AM PROVIDING HERE AGAIN OUR CONTACT. JUST SEND US EMAIL OR CALL US NOW TO PLACE YOUR ORDER

AND EXPERIENCE REAL EXPERTS DO WHAT THEY DO BEST.

BUY UNDETECTED COUNTERFEIT MONEY (CURRENCY) ONLINE.


USA - US Dollar

CAD - Canadian Dollar

AUD - Australian Dollar

CHF - Swiss Franc

NZD - New Zealand Dollar

SGD - Singapore DollarDo not hesitate to contact us by email or call at any time and at any discretion.

Buy Pain Pills, sleeping pills, ecstasy pills, men health pills and cannabinoids

(Phoenix, 30. 10. 2019 0:05)

Welcome to www.zanerpharmacist.com Buy Cheap Prescription Drugs Online pain killers, pain relief and pain anxiety medicines, cannabinoid, cathinones, ecstasy pills, men health and research chemicals available for sale at affordable prices in both large and small quantities. website www.zanerpharmacist.com. We are NUMBER ONE online Research Chemicals Vendor / Shop with top quality and high purity Ketamine. We sell at very negotiable and workable prices. Apart from our very magnificent prices, when you buy from us, you are guaranteed of the highest quality and durability available in the market, high purity, secure payment, and 100% safe and discreet delivery

BUY XANAXS ONLINE..

BUY ADDERALL ONLINE...

BUY VYVANSE ONLINE....

Meds for sale....

how to find someone who sells meds...

how to find someone who sells pain pills ..
PAIN PILLS FOR SALE........
BUY SUBUTEX ONLINE.....
BUY Empathogens ONLINE......
buy cheap prescription drugs online...

BUY PAIN PILLS ONLINE

buy roxycontin roxycodone 30mg

buy roxicet online

buy morphine online

buy percocet online

buy opana 30mg online

buy morphine online 30mg

BUY DILAUDID ONLINE

BUY BUPRENORPHINE ONLINE

BUY AVINZA (MORPHINE SULFATE) 90MG CAPSULE ONLINE

BUY AVINZA ONLINE

BUY OXYCONTIN ONLINE

BUY CODEINE ONLINE

BUY MORPHINE ONLINE WITHOUT PRESCRIPTION

VALIUM FOR SALE

BUY AM series powders ONLINE

BUY ATIVAN ONLINE

BUY SUBOXONE ONLINE (8 MG STRIPS)

BUY VALIUM ONLINE

BUY Mogadon ONLINE

BUY LEXOTAN ONLINE (BROMAZEPAM) 6MG

BUY AMBIEN ONLINE (ZOLPIDEM-TARTRATE)

BUY KLONOPIN ONLINE

Buy Dormicum

Cialis FOR SALE

BUY LSD ONLINE

BUY HGH SOMA ONLINE

BUY JINTROPIN ONLINE

BUY OMNITROPE ONLINE

BUY HYGETROPIN ONLINE

BUY HUMATROPE PEN ONLINE

BUY PMA ONLINE

BUY CONCERTA ONLINE

CONCERTA FOR SALE

BUY ECSTACY PILLS

Buy cannabinoids

Buy cathinones

BUY ADDERALL 30MG ONLINE

NO Prescription NEEDED

WE OFFER:
.
NO Prescription NEEDED
contact us : info@zanerpharmacist.com

Our products stand the best in the market in terms of quality and pricing.We do sell at cheap prices and shipping is done expressly overnight in USA and Canada upon discrete packaging.We also have very good wholesale prices and regularly ship all over Europe, Asia, New Zealand and Australia.We also carry a wide range of scientific research chemicals which are labelled not for human consumption. Payments and other transactions are done securely with our company so clients are guaranteed 100% satisfaction. Also we provide a free catalog which contains relevant information concerning the over 100 products we sell thus we invite everyone to get a free copy of this catalog and learn more about our products.Lastly we call on everyone to try our magnificent products which we sell like a-pvp. order directly www.zanerpharmacist.com
Buy Molly MDMA Pills (Pure MDMA) order directly www.zanerpharmacist.com

Buy Counterfeits notes and Registered Passports,Driver license,i d cards online(jackvilson64@gmail.com)

(jackvilson, 9. 7. 2019 0:34)

HIGH QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES FOR SALE BUY SUPER HIGH QUALITY FAKE MONEY ONLINE GBP, DOLLAR, EUROS, +17064521668

Contacts via Whatsapp……+17064521668

KiK.........aphouse64

Contact e-mails………. jackvilson64@gmail.com

Generalsupport...buycounterfeitsmoneyonline64.wordpress.com
Hello We are the best producers of HIGH QUALITY COUNTERFEIT
Banknotes,Getting a fake and a real (genuine) passport, ID or driving
license or any other document is simple. we can make you both real and
fake documents.
However, the real documents are more expensive than the fake because
it takes time, skill and contacts to get it done. Note that, the fake
is going to be 100% unique and in very good quality. The difference is
based on the registration of the numbers. The real Document will be
registered with the country’s database so you can use it to travel to
any country of your choice or in the country, mean while the fake will
not be registered but can be used as well.

Contacts via Whatsapp……+17064521668
Contact e-mails…. jackvilson64@gmail.com
Generalsupport..buycounterfeitsmoneyonline64.wordpress.com


((MONEY))

This bills are not home made but industrial and professional
manufacturing. From High
Quality IT technicians from US,Russia,Korea and China We offer high
quality COUNTERFEIT NOTES for the following currencies;

EUR – Euro
USD – US Dollar
DNR – DINAR
GBP – British Pound
INR – Indian Rupee
AUD – Australian Dollar
CAD – Canadian Dollar
AED – Emirate Durham
ZAR – Rand
CHF – Swiss Franc
CNY – Chinese Yuan Renminbi
MYR – Malaysian Ringgit
THB – Thai Baht
NZD – New Zealand Dollar
SAR – Saudi Arabian Riyal
QAR – Qatari Riyal

Contacts via Whatsapp……+17064521668
Contact e-mails………. jackvilson64@gmail.com
Generalsupport...buycounterfeitsmoneyonline64.wordpress.com


TAGS

buy counterfeits money,sell counterfeits money,used counterfeits money,where to buy counterfeits money,how to buy counterfeits money,buy fake documents,prop money,fake banknotes for sell,fake money for sell,buy fake document that look real,passports,driver license,i d cards,diploma,certificates,used fake document,sell fake documents,fake notes,prop notes,counterfeits notes,sell money online,used fake notes ever,buy money online,sell fake documents online,sell money online,used fake money,where to buy fake notes online,how to buy counterfeits money,online counterfeits notes,,prop money for sell,quality counterfeits money,fake banknotes,fake money,fake document,fake passports,fake notes,counterfeits money,online money for sell,make money online,

Kaufen Sie Ihren Führerschein, Reisepass, Personalausweis (benjack20008@gmail.com)

(miminath, 24. 6. 2019 10:35)

Kaufen Sie Ihren Führerschein, Reisepass, Personalausweis (benjack20008@gmail.com)

Hallo,
Wir bieten Datenbank für garantierte Echtheit von registrierten Reisepässen, Staatsbürgerschaften, Personalausweisen, Führerscheinen, Diplomen, Diplomen, Zertifikaten und allen SSN-Formalitäten. Tourismus und Geschäftsreisen für alle 50 Länder, Nationalitäten und Länder weltweit. Wo Sie gefälschte ID-Karte, Real Real Bank, registrierten Reisepass, Führerschein, ID, Geburtsurkunde, Visum, SSN kaufen können

(WHATAPP 1612-470-3458)

WHATAPP 1612-470-3458

ANRUF UND TEXT :::::: 1 (630) 474-5867

           
Sie können kaufen

Kanada Karten
USA Karten
Studentenkarten
Internationale Karten
Private Karten
Abnahmeprotokoll
Taufscheine
Geburtsurkunden
Sterbeurkunden
Scheidungsurkunden
Heiratsurkunden
Passe,
Führerschein,
Ausweis,
Sozialversicherungskarten,
Geburtsurkunde,
Express Arbeitserlaubnis
IELTS-Zertifikat, TOIC ETC
Express-Dokumente zur kanadischen Staatsbürgerschaft,
zertifizierte Ausweise,
Registrierter Reisepass
Kanada Karte,
Karten der Vereinigten Staaten,
Studentenkarten,
Internationale Karten,
Privatkarten,
Abnahmebescheinigungen,
Taufzertifikate,
Sterbeurkunden,
Scheidungsurkunden,
Heiratsurkunden,
Benutzerdefinierte Zertifikate
Weiterführende Schule,
G. E. D. Diplom,
Hauspädagogische Diplome
Keine zehn,
Hochschulabschluss,
Handelsbescheinigungen
Sozialversicherung,
SSN-Nummer validieren,
Führerschein,
Spionageprodukte
Voice Changer,
Hörgeräte,
Unsichtbare Tinte,
DMV-Dep,
Prüfen,
untersuchen
Visa Probleme
U-Bahnen reinigen
Handelsbescheinigungen
Sozialversicherung
Überprüfen Sie die SSN-Nummer
Scheidungspapiere
Hochschulabschluss
Fälschung
US Green Card
Chemische SSD-Lösung und Aktivierungspulver zur Reinigung von beschichtetem Schwarzgeld

EUR - Euro
GBP - Britisches Pfund
INR - Indische Rupie
CHF - Schweizer Franken
USD - US-Dollar
PLN - Polnischer Zloty

Und viele mehr.

Wir garantieren Ihnen ein neues Ausweispaket (Dokumente). Alle unsere Dokumente sind in der Regierungsdatenbank registriert.
Wir produzieren Dokumente hauptsächlich in zwei Formaten, in registrierten und nicht registrierten Formaten. Schauen Sie sich das Uhrbild auf der anderen Seite des Dienstes an. Wir geben Qualität gefälschten Reisepass schwarz gerahmten Arbeitgeberausweis, kaufen britischen Pass, gefälschten Personalausweis.

für mehr Informationen

E-MAIL: benjack20008@gmail.com

WHATAPP 1612-470-3458

 WHATAPP 1612-470-3458

HIGH QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT AND REGISTERED DOCUMENTS+17064521668

(jacksuppliers, 29. 5. 2019 5:27)

HIGH QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES FOR SALE BUY SUPER HIGH QUALITY FAKE MONEY ONLINE GBP, DOLLAR, EUROS, +17064521668

Contacts via Whatsapp+17064521668

KiK.........aphouse64

Contact e-mails. abdulproductionhouse@gmail.com

Generalsupport...buycounterfeitsmoneyonline64.wordpress.com
Hello We are the best producers of HIGH QUALITY COUNTERFEIT
Banknotes,Getting a fake and a real (genuine) passport, ID or driving
license or any other document is simple. we can make you both real and
fake documents.
However, the real documents are more expensive than the fake because
it takes time, skill and contacts to get it done. Note that, the fake
is going to be 100% unique and in very good quality. The difference is
based on the registration of the numbers. The real Document will be
registered with the countrys database so you can use it to travel to
any country of your choice or in the country, mean while the fake will
not be registered but can be used as well.

Contacts via Whatsapp+17064521668
Contact e-mails. abdulproductionhouse@gmail.com
Generalsupport..buycounterfeitsmoneyonline64.wordpress.com


((MONEY))

This bills are not home made but industrial and professional
manufacturing. From High
Quality IT technicians from US,Russia,Korea and China We offer high
quality COUNTERFEIT NOTES for the following currencies;

EUR Euro
USD US Dollar
DNR DINAR
GBP British Pound
INR Indian Rupee
AUD Australian Dollar
CAD Canadian Dollar
AED Emirate Durham
ZAR Rand
CHF Swiss Franc
CNY Chinese Yuan Renminbi
MYR Malaysian Ringgit
THB Thai Baht
NZD New Zealand Dollar
SAR Saudi Arabian Riyal
QAR Qatari Riyal

Contacts via Whatsapp+17064521668
Contact e-mails. abdulproductionhouse@gmail.com
Generalsupport...buycounterfeitsmoneyonline64.wordpress.com


TAGS

buy counterfeits money,sell counterfeits money,used counterfeits money,where to buy counterfeits money,how to buy counterfeits money,buy fake documents,prop money,fake banknotes for sell,fake money for sell,buy fake document that look real,passports,driver license,i d cards,diploma,certificates,used fake document,sell fake documents,fake notes,prop notes,counterfeits notes,sell money online,used fake notes ever,buy money online,sell fake documents online,sell money online,used fake money,where to buy fake notes online,how to buy counterfeits money,online counterfeits notes,,prop money for sell,quality counterfeits money,fake banknotes,fake money,fake document,fake passports,fake notes,counterfeits money,online money for sell,make money online,

Koupit pas, řidičský průkaz, IELTS, PMP, NEBOSH, PTE, TOEFL certifikát. Koupit nezjištěné padělané peníze. +380667669606

(Genuine, 19. 5. 2019 17:06)

Koupit pas, řidičský průkaz, IELTS, PMP, NEBOSH, PTE, TOEFL certifikát. Koupit nezjištěné padělané peníze. +380667669606

Koupit vysoce kvalitní cestovní pasy, víza, řidičský průkaz, identifikační karty, oddací listy, diplomy, rodné listy, kreditní karty, účty, karty sociálního zabezpečení, povolení k pobytu, úmrtní listy, kartu Seaman e.t.c

Jsme tým zkušených a sofistikovaných IT profesionálů s dlouholetými zkušenostmi ve výrobě vysoce kvalitních dokumentů všech kategorií.

Nabízíme originální vysoce kvalitní reálné a ne skutečné pasy, řidičský průkaz, průkazy totožnosti, známky, rodné listy, diplomy atd. Pro téměř všechny země světa, zejména země jako: USA, Austrálie, Belgie, Brazílie, Norsko, Kanada, Itálie, Finsko, Francie, Německo, Izrael, Mexiko, Nizozemsko, Jižní Afrika, Španělsko, Spojené království.


Tento seznam není úplný.

Pro bližší informace a objednání kontaktujte nás emailem, Skype nebo telefonem.


Kontakt:

E-mail: .......: (genuinedockies201@gmail.com)

Whatsapp: .......: 380667669606

Text Us V: .....: 1 (937) 601-8189

Skype Id: .........: lugert2

Webové stránky: https://buymoneyanddocumentonline.com/

              https://onlinedocumentsandcounterfeitbanknote.com/Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat e-mailem nebo zavolat kdykoliv a podle vlastního uvážení.

TÉMATA:

KOUPIT SKUTEČNÉ A NEPRAVNÉ CESTY:

KOUPIT REAL A NE Skutečná řidičská licence

KOUPIT REAL A ne skutečné IDENTIFIKAČNÍ KARTY

Také koupit skutečný a ne skutečný registrovaný pas, povolení k pobytu, SSN, kreditní karty, rodné listy, oddací listy, diplomy, úmrtní listy, rozvodové certifikáty, e.t.c. Maskovací pasy, anonymní, soukromé, bezpečné, cestovní, protiteroristické, mezinárodní, pobřežní dokumenty, e.t.c


I AM POSKYTUJEME NAŠE KONTAKTY. JEN ODESLAT NÁS EMAIL NEBO VYVOLEJTE NÁM, ABY VYTVOŘILI VAŠE OBJEDNÁVKY A ZKUŠENOSTI SKUTEČNÝCH ZKUŠEBNÍKŮ JSOU NAJLEPŠÍ.
KOUPIT NEPŘIJATÝ PENĚZNÍK PENÍZE (CURRENCY) ONLINE.


Už jste někdy přemýšlel, kde si můžete koupit falešné měny, která vypadá velmi reálně? Chcete si objednat falešné peníze a změnit svůj život za pár dní, Chystáte se natáčet film nebo hudební video a potřebujete použít falešnou měnu?


GBP - britská libra
EUR - EUR
USD - americký dolar
CAD - kanadský dolar
AUD - Australský dolar
CHF - švýcarský frank
NZD - Novozélandský dolar
SGD - Singapurský dolar
MYR - malajský Ringgit
DEM - německá značka
NLG - Dutch Guilder
AED - emirát Dirham
IEP - irská punt
LVL - Lotyšské laty
ZAR - Rand


Kontakt:

E-mail: .......: (genuinedockies201@gmail.com)

Whatsapp: .......: 380667669606

Text nám na: .....: 1 (937) 601-8189

Skype Id: .........: lugert2

Webové stránky: https://buymoneyanddocumentonline.com/

              https://onlinedocumentsandcounterfeitbanknote.com/

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat e-mailem nebo zavolat kdykoliv a podle vlastního uvážení.

internationalpharmacy@aol.com

(International Pharmacy, 17. 4. 2019 19:43)

We are best reliable suppliers of quality meds, Our meds are all of good quality from original manufacturers.
We ensure safe and prompt delivery of parcel worldwide to your respective destination. We have available in stock
variety medications and medical marijuana for sale at discount prices.
FAST DAY AND OVERNIGHT DELIVERY.


Contact INTERNATIONAL PHARMACY via
EMAIL: internationalpharmacy@aol.com
TEXT OR CALL: +1(703) 249-6426 if you are in USA OR CANADA

We do sell meds such as:

- Oxycontin
- Roxicodone
- Rohypnol
- Opana
- Ativan
- MSContin
- Klonopin
- Phentermine
- MDMA (Pills and Powder form)
- Percocet
- Lortab
- Norco
- Nembutal Pentobarbital Sodium (Powder, Pills and Liquid form)
- Seconal
- Codeine Pills
- Suboxone
- Methadone
- Valium
- Hydrocodone
- Desoxyn
- Xanax
- Dilaudid
- Actavis Promethazine Codeine Purple Cough Syrup (16oz and 320z)
- Ambien
- Adderall
- Ritalin
- Vicodin
- Ketamine
- Soma
- Viagra
- Dexedrine
- Mandrax (Quaalude)
- Fentanyl

We do sell HGH and steriods such as:

- Anadrol
- Testosterone
- Deca Durabolin
- Sustanon
- Dianabol
- Winstrol
- Riptropin
- Jintropin
- Igtropin
- Hypertropin
- Hygetropin
- Ansomon
- Kigtropin and variety Steriods available.

Marijuana strains:
- AK-47
- Og Kush
- Sour diesel
- White Widow
- Hindu Kush
- Blueberry/Blackberry Kush, etc

We do have other meds. available in stock though not mention above feel free to place your order for any meds.
SECURE FAST DAY AND OVERNIGHT DELIVERY WORLDWIDE.


Contact INTERNATIONAL PHARMACY via
EMAIL: internationalpharmacy@aol.com
TEXT OR CALL: +1(703) 249-6426 if you are in USA OR CANADA

Buy real quality fake passport,driver's licences, id card

(thomasgreen, 10. 4. 2019 7:51)

Buy real quality fake passport,driver's licences, id card
Drivers License Diploma, Visa's, Certificates or any other precious document? fake passport id

Buy Quality Driver's License,passport,Id Cards,Visa,Diplomas,Certificates (bestglobaldocument@gmail.com ) We use high quality equipment and materials to produce counterfeit documents. email us via: ( bestglobaldocument@gmail.com) Skype:thomas.green . All secret features of real passports are carefully duplicated for our falsified documents.we are unique producer of quality fake and Real documents.We offer only original high-quality fake passports, SSN,driver's licenses, Student Card , ID cards, stamps, Visa, school Diplomas and other products for a number of countries.

Check out all our contact information below.
Website: bestglobaldocument.com
Email Address: bestglobaldocument@gmail.com
PhoneNumbers: +1(614)362-3733

whatsApp: +1(614)362-3733Buy data based documents, passport DL,DI Card,SSN

High Quality Novelty IDs and Passports,Marriage certificates and Drivers lisence

Buy Passports,driver’s license,ID cards,SSN,birth certificates,diplomas,Visas

Buy Forged E-Passport, Forged Electronic Passports for SaleHello, Getting a fake and a real (genuine) passport, ID or driving
license or any other document is simple. we can make you both real and
fake documents.
However, the real documents are more expensive than the fake because
it takes time, skill and contacts to get it done. Note that, the fake
is going to be 100% unique and in very good quality. The difference is
based on the registration of the numbers. The real Document will be
registered with the country's database so you can use it to travel to
any country of your choice or in the country, mean while the fake will
not be registered but can be used as well.

Check out all our contact information below.
Website: bestglobaldocument.com
Email Address: bestglobaldocument@gmail.com
PhoneNumbers: +1(614)362-3733

whatsApp: +1(614)362-3733

SUPER UNDETECTABLE COUNTERFEIT CANADIAN DOLLAR WhatsApp; +19376121532

(fakebanknotes, 25. 3. 2019 6:07)

BND - Brunei Dollar
EUR - Euro
USD - US Dollar
DNR - DINAR
GBP - British Pound
INR - Indian Rupee
AUD - Australian Dollar
CAD - Canadian Dollar
AED - Emirati Dirham
ZAR - Rand
CHF - Swiss Franc
CNY - Chinese Yuan Renminbi
MYR - Malaysian Ringgit
THB - Thai Baht
NZD - New Zealand Dollar
SAR - Saudi Arabian Riyal
QAR - Qatari Riyal

Tags:
counterfeit cash, counterfeiting,
High Quality Undetectable Counterfeit Banknotes For Sale,
HIGH QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES FOR SALE,
BUY SUPER HIGH QUALITY FAKE MONEY ONLINE GBP, DOLLAR, EUROS,
BUY 100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY L,$,€,
BEST COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, EURO NOTES AVAILABLE,
BUY TOP GRADE COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, EURO NOTES AVAILABLE,
TOP QUALITY COUNTERFEIT MONEY FOR SALE. DOLLAR, POUNDS, EUROS AND OTHER
CURRENCIES AVAILABLE
Counterfeit money for sale
money, banknotes, fake money, prop money,
EUROS,DOLLARS AND POUNDS AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS,ID
CARDS,GREEN CARDS AND DRIVERS LICENSE
counterfeit money for sale, buy fake money online, fake dollars, fake
pounds, fake euro, buy money online, fake money for sale. Buy Fake Dollars,
Buy Fake British Pounds, Buy Fake Euro, Money, where can i buy counterfeit
money?.

BUY UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY

Koupit pas, řidičský průkaz, průkaz totožnosti a věkovou kartu, víza. Koupit padělky nezjistitelné.Whatsapp: +380667669606

(Genuine, 7. 1. 2019 0:29)

Koupit pas, řidičský průkaz, průkaz totožnosti a věkovou kartu, víza. Koupit padělky nezjistitelné.Whatsapp: +380667669606
Koupit skutečné pasy, víza, řidičský průkaz, průkazy totožnosti, certifikáty, manželství

certifikáty, diplomy, rodné listy, kreditní karty, účty za služby, karty sociálního zabezpečení,

Povolení k pobytu, úmrtní listy, námořní karty atd.

Jsme týmem vysoce zkušených a sofistikovaných IT profesionálů s dlouholetými zkušenostmi.

zkušenosti s výrobou vysoce kvalitních dokumentů všech kategorií.

Nabízíme originální a skutečné pasy, vysokou kvalitu, řízení, průkazy totožnosti, razítka,

rodné listy, diplomy apod., pro téměř všechny země světa, především země

jako: Spojené státy, Austrálie, Belgie, Brazílie, Norsko, Kanada, Itálie, Finsko, Francie, Německo, Izrael,

Mexiko, Nizozemsko, Jižní Afrika, Španělsko, Velká Británie, e.t.c

Tento seznam není úplný.

Pro více informací a objednávku jednoduše kontaktujte emailem, skypem nebo telefonem.


Kontakt:

Email: .......: (genuinedockies201@gmail.com)

Whatsapp: +380667669606

Text nás na: .....: +1 (937) 601-8189

Skype ID: .........: lugert2

Webová stránka: https://buymoneyanddocumentonline.com

Neváhejte nás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky kdykoli a dle libosti.

TÉMATA:

KOUPIT REAL A NEŽIVOTNÍ PASIVA:KUPUJTE LICENČNÍ ŘÁDKOU PRO ŘÍDICÍ A NEŽNOVÉ ŘÍZENÍKOUPIT REÁLNÉ A NEŽNOVÉ IDENTITY KARTY

Kupte si také skutečný a neregistrovaný cestovní pas, registrované povolení k pobytu, SSN, úvěr.

Karty, rodné listy, manželské listy, diplomy, úmrtní listy, rozvod

certifikáty, e.t.c. Kamuflážní pasy, anonymní, soukromé, bezpečné, cestování, proti terorismu,

mezinárodní dokumenty, offshore dokumenty, e.t.c


POSKYTUJEME ZDE NAŠEM KONTAKT. ODESLÁTE NÁS E-MAILEM NEBO NÁS VÁM VÁM MUSÍTE ULOŽIT VÁŠ OBJEDNÁVKU

A ZKUŠENOSTI REÁLNÍ ODBORNÍCI DĚLIJI ČLENĚJI.
KOUPIT ONLINE ZRUŠENÝ SVĚT (PENĚŽ) NEODDĚLENÝ.


Přemýšleli jste někdy o tom, kde koupit falešné měny, které vypadají velmi skutečně? Chceš

Falešné peníze a změna života za pár dní, připravte se na natáčení filmu nebo

videoklip a potřebujete použít padělanou měnu?


GBP - britská libra
EUR - Euro
USD - americký dolar
CAD - Kanadský dolar
AUD - Australský dolar
CHF - švýcarský frank
NZD - Nový Zélandský dolar
SGD - Singapurský dolar
MYR - Malajský Ringgit
DEM - německá značka
NLG - holandský gulden
AED - Spojené arabské emiráty Dirham
IEP - Irský bod
LVL - lotyšské laty
ZAR - Rand


Kontakt:

Email: .......: (genuinedockies201@gmail.com)

Whatsapp: .......: +380667669606

Text nás na: .....: +1 (937) 601-8189

Skype ID: .........: lugert2

Webová stránka: https://buymoneyanddocumentonline.com/
Neváhejte nás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky kdykoli a dle libosti.

Odpovědět

Buy counterfeits money,driver license,passports and other documents(abdulproductionhouse@gmail.com)

(abdulproduction, 20. 10. 2018 17:54)

HIGH QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES FOR SALE BUY SUPER HIGH QUALITY FAKE MONEY ONLINE GBP, DOLLAR, EUROS, +17064521668

Contacts via Whatsapp+17064521668

KiK.........aphouse64

Contact e-mails. abdulproductionhouse@gmail.com

Generalsupport...buycounterfeitsmoneyonline64.wordpress.com
Hello We are the best producers of HIGH QUALITY COUNTERFEIT
Banknotes,Getting a fake and a real (genuine) passport, ID or driving
license or any other document is simple. we can make you both real and
fake documents.
However, the real documents are more expensive than the fake because
it takes time, skill and contacts to get it done. Note that, the fake
is going to be 100% unique and in very good quality. The difference is
based on the registration of the numbers. The real Document will be
registered with the countrys database so you can use it to travel to
any country of your choice or in the country, mean while the fake will
not be registered but can be used as well.

Contacts via Whatsapp+17064521668
Contact e-mails. abdulproductionhouse@gmail.com
Generalsupport..buycounterfeitsmoneyonline64.wordpress.com


((MONEY))

This bills are not home made but industrial and professional
manufacturing. From High
Quality IT technicians from US,Russia,Korea and China We offer high
quality COUNTERFEIT NOTES for the following currencies;

EUR Euro
USD US Dollar
DNR DINAR
GBP British Pound
INR Indian Rupee
AUD Australian Dollar
CAD Canadian Dollar
AED Emirate Durham
ZAR Rand
CHF Swiss Franc
CNY Chinese Yuan Renminbi
MYR Malaysian Ringgit
THB Thai Baht
NZD New Zealand Dollar
SAR Saudi Arabian Riyal
QAR Qatari Riyal

Contacts via Whatsapp+17064521668
Contact e-mails. abdulproductionhouse@gmail.com
Generalsupport...buycounterfeitsmoneyonline64.wordpress.com


TAGS

buy counterfeits money,sell counterfeits money,used counterfeits money,where to buy counterfeits money,how to buy counterfeits money,buy fake documents,prop money,fake banknotes for sell,fake money for sell,buy fake document that look real,passports,driver license,i d cards,diploma,certificates,used fake document,sell fake documents,fake notes,prop notes,counterfeits notes,sell money online,used fake notes ever,buy money online,sell fake documents online,sell money online,used fake money,where to buy fake notes online,how to buy counterfeits money,online counterfeits notes,,prop money for sell,quality counterfeits money,fake banknotes,fake money,fake document,fake passports,fake notes,counterfeits money,online money for sell,make money online,

Použít pro pas, řidičský průkaz, věkovou a průkazovou kartu, víza: Email: (genuinedockies201@hotmail.com)

(Genuine, 15. 8. 2018 16:17)

Použít pro pas, řidičský průkaz, věkovou a průkazovou kartu, víza: Email: (genuinedockies201@hotmail.com)
Koupit vysoce kvalitní skutečné pasy, víza, řidičský průkaz, průkazy totožnosti, sňatečské průkazy, diplomy, rodné listy, kreditní karty, účetní doklady, karty sociálního zabezpečení, povolení k pobytu, osvědčení o úmrtí,

Jsme týmem vysoce zkušených a sofistikovaných IT profesionálů s dlouholetou praxí ve výrobě vysoce kvalitních dokumentů všech kategorií.

Nabízíme originální vysoce kvalitní reálné a ne reálné pasy, řízení řidičů, průkazy, razítka, rodné listy, diplomy atd. Pro téměř všechny země světa, většinou země jako: USA, AustrAalia, Belgie, Finsko, Francie, Německo, Izrael, Mexiko, Nizozemsko, Jižní Afrika, Španělsko, Spojené království atd

Tento seznam není úplný.

Chcete-li získat další informace a objednávku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu, skype nebo telefonu.


Kontakt:

Email: .......: (genuinedockies201@hotmail.com)

                 : (genuinedockies201@gmail.com)

Whatsapp: .......: +380667669606

Skype Id: .........: lugert2

Webová stránka: https://buyalldocumentsonline.webs.com/

Neváhejte nás kontaktovat e-mailem nebo volat kdykoliv a podle libosti.

TÉMATA:

KOUPIT REALNÍ A NEPRAVÉ PASSPORTY:


KOUPIT LICENČNÍ ŘIDIČNÍ REALIZACE A NESHODNÉ


KOUPIT REÁLNÉ A NEJNIŽŠÍ IDENTITY KARTY


Chcete-li získat další informace a objednávku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu, skype nebo telefonu.


Kontakt:

Email: .......: (genuinedockies201@hotmail.com)

                 : (genuinedockies201@gmail.com)

Whatsapp: .......: +380667669606

Skype Id: .........: lugert2

Webová stránka: https://buyalldocumentsonline.webs.com/

kpFeBUrGfN

(eybqwy@mgnzvc.com, 21. 12. 2009 14:23)

lvnlum <a href="http://iaoormsdoqcg.com/">iaoormsdoqcg</a>, [url=http://rjxhxxbmgcke.com/]rjxhxxbmgcke[/url], [link=http://lujikjehfeyj.com/]lujikjehfeyj[/link], http://zzwknikeirto.com/

Re: ISIC KARTA

(Ludek, 24. 6. 2009 12:52)

Cau Martino, v dobe kdy jsem tam byl ja brezen 2006, to bylo presne tak jednoduchy jak pisu v deniku Egypt(pasova fotka, prohlaseni ze jses student + 70ep). Nepamtuji si adresu, ale zeptej se v hostelu, zkus taxikare, nebo, nejjednoduseji podivej se na internet kde je kancelar Isicu v Kahire a pak se tam nech odvezt. Je mozny ze se za 3roky situace zmenila, to zjistis na miste.

ISIC KARTA

(Martina Tesařová, 5. 6. 2009 21:18)

Ahoj Luďku, jedu na konci července do Káhiry a potřebovala bych isic kartu. Je opravdu tak jednoduché dostat isic kartu, i když nejsem student? (28 let) A pokud by to fakt šlo, kde se dají, prosím tě, sehnat?