Jdi na obsah Jdi na menu
 


Deník Mexiko

5. 2. 2006
1.2.sob Začínáme hezky, z Čech odjíždíme o hodinu později
protože si někdo zapomněl pojištění (byl to Luděk). Ve Vídni vybíráme místo na parkování ve čtvrti, kde se neplatí a vypadá klidně, snad nám rakouští občané nenechají auto odtáhnout. Za 1,5 Eur jedeme vlakem na letiště. 19.45 odlet Vídeň, přílet Madrid 22.30, 01.50 konečně odlet do Mexika, zde přistáváme za 12 a čtvrt hodiny .
noc: letadlo
2.2.ned V 7.00 jsme v Mexiku, přistávali jsme akorát za rozednění a tak byl boj o místo u okénka nelítostnej, je vidět že Mexiko-City je opravdu veliký. Na letišti na nás čeká Richardova kámoška Verča se svým mexickým přítelem a hlavně dodávkou, kterou máme k dispozici. Necháváme bágly u domácích a jedeme zkouknout Teotihuacán. Cesta z Mexiko-City trvá cca 1hod. Máme štěstí je neděle a vstupy do všech památek jsou zdarma(zas je tu nejvíc lidi). Odpoledne sjedeme pul města abychom koupily bombičky k vařiči (Var), nikde nic. Nakonec dostáváme podobný, tvar jako sprej-jsem zvědav kdo se první opaří, ještě zjišťujeme, že závit je příliš krátkej, to řešíme několika O-kroužky. Večer je v rytmu místních tradic, v paměti nám utkvělo, že k tequile se místo soli používá směs chili s vysušenýma červama.
noc: u našich mexičanů
3.2.pon. Ještě naposledy využíváme podnikovou dodávku na autobusák La Tapa, loučíme se s Verčou, vyrovnáváme se s ní mnoha díky a pánbůh jí to zaplať. Bus do Puebly je za 65Ps 1.45hod, odtud pokračujeme dalším busem do Tlachichucy za 35Ps 2hod. Na příjezd busu čeká kluk který nabízí ubytování, průvodce odvoz a půjčení matroše na Pico de Orizabu. Štěpán s Markétou půjčujou mačky za 100ps/den. Nabízej zde i odvoz do poslední osady na trase Miguel Hidalgo za 200ps za hlavu. Je to cca 18km, okolo 18.00 vyrážíme pěšky, za chvíli už se vezeme s místníma za 50ps všichni. V Miguel Hidalgu vystupujem za tmy, ještě hodinu pokračujeme a stavíme na poli stany.
noc: pole u Miguel Hidalga cca 2800m
4.2..út. Balíme stany, v 9.00 vycházíme, okolo 10.00 jsme ve vesnici Hidalgo Je tu jeden krámek bez vody, kupujeme aspoň pivko a limču, vodu bereme z jakýsi pochybný trubky. Je pěknej hyc, ale cesta vede lesem , stoupáme, okolo 16.00 stavíme stany. Vaříme a kocháme se pohledem na Popocatépetl který pravidelně odfukuje mračna dýmu.
Noc: v lese, cca 3600m
5.2.stř Les v kterým jsme ze začátku šli končí, zbytek docházíme na přímým sluníčku. Blbě jsme odhadli naše zásoby vody. Na Piedra Grande docházíme odpoledne úplně vysušený. Od chaty do leva je naštěstí pramen s vodou. Piedra Grande je celkem prostorná, vevnitř se vyspí pohodlně cca 25lidi na palandách. Až k chatě se dá dojet teréním autem, většina lidí co tu je toho využila a teď se tady v rámci aklimatizace povalují.
Noc: Piedra Grande 4260m
6.2.čtv Dnes máme v plánu aklimatizační procházku pod ledovec. Chceme taky obhlídnout začátek cesty, abychom zítra až vyrazíme na ostro za tmy nebloudili. V 9.00 vycházíme, zpočátku se jde po vyznačené cestě, pak už je to podle čuchu, na jeden prudkej úsek v délce cca 5m používáme i ruce (možná se to dá obejít), jinak je to pohodový chodák. Nejlepší výkony podává jediná žena Markéta se kterou dosažených +-5000m nedělá vůbec nic. Na druhé straně je Luděk který dochází ve 14.00 pod ledovec na „pokraji smrti“. Je zde uděláno pár pěkných míst na stany. Cesta zpět je utrpení a bere nám i poslední zbytky chuti a sil na zítřejší ostrej pokus. V 16.30 jsme zpátky na chatě. Zítřejší pokus vzdáváme , džíp který přijel pro partu Amíků využíváme i my a za 350Ps se necháváme svézt zpět do Tlachichuci.
Noc: hostel Tlachichuca za 150PS
7.2.pát Přesun busem do Puebly za 35Ps, dále do Oaxacy cca 4,5hod. Zde se poprvé rozdělujeme, Markéta+Štěpán pokračují za válením k Pacifiku do Puerto Angel. Richard s Luďkem zůstávají v Oaxace. Trochu to tu připomíná Český Krumlov, město je čisté, spousta památek, turistů, hospůdek se slunečníky apod. V noci to tady docela frčí, v ulicích je snad víc lidí než přes den.
Noc: Oaxacs hostel 80ps
8.2. sob Pokoušíme se zorientovat v místní MHD a chytit správnej busík na Monte Albán, nakonec se to podaří a za 2ps se vyvážíme na kopec nad městem. Platíme vstup 35Ps a pak se poflakujeme po uříznutým kopci. Ve 23.15 nasedáme do busu a míříme za M+S do Puerto Angel. Pro srovnání jedeme busem 3cenový skupiny za 72Ps (autobusák na jiné straně města než busák první cenové), 1cenová skupina je za 202Ps. Autobus je sice stará rozpadlá plečka ale cenovej rozdíl je značnej. Zabíráme místa v první řadě hned vedle řidiče, cesta vede přes hory úzkou silničkou, samá serpentina, chvíli je část busu nad propastí, chvíli skoro škrtá o skálu. Provoz je skoro nulovej, řidič má cestu evidentně najetou, pokukuje po nás jestli se bojíme, Richard mu obdivně ukazuje palec vzhůru a říká Schumacher a Ferari, to šoféra potěší a vyburcuje k výkonům, který mně ukradnou několik let života. V 5.30 konečně opouštíme bus, zaleháváme na pláži, ten klid, šumění moře, vycházející sluníčko, palmy je neskutečný.
Noc: bus do Puerto Angel, pláž v Puerto Angel
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Magic

(Debbiphils, 10. 9. 2019 12:34)

Your magic store: https://cuu.su/5eg/

I actually have no idea, could you help me out?:c

(DanielSlora, 9. 9. 2019 0:21)

I have found a lot of useful info on your site especially this page. Many thanks for posting.
https://howtowriteanannotatedbibliography1.blogspot.com/

Buy Dibutylone Crystal online, Buy heroin powder online, Buy SR9009 Powder Online

(johnathan, 8. 9. 2019 22:14)

Best Research chem is one of the best research chemicals sites online We are the USA and Europe's based company specializing in wholesale distribution of the best Research Chemicals. Note: We don't manufacture this chemical we buy them from a network of highly qualify and trusted manufacturers.

Buy 4-CEC Crystal online
MDPV crystal for sale,
APAAN POWDER For sale online,
Buy 2'-OXO-PCE Drugs,
Buy 4-Aco-DMT online,
Buy 4-CL-PVP Crystal for sale,
Buy 5-MeO-pyr-T online store,
Buy Alpha-PHP Quality Online,
Buy Alprazolam Powder Online,
Buy Dibutylone Crystal online,
Buy heroin powder online,
Buy SR9009 Powder Online,
Fentanyl Powder online,
JWH-250 For sale,
MDMB-CHMINACA Online,
Buy 100% Pure Caffeine Powder,
BUY ERIMIN 5 MG TABLETS,
Buy Flubromazepam Powder,
Buy Nitrazolam Powder online,
buy phenazepam online,
Diazepam Powder for sale online,
Diclazepam Drug for sale online,
Flubromazepam for sale,
Buy AKB-57 Quality drug,
Buy NM-2201 Cannabinoid,
Buy SGT-78 Quality Online,
Buy MDMA Crystal online,
Quality molly pills online,
Buy 4-MEC online,
Buy A-PVP Crystal Online,
Buy Amphetamine Powder online,
Buy Butylone crystal online,
Buy FUB-AMB Online,
Buy N-ethyl-hexedrone online,
Buy Methylone Crystal online,
Mephedrone for sale,
Buy Ketamine powder online,
Buy Cocainee Drug online,

Visit our website. https://bestresearchchem.com/

I just don't know the right solution, will you help me out?(

(EthanSkymn, 7. 9. 2019 8:01)

I have seen something similar in some other thread. You might find certain parts of that post useful, not everything obviously, but I still think it is worth checking out.
https://essaysoncollege460.blogspot.com

台灣運動彩-免費賠率比較

(LeonelAssug, 7. 9. 2019 0:41)

台灣運動彩-免費賠率比較

https://free.tw-sportslottery.com/

Beauty, leshmaker

(Michaelgrods, 6. 9. 2019 20:45)

Hello dear girls!
I spend professional eyelash extensions: classic, 2D, 3D, various effects. Eyelash extensions - the process of lengthening and increasing the volume of natural eyelashes using artificial eyelashes.
Eyelash extensions will make your eyes a charming, seductive look from classic to Hollywood volumes. Allowing flaunting long and thick cilia around the clock for 3 weeks, without making any effort.
You can see real photos of my work, find out the price, ask questions, sign up for the procedure and much more, on the instagram here: https://clck.ru/HwnPM

Test, just a test

(XRumerTest, 6. 9. 2019 8:07)

Hello. And Bye.

【揚歌-教學麥克風直營店】官方線上購物網站─JM-180B有線麥克風擴音器│無線麥克風擴音器│揚歌小蜜蜂│專營教學麥克風及教學擴音器

(RonnieJub, 5. 9. 2019 23:21)

【揚歌-教學麥克風直營店】官方線上購物網站─JM-180B有線麥克風擴音器│無線麥克風擴音器│揚歌小蜜蜂│專營教學麥克風及教學擴音器

https://mic-shop.com/

Travelb Tips

(RogelioNut, 5. 9. 2019 1:04)

Hello!
Do you love to travel? Do you want to plan your vacation yourself? Do you dream not to depend on travel agencies?
We have compiled for you a list of sites that will help you to relax.
All you need to be independent:
- package tours;
- search for cheap flights;
- Find offers from hotels and hostels;
- A unique service for booking and buying bus tickets;
- An international booking system for personal transfers around the world;
- car rental worldwide;
- excursions, tickets to concerts, festivals, shows, theaters without extra charge;
- yacht rental worldwide;
- service booking cruises at the best prices;
- An online service for comparing and selling travel insurance;
- sale of train tickets;
- rental of motorcycles, scooters, ATVs and bicycles around the world;
- A network of parking lots near airports;
- Compensation for delayed or canceled flights;
- universal sim card for travelers;
- search for reliable travel companions;
and much more you will find in our directory: https://travelpayoutss.blogspot.com/p/travel-tips.html

New,s 2019 -2020

(CecilPed, 4. 9. 2019 6:42)

По вашему желанию я делаю лучшее украшения с ручной гравировкой. https: //www.giftformotivation. com вы можете выгравировать различные имена, даты или символы. Я предлагаю украшения на разные темы для гитаристов, путешественников, флористов и т. Д.). Это очень особенный и личный подарок на день рождения, Рождество или другой особый случай

Продвижение сайтов

(SEOpurgy, 1. 9. 2019 12:31)


комплексное продвижение. чтобы https://seorussian.ru - продвижение сайтов в интернете было максимально результативным, необходимо использовать комплексный подход, ориентированный на продажи. - https://seorussian.ru - seorussian.ru

News 2019

(DennisNek, 28. 8. 2019 13:50)

Wall Sticker USA. We make wall stickers for your home z https://wallsticker.us/ Cartoons, Portaits, SuperHeroes, ArtDecor, Childroom, Traveling, Quotes, Sport, Brand and Logos, Computer Games, Anime

Free Bitcoin

(quickchainheact, 28. 8. 2019 9:48)

Grow your bitcoins by 10% per 2 days.
Profit comes to your btc wallet automatically.

Try https://quickchain.cc
it takes 2 minutes only and let your btc works for you!

Guaranteed by the blockchain technology!

Автостраховка ОСАГО для поездок в Россию

(Davidhag, 28. 8. 2019 6:23)

Все виды страхования в ДНР:
- Автостраховка ОСАГО для поездок в Россию
- ЗЕЛЕНАЯ КАРТА для выезда за границу
- Страхование туристов
- Страхование спортсменов

Все полисы обязательно вносятся в систему РСА и международную базу данных!
Консультация и сопровождение по страховым случаям. Представляем ведущую страховую компанию с представительствами во всех регионах России. Большая сеть на территории ДНР. Лучшие условия для жителей ДНР.

Центральный офис: г.Донецк.ул Постышева 99 офис 4
тел: 071 496 76 60
https://vskdnr.ru
info@vskdnr.ru

【揚歌-教學麥克風直營店】官方線上購物網站─JM-180B有線麥克風擴音器│無線麥克風擴音器│揚歌小蜜蜂│專營教學麥克風及教學擴音器

(RonnieJub, 27. 8. 2019 7:40)

【揚歌-教學麥克風直營店】官方線上購物網站─JM-180B有線麥克風擴音器│無線麥克風擴音器│揚歌小蜜蜂│專營教學麥克風及教學擴音器

https://mic-shop.com/

【揚歌-教學麥克風直營店】官方線上購物網站─JM-180B有線麥克風擴音器│無線麥克風擴音器│揚歌小蜜蜂│專營教學麥克風及教學擴音器

(KeithHox, 26. 8. 2019 23:55)

【揚歌-教學麥克風直營店】官方線上購物網站─JM-180B有線麥克風擴音器│無線麥克風擴音器│揚歌小蜜蜂│專營教學麥克風及教學擴音器


https://mic-shop.com/

Testosterone,Testosterone Propionate,Testosterone Enanthate,mmbfub mmb2201,fubemb,mphp2201

(Testosterone,Testosterone Propionate,Testosterone Enanthate,mmbfub mmb2201,fubemb,mphp2201 , 25. 8. 2019 11:08)

Testosterone,Testosterone Propionate,Testosterone Enanthate,mmbfub
mmb2201,fubemb,mphp2201

We are professional producer of all kinds of research chemicals
in any quantity you want. Our products Includes;
5fmdmb2201
mmbfub
mmb2201
fubemb
mphp2201
ndh (replace hex)
4cdc
bmdp(crystal)
4fadb
eg018
az037
5,3-AB-CHMFUPPYCA
5cakb48.
mdpt(crystal )
sgt78
Testosterone
Testosterone Propionate
Testosterone Enanthate
Testosterone Decanoate
Testosterone Acetate
Testosterone Phenylpropionate
Testosterone Cypionate
Testosterone Isocaproate
Testosterone undecanoate
Boldenone
Boldenone Acetate
Boldenone Cypionate
Boldenone Undecylenate
Nandrolone Decanoate
Nandrolone Phenylpropionate
Trenbolone
Trenbolone Acetate
Trenbolone Enanthate
Estra-4,9-diene-3,17-dione
ExeMestane(AroMasin)
Methenolone Acetate
Methenolone Enanthate
Drostanolone Propionate
Drostanolone enanthate
Oxandrolone
Fluoxymesterone
(+)-Dehydroisoandrosterone
Methandienone
Stanozolol
Oxymetholone
4-chloro-17a-methyl androst-1,4 diene-3-17b-dione

Our quality is the best you can find around and we sell in small/large
quantities with guaranteed discreet delivery in good time.

skype id...................chupacker1

Etizolam,5fadb ,Bk ebdp,4cec,Ketamine,Heroine

(Etizolam,5fadb ,Bk ebdp,4cec,Ketamine,Heroine, 25. 8. 2019 11:06)

Etizolam,5fadb ,Bk ebdp,4cec,Ketamine,Heroine


We would like to intro­duce our best selli­ng Resea­rch Chemi­cal produ­cts to

y­ou to promo­te your busin­ess.E­mail .....­jians­ong19­@gmai­l.com­

M­ain RC produ­cts as follo­ws:

BK-­ebdp CRYST­AL
D­ibuty­lone

U-47­700
Ethyl­one Cryst­al
M­ethyl­one Cryst­al
M­dpv Cryst­al
A­-pvp Cryst­al
f­urany­lfent­anyl

AB-C­himin­aca
ADB-F­UBINA­CA
A­DB-CH­MINAC­A Email .....­jians­ong19­@gmai­l.com­
MAB­-CHMI­NACA

MMB-­CHMIN­ACA
mmbc,­mabc

ub-a­mb
F­ub-ak­d
Fa­b144

FDU-­PB22

2ci,­2ce,2­cp,2c­b,
3­fpm
4f-mp­h
Th­-pvp Cryst­al
4­-CL-P­VP (4C-P­VP)
4-CEC cryst­al
4­-emc

4-md­mc
4­-cprc­
5-m­apb
5-eap­b
4-­ho-me­t,4-a­co-dm­,
PV­9,PV1­0, 4FPV8­,5f-p­cn
5­F-NNE­I(5F-­MN24) ,
6-­APB,2­5b-nb­ome,

MDBP­
Dim­ethyl­pheni­date(­DP)

we do suppl­y other­s produ­cts upon reque­st if you need and we offer the

m­ost relia­ble trans­actio­n and sell at very affor­dable price­s.


For more infor­matio­n and price­s pleas­e feel free to conta­ct via:

j­ianso­ng19@­gmail­.com

o­r conta­ct via skype chupa­cker1

【揚歌-教學麥克風直營店】官方線上購物網站─JM-180B有線麥克風擴音器│無線麥克風擴音器│揚歌小蜜蜂│專營教學麥克風及教學擴音器

(MichaelCed, 23. 8. 2019 23:09)

【揚歌-教學麥克風直營店】官方線上購物網站─JM-180B有線麥克風擴音器│無線麥克風擴音器│揚歌小蜜蜂│專營教學麥克風及教學擴音器

https://mic-shop.com/

Sideline

(spins, 23. 8. 2019 14:20)

Whenever you are searching on something engaging, hamper this plain


https://epiplakokkinos.gr/the-finest-home-games-meant-for-people/